Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 наурыздағы № 127 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамына "Өзен – Ақтау" магистральдық газ құбырын "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамының пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасауға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2021 года № 127.
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "КазТрансГаз Аймак" совершить сделку по отчуждению магистрального газопровода "Узень – Актау" в пользу акционерного общества "Интергаз Центральная Азия".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин