Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 982 қаулысы
«2014 - 2016 жылдарға республикалық бюджет туралы» 2013 жылғы 3 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына, «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігіне Қазақстан Республикасының Ұлттық пантеонына апаратын инженерлік желілер мен кірме жолдарды салу үшін нысаналы даму трансферттері түрінде Астана қаласының әкімдігіне аудару үшін 2014 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 200000000 (екі жүз миллион) теңге сомасында қаражат бөлінсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 29.12.2014 № 1398 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетілген шығыстарды әкімшінің негіздейтін құжаттарды ұсыну шамасына қарай қаржыландыруды;
2) бөлінген қаражаттың нысаналы пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Астана қаласының әкімдігі Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігіне 2014 жылғы 31 желтоқсанға дейінгі мерзімде бөлінген қаражаттың нысаналы пайдаланылуы жөніндегі есеп берсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 29.12.2014 № 1398 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2014 года № 982
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года «О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы», постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству по инвестициям и развитию Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2014 год на неотложные затраты, средства в сумме 200 000 000 (двести миллионов) тенге для перечисления акимату города Астаны в виде целевых трансфертов на развитие для строительства подводящих инженерных сетей и подъездных дорог к Национальному пантеону Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 29.12.2014 № 1398.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить:
1) финансирование расходов, указанных в пункте 1 настоящего постановления, по мере представления администратором обосновывающих документов;
2) контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Акимату города Астаны представить в Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан в срок до 31 декабря 2014 года отчет по целевому использованию выделенных средств.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 29.12.2014 № 1398.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов