Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Ғылыми-зерттеу, ғылыми-техникалық және (немесе) тәжірибелік-конструкторлық жұмыстарға жататын жұмыстардың тізбесін бекіту туралы" 2012 жылғы 25 маусымдағы № 830 және "Қазақстан Республикасының аумағында ғылыми-зерттеу, ғылыми-техникалық және (немесе) тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың нәтижесін енгізуді растау қағидаларын бекіту және "Келiсiмшарт бойынша жұмыстарды орындау үшiн қажеттi Қазақстан Республикасының аумағындағы ғылыми-зерттеу және тәжiрибелiк-конструкторлық жұмыстарға арналған шығыстарды айқындау қағидасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1449 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" 2012 жылғы 16 шілдедегі № 940 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 796 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Ғылыми-зерттеу, ғылыми-техникалық және (немесе) тәжірибелік-конструкторлық жұмыстарға жататын жұмыстардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 маусымдағы № 830 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 58, 797-құжат);
2) "Қазақстан Республикасының аумағында ғылыми-зерттеу, ғылыми-техникалық және (немесе) тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың нәтижесін енгізуді растау қағидаларын бекіту және "Келiсiмшарт бойынша жұмыстарды орындау үшiн қажеттi Қазақстан Республикасының аумағындағы ғылыми-зерттеу және тәжiрибелiк-конструкторлық жұмыстарға арналған шығыстарды айқындау қағидасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1449 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 940 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 63,
867-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2012 года № 830 "Об утверждении перечня работ, относимых к научно-исследовательским, научно- техническим и (или) опытно-конструкторским работам" и от 16 июля 2012 года № 940 "Об утверждении Правил подтверждения внедрения результата научно-исследовательских, научно-технических и (или) опытно-конструкторских работ на территории Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1449 "Об утверждении Правил определения расходов на научно-исследовательские и опытно- конструкторские работы на территории Республики Казахстан, необходимые для выполнения работ по контракту"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2016 года № 796
О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2012 года № 830 "Об утверждении перечня работ, относимых к научно-исследовательским, научно- техническим и (или) опытно-конструкторским работам" и от 16 июля 2012 года № 940 "Об утверждении Правил подтверждения внедрения результата научно-исследовательских, научно-технических и (или) опытно-конструкторских работ на территории Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1449 "Об утверждении Правил определения расходов на научно-исследовательские и опытно-конструкторские работы на территории Республики Казахстан, необходимые для выполнения работ по контракту"
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2012 года № 830 "Об утверждении перечня работ, относимых к научно-исследовательским, научно-техническим и (или) опытно-конструкторским работам" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 58, ст. 797);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2012 года № 940 "Об утверждении Правил подтверждения внедрения результата научно-исследовательских, научно-технических и (или) опытно-конструкторских работ на территории Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1449 "Об утверждении Правил определения расходов на научно-исследовательские и опытно-конструкторские работы на территории Республики Казахстан, необходимые для выполнения работ по контракту" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 63, ст. 867).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев