"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 2 ақпандағы № 29 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына, "Ұлттық әл-ауқат қоры туралы" 2012 жылғы 1 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңы 23-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес газбен жабдықтау объектілері Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының (бұдан әрі – қор) орналастырылатын акцияларын төлеуге берілсін.

О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2021 года № 29
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", пунктом 1 статьи 23 Закона Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года "О Фонде национального благосостояния" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке в оплату размещаемых акций акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" (далее – фонд) объекты газоснабжения согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті қормен (келісу бойынша) бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 2 ақпандағы
№ 29 қаулысына
қосымша
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының орналастырылатын акцияларын төлеуге берілетін газбен жабдықтау объектілерінің тізбесі
Р/с
Мүлік атауы *
Орналасқан жері (көше, ауыл, аудан, қала)
Түгендеу/
Кадастрлық нөмірі
1
2
3
4
Ақтөбе облысы
1
"Ақтөбе қаласы Құрайлы ст. алаңнан тыс және кварталішілік газбен жабдықтау желілерін салу (3-кезек)"
Ақтөбе қаласы, Құрайлы кенті

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с фондом (по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 февраля 2021 года № 29
Перечень объектов газоснабжения, передаваемых в оплату размещаемых акций акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
н/п
Наименование имущества (газопроводы высокого, среднего и низкого давления, и сооружений на них)* Местонахождение (улица, село, район, город) Инвентарный/
кадастровый номер
1 2 3 4
Актюбинская область
1
"Строительство внеплощадочных и внутриквартальных сетей газоснабжения
в ст. Курайли, (3-очередь) г. Актобе"
город Актобе,
поселок Курайли

12:192:003:648
4
"Қостанай қаласында Лермонтов –Дружба көшелерінің шекарасында Бородин көшесін қайта жаңғырту" объектінің орта қысымды сыртқы газ құбыры"
Қостанай қаласы
12:193:012:000
5
"Қостанай қаласында Герцен-Бородин көшелерінің шекарасында Дружба көшесін қайта жаңғырту" орта қысымды жер асты газ құбыры"
Қостанай қаласы
12:193:003:000
6
"Алтынсарин ауданы Шербаков а. орта мектептің, тұрғын үйлердің, өндіруші объектілердің және әлеуметтік мәдениет тұрмыстық объектілерінің қазандығын газбен жабдықтау" газ құбыры объектісі"
Алтынсарин ауданы Щербаков ауылы

12:192:003:648
4
"Наружный газопровод среднего давления объекта "Реконструкция ул. Бородина в границах улиц Лермонтова-Дружба в городе Костанай"
город Костанай
12:193:012:000
5
"Подземный газопровод среднего давления объекта "Реконструкция ул. Дружба в границах ул. Герцена – ул. Бородина в городе Костанай"
город Костанай
12:193:003:000
6
"Газопровод объекта "Газоснабжение котельной средней школы, жилых домов, производственных объектов и объектов соцкультбыта с. Щербаково Алтынсаринского района"
Алтынсаринский район, село Щербаково

234001000033
7
"Қостанай қ. Авиационная, Троицкая и Путейская көшелері бойынша газбен жабдықтау жүйесінің құрылысы" төмен қысымды газ құбыры объектісі"
Қостанай қаласы
12:193:030:000
8
"Қостанай қ. Мир көшесі 9 мекенжайындағы 2 қабатты 16-пәтерлі үйді газдандыру" төмен қысымды газ құбыры объектісі"
Қостанай қаласы, Амангелді тұрғын үй ауданы
234001000022
9
"Қостанай қ. Амангелді к. Набережная көшесі бойындағы № 42,44,46, 47,49,51 тұрғын үйлерді газбен жабдықтау" газ құбыры объектісі"
Қостанай қаласы, Амангелді тұрғын үй ауданы
234001000021
10
"Қостанай қаласында Үй құрылысы комбинатына алаңнан тыс газбен жабдықтау желісі" жоғары қысымды салынған газ құбыры объектісі"
Қостанай қаласы, Қостанай-2, Өндірістік ауданы
232100000100
11
"Қостанай облысы, Лисаков қаласы, өндірістік аймағы 3, 27-құрылыс мекенжайы бойынша орналасқан жоғары қысымды жер үсті газ құбыры"
Лисаков қаласы
234002000010
12
"Сауле" балабақшаның ғимаратына және № 31Б құрылысына газ құбырының құрылысы" газ құбыры объектісі"
Жітіқара қаласы
12:192:001:1071:1
13
"№ 3 мектеп ауданында көп қабатты тұрғын үйлердің тобына инженерлік коммуникация" газ құбыры объектісі"
Қостанай қаласы
234002000033
14
"Қайырбеков көшесі, 351/1 тұрғын үй ауданында көп қабатты тұрғын үйге инженерлік коммуникация" газ құбыры объектісі"
Қостанай қаласы
234002000052
15
"Мирошниченко көшесі, № 19 мектеп ауданында көп қабатты тұрғын үйге инженерлік коммуникациялардың құрылысы" газ құбыры объектісі"
Қостанай қаласы
234002000061
16
"Текстильщиков көшесі 4а, № 4 тұрғын үй ауданында көп қабатты тұрғын үйге инженерлік коммуникацияларды салу" газ құбыры объектісі"
Қостанай қаласы
234002000025
17
"Жітіқара қаласында Карл Маркс, Пушкин, Гоголь, Обаған, Досқали Асымбаев, Таран көшелерінің шекараларында газ таратушы желілерін салу" объектісінің төмен қысымды газ құбыры"
Жітіқара қаласы
12:192:002:000
18
"Жітіқара қаласы Зұлхайыр көшесі бойындағы тұрғын үйлерді газдандыру" газ құбыры объектісі"
Жітіқара қаласы
12:192:003:673:1
19
"Қостанай облысы Таран ауданы Майское ауылында ауысымда 25 адам қабылдайтын дәрігерлік амбулатория салу" объектісінің төмен қысымды газ құбыры"
Таран ауданы, Майское ауылы
12:089:027:713
20
"Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Щербаково ауылында бір ауысымда 25 адам қабылдайтын дәрігерлік амбулатория салу" объектісінің төмен қысымды жерүсті газ құбыры"
Алтынсарин ауданы, Щербаков ауылы
12:178:012:546
21
"Чкалов көшесі, 4/1, Маяковский бұрышы, №2, 2/1, 4 тұрғын үйлер ауданындағы көп қабатты тұрғын үйге инженерлік коммуникациялар құрылысы" объектісінің төмен қысымды газ құбыры"
Қостанай қаласы

234001000033
7
"Газопровод низкого давления объекта "Строительство сетей газоснабжения по улицам Авиационная, Троицкая и Путейская г. Костанай"
город Костанай
12:193:030:000
8
"Газопровод низкого давления объекта "Газификация 2-х этажного 16-квартирного дома г. Костанай, ул. Мира, 9"
город Костанай, жилой массив Амангельды
234001000022
9
"Газопровод объекта "Газоснабжение жилых домов № 42, 44, 46, 47, 49, 51 по ул. Набережная в п. Амангельды г. Костанай"
город Костанай, жилой массив Амангельды
234001000021
10
"Газопровод высокого давления построенного объекта "Внеплощадочные сети газоснабжения к Домостроительному комбинату в городе Костанай"
город Костанай, Костанай-2, Промышленный район
232100000100
11
"Надземный газопровод высокого давления по адресу: Костанайская область, город Лисаковск, промышленная зона 3, сооружение 27"
город Лисаковск
234002000010
12
"Газопровод объекта "Строительство газопровода к зданию детского сада "Сауле" и к строению № 31Б в 11 микрорайоне г. Житикара"
город Житикара
12:192:001:1071:1
13
"Газопровод объекта "Инженерные коммуникации к группе многоэтажных жилых домов в районе школы №3"
город Костанай
234002000033
14
"Газопровод объекта "Инженерные коммуникации к многоэтажному жилому дому по ул. Каирбекова, в районе жилого дома 351/1"
город Костанай
234002000052
15
"Газопровод объекта "Строительство инженерных коммуникаций к многоэтажному жилому дому по ул. Мирошниченко, в районе школы № 19"
город Костанай
234002000061
16
"Газопровод объекта "Строительство инженерных коммуникаций к многоэтажному жилому дому по ул. Текстильщиков, 4-а в районе жилого дома №4"
город Костанай
234002000025
17
"Газопровод низкого давления объекта "Строительство газораспределительных сетей в границах улиц Карла Маркса, Пушкина, Гоголя, Убаганская, Доскали Асымбаева, Тарана в г. Житикара"
город Житикара
12:192:002:000
18
"Газопровод объекта "Газификация жилых домов по улице Зулхаира города Житикара"
город Житикара
12:192:003:673:1
19
"Газопровод низкого давления объекта "Строительство врачебной амбулатории на 25 посещений в смену в с. Майское Тарановского района Костанайской области"
Тарановский район, село Майское
12:089:027:713
20
"Надземный газопровод низкого давления объекта "Строительство врачебной амбулатории на 25 посещений в смену в с. Щербаково Алтынсаринского района Костанайской области"
Алтынсаринский район,
село Щербаково
12:178:012:546
21
"Газопровод низкого давления объекта "Строительство инженерных коммуникаций к многоэтажному жилому дому по ул. Чкалова, 4/1 угол Маяковского, в районе жилых домов №2, 2/1, 4"
город Костанай

234002000082
22
"Красносельский көшесіндегі № 126 тұрғын үй ауданындағы көп қабатты тұрғын үйге инженерлік коммуникациялар құрылысы" объектісінің төмен қысымды газ құбыры"
Қостанай қаласы
234002000049
23
"Текстильщиков көшесі бойындағы тұрғын үйге инженерлік коммуникациялар құрылысы. Газбен жабдықтау" объектісінің төмен қысымды жер үсті газ құбыры"
Қостанай қаласы
234002000020
24
"ҚМК 1-шағын ауданындағы Қайырбеков көшесі бойындағы № 369 тұрғын үй ауданындағы көп қабатты тұрғын үйге инженерлік коммуникациялар құрылысы" газ құбыры объектісі"
Қостанай қаласы
234002000078
25
"Гашек көшесінің бойындағы саябаққа газбен жабдықтау желілерін салу" объектісінің жоғары қысымды газ құбыры"
Қостанай қаласы

234002000082
22
"Газопровод низкого давления объекта "Строительство инженерных коммуникации к многоэтажному жилому дому по ул. Красносельская, район жилого дома №126"
город Костанай
234002000049
23
"Газопровод надземный низкого давления объекта "Строительство инженерных коммуникации к жилому дому по ул. Текстильщиков. Газоснабжение"
город Костанай
234002000020
24
"Газопровод объекта "Строительство инженерных коммуникаций к многоэтажному жилому дому в 1 микрорайоне КСК, в районе жилого дома №369 по ул. Каирбекова"
город Костанай
234002000078
25
"Газопровод высокого давления объекта "Строительство сетей газоснабжения к парку вдоль ул. Гашека"
город Костанай

12:193:089:414:1
26
"Қостанай қаласы Маяковский көшесіндегі № 117 тұрғын үй ауданындағы көп қабатты тұрғын үйге газ құбыры"
Қостанай қаласы
12:193:000:000
27
"Герцен көшесіндегі № 1, № 2 жалға берілетін тұрғын үйлер тобына инженерлік коммуникациялар" газ құбыры объектісі"
Қостанай қаласы
234002000072
Ескертпе:
* – атаулар нысандардың жобалық-сметалық құжаттамаларына сәйкес көрсетілген.

12:193:089:414:1
26
"Газопровод к многоэтажному жилому дому по ул. Маяковского в районе жилого дома №117 в г. Костанай"
город Костанай
12:193:000:000
27
"Газопровод объекта "Инженерные коммуникаций к группе арендных жилых домов по ул. Герцена "№1, №2"
город Костанай
234002000072
Примечание:
* – наименования указаны согласно проектно-сметным документациям объектов.