"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінде (Салық кодексі) көзделген құжаттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1238 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 401 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінде (Салық кодексі) көзделген құжаттардың нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1238 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 59, 839-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) және 4) тармақшалар алып тасталсын;
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«2) консулдық мекемелердің консулдық алымды қолма-қол ақшамен қабылдауы үшін қатаң есептілік бланкісінің нысаны;»;
көрсетілген қаулымен бекітілген бюджетке қолма-қол ақшамен төлеу жүзеге асырылуы мүмкін кейбір міндетті төлемдерді уәкілетті мемлекеттік органдардың немесе консулдық мекемелердің қабылдауы үшін қатаң есептілік бланкінің нысаны осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қою туралы куәліктің нысаны осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 4 маусымдағы
№ 401 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1238 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Консулдық мекемелердің консулдық алымды
қолма-қол ақшамен қабылдауы үшін
қатаң есептілік бланкісі
Квитанцияның түбіртегі              Сериясы        №
Төлеушінің (Т.А.Ә.) атауы
_______________________________________________________
___________________________________________________________________
Төлеушінің ЖСН (БСН)
Төлемнің мақсаты:
_______________________________________________________
___________________________________________________________________
Төлемнің сомасы
___________________________________________________________________
(төлем валютасын көрсетіп, санмен және жазбаша)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Квитанцияны берген консулдық мекеменің атауы:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Берілген күні: «__» ____________ 20 __ ж.
М.О. Квитанцияны берген лауазымды адамның Т.А.Ә., қолы:
__________________________________________________
__________________________________________________
Төлеушінің қолы __________________________________
Квитанция                      Сериясы        №
Төлеушінің (Т.А.Ә.) атауы ________________________________________
__________________________________________________________________
Төлеушінің ЖСН (БСН)
Төлемнің мақсаты:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Төлемнің
сомасы ___________________________________________________________
(төлем валютасын көрсетіп, санмен және жазбаша)
Квитанцияны берген консулдық мекеменің атауы:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Берілген күні: «__» ____________ 20 ___ ж.
М.О. Квитанцияны берген лауазымды адамның Т.А.Ә., қолы:
_______________________________________________________
_______________________________________________________
Төлеушінің қолы _______________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 4 маусымдағы
№ 401 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1238 қаулысымен
бекітілген
Нысан

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1238 "Об утверждении форм документов, предусмотренных Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2015 года № 401
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1238 «Об утверждении форм документов, предусмотренных Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) (CAПП Республики Казахстан, 2011 г., № 59, ст. 839) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункты 1) и 4) исключить;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) форму бланка строгой отчетности для приема консульскими учреждениями консульского сбора наличными деньгами;»;
2) форму бланка строгой отчетности для приема уполномоченными государственными органами или консульскими учреждениями некоторых обязательных платежей в бюджет, уплата которых может осуществляться наличными деньгами, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
3) форму свидетельства о постановке на регистрационный учет по налогу на добавленную стоимость, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 июня 2015 года № 401
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1238
Форма
Бланк строгой отчетности для приема консульскими
учреждениями консульского сбора наличными деньгами
Корешок квитанции                         Серия        №
Наименование (Ф.И.О.) плательщика
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
ИИН (БИН) плательщика
Назначение платежа:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Сумма платежа ____________________________________________________
(цифрами и прописью с указанием валюты платежа)
Наименование консульского учреждения, выдавшего квитанцию:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Дата выдачи: «__» __________ 20__ г.
М.П.   Ф.И.О., подпись должностного лица, выдавшего квитанцию:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Подпись плательщика ______________________________
Квитанция                                 Серия        №
Наименование (Ф.И.О.) плательщика
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
НИН (БИН) плательщика
Назначение платежа:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Сумма платежа _____________________________________________________
(цифрами и прописью с указанием валюты платежа)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Наименование консульского учреждения, выдавшего квитанцию:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Дата выдачи: «__» ______________ 20__ г.
М.П. Ф.И.О., подпись должностного лица, выдавшего квитанцию:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Подпись плательщика ___________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 июня 2015 года № 401
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1238
Форма