Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 524 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысы Төтенше жағдайлар департаментінің «Өрт сөндіру және авариялық құтқару жұмыстары қызметі» мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Хромзавод, 1-өткел, 10 мекенжайы бойынша жалпы ауданы 0,2577 гектар жер учаскесінде орналасқан, жалпы ауданы 578 шаршы метр ғимаратының құрылысы аяқталмаған объектісі заңнамада белгіленген тәртіппен республикалық меншіктен «Өрт сөндіруші» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                      К.Мәсімов

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2015 года № 524
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке из республиканской собственности с баланса государственного учреждения «Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ» Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан в оплату акций акционерного общества «Өрт сөндіруші» объект незавершенного строительства здания общей площадью 578 квадратных метров, расположенного на земельном участке общей площадью 0,2577 гектар по адресу: Павлодарская область, город Павлодар, Хромзавод, проезд 1, 10.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Комитетом по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов