2019 жылы демалыс күнін ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 888 қаулысы.
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі 85-бабының 3-тармағына сәйкес және жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Демалыс күні 2019 жылғы 4 мамыр сенбіден 2019 жылғы 10 мамыр жұмаға ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О переносе дня отдыха в 2019 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2018 года № 888.
В соответствии с пунктом 3 статьи 85 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года и в целях рационального использования рабочего времени Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перенести день отдыха с субботы 4 мая 2019 года на пятницу 10 мая 2019 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев