Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 маусымдағы № 435 қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 16 маусымдағы
№ 435 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға жер қойнауын пайдалану құқығын беру, сондай-ақ барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салуды және (немесе) пайдалануды жүзеге асыру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 581 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 40, 503-құжат).
2. «Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға жер қойнауын пайдалану құқығын беру, сондай-ақ барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салуды және (немесе) пайдалануды жүзеге асыру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 581 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 981 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 54, 766-құжат).
3. «Жер қойнауын ұтымды пайдалану саласындағы талаптарды бұзу салдарынан келтірілген залалдың мөлшерін айқындау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 ақпандағы № 139 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 244-құжат).
4. «Пайдалы қазбалар жатқан алаңдарда құрылыс салуға рұқсат беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 маусымдағы № 720 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 44, 578-құжат).
5. «Пайдалы қазбалар жатқан алаңдарда құрылыс салуға рұқсат беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 маусымдағы № 720 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 қазандағы № 1144 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 62, 851-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2015 года № 435
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. МАСИМОВ
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июня 2015 года № 435
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2011 года № 581 «Об утверждении Правил предоставления права недропользования на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, а также осуществления строительства и (или) эксплуатации подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 40, ст. 503).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2013 года № 981 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2011 года № 581 «Об утверждении Правил предоставления права недропользования на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, а также осуществления строительства и (или) эксплуатации подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 54, ст. 766).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2011 года № 139 «Об утверждении Правил определения размера ущерба, причиненного вследствие нарушения требований в области рационального использования недр» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 244).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2011 года № 720 «Об утверждении Правил выдачи разрешения на застройку площадей залегания полезных ископаемых» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 44, ст. 578).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2013 года № 1144 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2011 года № 720 «Об утверждении Правил выдачи разрешения на застройку площадей залегания полезных ископаемых» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 62, ст. 851).