Оралмандар мен қоныс аударушыларды қабылдаудың 2019 жылға арналған өңірлік квотасын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 916 қаулысы.
"Халықтың көші-қоны туралы" 2011 жылғы 22 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мынадай:
1) оралмандарды қабылдаудың 2019 жылға арналған өңірлік квотасы 2031 адам;
2) қоныс аударушыларды қабылдаудың 2019 жылға арналған өңірлік квотасы 6962 адам деп белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 27.12.2019 № 995 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

Об установлении региональной квоты приема оралманов и переселенцев на 2019 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 916.
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 22 июля 2011 года "О миграции населения" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) региональную квоту приема оралманов на 2019 год в количестве 2 031 человек;
2) региональную квоту приема переселенцев на 2019 год в количестве 6 962 человека.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 27.12.2019 № 995 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан к 1 августа 2019 года и 1 февраля 2020 года представлять в Правительство Республики Казахстан отчет о выполнении настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев