"Қазақстан – Қытай" газ құбырының "С" желісін салу", "Бейнеу – Бозой – Шымкент" газ құбырының желілік бөлігін салу", "Жаңажол газ өңдеу зауытының" екінші және үшінші кезегін салу" басым жобалары бойынша шетелдік жұмыс күшін тартуға 2014 жылға арналған квоталарды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 294 қаулысы
«Халықтың көші-қоны туралы» 2011 жылғы 22 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес «Қазақстан – Қытай» газ құбырының «С» желісін салу», «Бейнеу – Бозой – Шымкент» газ құбырының желілік бөлігін салу», «Жаңажол газ өңдеу зауытының» екінші және үшінші кезегін салу» басым жобалары бойынша шетелдік жұмыс күшін тартуға 2014 жылға арналған квоталар белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 2 сәуірдегі
№ 294 қаулысына
қосымша
«Қазақстан – Қытай» газ құбырының «С» желісін салу», «Бейнеу –
Бозой – Шымкент» газ құбырының желілік бөлігін салу», «Жаңажол
газ өңдеу зауытының» екінші және үшінші кезегін салу» басым
жобалары бойынша шетелдік жұмыс күшін тартуға 2014 жылға
арналған квоталар
Р/с №
Атауы
Өтініш беруші
Іске асыру орны
Іске асыру мерзімі
Квота (адам)
Барлығы
оның ішінде:
бірінші санат
екінші санат
үшінші санат
төртінші санат
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
«Қазақстан – Қытай» газ құбырының «С» желісін салу»
«Азия Газ құбыры» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қ., Алматы, Оңтүстік Қазақстан және Жамбыл облыстары

Об установлении квот на привлечение иностранной рабочей силы по приоритетным проектам "Строительство нитки "С" газопровода "Казахстан - Китай", "Строительство линейной части газопровода "Бейнеу - Бозой - Шымкент", "Строительство второй и третьей очереди "Жанажольского газоперерабатывающего завода" на 2014 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2014 года № 294
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 22 июля 2011 года «О миграции населения» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты на привлечение иностранной рабочей силы по приоритетным проектам «Строительство нитки «С» газопровода «Казахстан – Китай», «Строительство линейной части газопровода «Бейнеу – Бозой – Шымкент», «Строительство второй и третьей очереди «Жанажольского газоперерабатывающего завода» на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 апреля 2014 года № 294
Квоты
на привлечение иностранной рабочей силы по приоритетным
проектам «Строительство нитки «С» газопровода
«Казахстан – Китай», «Строительство линейной части
газопровода «Бейнеу – Бозой – Шымкент», «Строительство
второй и третьей очереди «Жанажольского газоперерабатывающего
завода» на 2014 год
п/п
Наименование
Заявитель
Место
реализации
Срок
реализации
Квота (чел.)
всего
Из них:
первая
категория
вторая
категория
третья
категория
четвертая
категория
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
«Строительство
нитки «С»
газопровода
«Казахстан – Китай»
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
«Азиатский
Газопровод»
г. Алматы,
Алматинская,
Южно-Казахстанская
и Жамбылская
области