Қазақстан Республикасы Парламенті Шаруашылық басқармасының жекелеген республикалық мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 1302 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Парламенті Шаруашылық басқармасының Әкімшілік ғимараттар дирекциясы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі - кәсіпорын) оған «Қазақстан Республикасы Парламенті Шаруашылық басқармасының асханасы» және «Қазақстан Республикасы Парламенті Шаруашылық басқармасының Қызметтік тұрғын үйлерді пайдалану жөніндегі дирекциясы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорындарын қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Шаруашылық басқармасының  өзіне жүктелген функцияларды жүзеге асыруына ықпал ететін қызмет кәсіпорын қызметінің негізгі мәні болып белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы  Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетіне кәсіпорынның жарғысын бекітуге ұсынуды;
2) әділет органдарында кәсіпорынның мемлекеттік қайта тіркелуін;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдауды қамтамасыз етсін.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О реорганизации отдельных республиканских государственных предприятий Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 1302
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать республиканское государственное предприятие «Дирекция административных зданий Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан» на праве хозяйственного ведения (далее - предприятие) путем присоединения к нему республиканских государственных предприятий на праве хозяйственного ведения «Столовая Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан» и «Дирекция по эксплуатации служебного жилья Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан».
2. Основным предметом деятельности предприятия определить деятельность, способствующую осуществлению Хозяйственным управлением Парламента Республики Казахстан возложенных на него функций.
3. Хозяйственному управлению Парламента Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) представление на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан устава предприятия;
2) государственную перерегистрацию предприятия в органах юстиции;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        К. Масимов