Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Басым тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің бірыңғай картасын бекіту туралы" 2013 жылғы 27 ақпандағы № 187 және "Басым тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің бірыңғай картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 187 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1355 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 701 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Басым тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің бірыңғай картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 ақпандағы №187 қаулысы;
2) "Басым тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің бірыңғай картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 187 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1355 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2013 года № 187 "Об утверждении Единой карты приоритетных товаров и услуг" и от 20 декабря 2013 года № 1355 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2013 года № 187 "Об утверждении Единой карты приоритетных товаров и услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2022 года № 701.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2013 года № 187 "Об утверждении Единой карты приоритетных товаров и услуг";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1355 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2013 года № 187 "Об утверждении Единой карты приоритетных товаров и услуг".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр Республики Казахстан А. Смаилов