Салалық бағдарламалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 қазандағы N 1056 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1136 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.12.2015 № 1136 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы № 827 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ
1. Қоса беріліп отырған Салалық бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                         К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 7 қазандағы
№ 1056 қаулысымен
бекітілген

Об утверждении Перечня отраслевых программ
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2014 года № 1056. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1136
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.12.2015 № 1136 (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 827 «О Системе государственного планирования в Республике Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень отраслевых программ.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 октября 2014 года № 1056
Перечень отраслевых программ

2013 – 2020 жылдар
4.
Қазақстан Республикасында агроөнеркәсіптік кешенді дамыту жөніндегі 2013 – 2020 жылдарға арналған «Агробизнес-2020» бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
2013 – 2020 жылдар
5.
Тұрмыстық қатты қалдықтарды басқару жүйесін жаңғыртудың 2014 – 2050 жылдарға арналған бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
2014 – 2050 жылдар
6.
«Энергия үнемдеу – 2020» бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
2013 – 2020 жылдар
7.
«Өнімділік 2020» бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
2011 – 2020 жылдар
8.
Қазақстан Республикасындағы геологиялық барлау жұмыстарының 2015 – 2019 жылдарға арналған бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
2015 – 2019 жылдар
9.
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
2015 – 2019 жылдар
10.
«Бизнестің жол картасы – 2020» бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
2015 – 2020 жылдар
11.
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының еншілес және тәуелді ұйымдары акцияларының пакеттерін бағалы қағаздар нарығына шығару бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
2011 – 2015 жылдар
12.
Қазақстан Республикасында мемлекеттік-жекешелік әріптестікті дамыту жөніндегі 2011 – 2015 жылдарға арналған бағдарлама
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
2011 – 2015 жылдар
13.
Қазақстан Республикасындағы табиғи монополиялар салаларындағы тарифтік саясат жөніндегі 2020 жылға дейінгі бағдарлама
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
2015 – 2019 жылдар
14.
Қазақстан Республикасында 2020 жылға дейін көрсетілетін қызметтер саласын дамыту бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
2015 – 2020 жылдар
15.
Құпия
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі
2012 – 2016 жылдар
16.
Өте құпия
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
2011 – 2015 жылдар

2013-2020 годы
4.
Программа по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2013 - 2020 годы «Агробизнес-2020»
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
2013-2020 годы
5.
Программа модернизации системы управления твердыми бытовыми отходами на 2014 — 2050 годы
Министерство энергетики Республики Казахстан
2014-2050 годы
6.
Программа «Энергосбережение-2020»
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
2013-2020 годы
7.
Программа «Производительность 2020»
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
2011 -2020 годы
8.
Программа геологоразведочных работ в Республике Казахстан на 2015 - 2019 годы
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
2015-2019 годы
9.
Программа развития регионов до 2020 года
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
2015-2019 годы
10.
Единая программа поддержки и развития бизнеса «Дорожная карта бизнеса 2020»
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
2015-2020 годы
11.
Программа вывода пакетов акций дочерних и зависимых организаций акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Қазына» на рынок ценных бумаг
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
2011 - 2015 годы
12.
Программа по развитию государственно-частного партнерства в Республике Казахстан на 2011 — 2015 годы
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
2011-2015 годы
13.
Программа по тарифной политике в сферах естественных монополий в Республике Казахстан до 2020 года
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
2015-2019 годы
14.
Программа развития сферы услуг в Республике Казахстан до 2020 года
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
2015-2020 годы
15.
Секретно
Канцелярия Премьер- Министра Республики Казахстан
2012-2016 годы
16.
Совершенно секретно
Министерство обороны Республики Казахстан
2011 - 2015 годы