Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 16 наурыздағы № 224 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Архив істері және құжаттаманы басқару комитеті" мемлекеттік мекемесін "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Архив, құжаттама және кітап ісі комитеті" мемлекеттік мекемесі болып;
2) осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес республикалық мемлекеттік заңды тұлғалардың атауы қайта аталсын.
2. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшада көрсетілген республикалық мемлекеттік заңды тұлғаларға қатысты Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Архив, құжаттама және кітап ісі комитеті;
2) осы қаулыға 2-қосымшада көрсетілген республикалық мемлекеттік заңды тұлғаларға қатысты Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі мемлекеттік басқарудың тиісті саласына (аясына) басшылық ету жөніндегі уәкілетті орган болып белгіленсін.
3. Осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының 1 және 2-тармақтарынан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін және 2026 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болатын өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағының он алтыншы және он жетінші абзацтарын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 16 наурыздағы
№ 224 қаулысына
1-қосымша
Атаулары ауыстырылатын республикалық мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 07.08.2023 № 651 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив істері және құжаттаманы басқару комитетінің "Орталық мемлекеттік архив" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив, құжаттама және кітап ісі комитетінің "Орталық мемлекеттік архив" республикалық мемлекеттік мекемесі.

О некоторых вопросах Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2023 года № 224.
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действия см. п. 5
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать:
1) государственное учреждение "Комитет по делам архивов и управления документацией Министерства культуры и спорта Республики Казахстан" в государственное учреждение "Комитет архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и спорта Республики Казахстан";
2) республиканские государственные юридические лица согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Определить уполномоченным органом по руководству соответствующей отраслью (сферой) государственного управления:
1) Комитет архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в отношении республиканских государственных юридических лиц, указанных в приложении 1 к настоящему постановлению;
2) Министерство культуры и спорта Республики Казахстан в отношении республиканских государственных юридических лиц, указанных в приложении 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Министерству культуры и спорта Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из пунктов 1 и 2 настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания, за исключением абзацев шестнадцать и семнадцать пункта 2 изменений и дополнений, которые вводятся в действие с 1 января 2023 года и действуют до 1 января 2026 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 марта 2023 года № 224
Перечень
переименовываемых республиканских государственных юридических лиц
1. Республиканское государственное учреждение "Центральный государственный архив" Комитета по делам архивов и управления документацией Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Центральный государственный архив" Комитета архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.

2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив істері және құжаттаманы басқару комитетінің "Орталық мемлекеттік кино-фото құжаттар мен дыбыс жазбалары архиві" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив, құжаттама және кітап ісі комитетінің "Орталық мемлекеттік кино-фото құжаттар мен дыбыс жазбалары архиві" республикалық мемлекеттік мекемесі.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив істері және құжаттаманы басқару комитетінің "Орталық мемлекеттік ғылыми-техникалық құжаттама архиві" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив, құжаттама және кітап ісі комитетінің "Орталық мемлекеттік ғылыми-техникалық құжаттама архиві" республикалық мемлекеттік мекемесі.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив істері және құжаттаманы басқару комитетінің "Қолжазбалар және сирек кітаптар ұлттық орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив, құжаттама және кітап ісі комитетінің "Қолжазбалар және сирек кітаптар ұлттық орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив істері және құжаттаманы басқару комитетінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық архиві" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив, құжаттама және кітап ісі комитетінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық архиві" республикалық мемлекеттік мекемесі.
6. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив істері және құжаттаманы басқару комитетінің "Қазақстан Республикасы Ұлттық мемлекеттік кітап палатасы" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив, құжаттама және кітап ісі комитетінің "Қазақстан Республикасы Ұлттық мемлекеттік кітап палатасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
7. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив, құжаттама және кітап ісі комитетінің "Геральдикалық зерттеулер орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив, құжаттама және кітап ісі комитетінің "Геральдикалық зерттеулер орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
8. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Мәдениет комитетінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив, құжаттама және кітап ісі комитетінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.

2. Республиканское государственное учреждение "Центральный государственный архив кино-фотодокументов и звукозаписи" Комитета по делам архивов и управления документацией Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Центральный государственный архив кино-фотодокументов и звукозаписи" Комитета архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
3. Республиканское государственное учреждение "Центральный государственный архив научно-технической документации" Комитета по делам архивов и управления документацией Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Центральный государственный архив научно-технической документации" Комитета архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Республиканское государственное учреждение "Национальный центр рукописей и редких книг" Комитета по делам архивов и управления документацией Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Национальный центр рукописей и редких книг" Комитета архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
5. Республиканское государственное учреждение "Национальный архив Республики Казахстан" Комитета по делам архивов и управления документацией Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Национальный центр рукописей и редких книг" Комитета архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
6. Республиканское государственное учреждение "Национальная государственная книжная палата Республики Казахстан" Комитета по делам архивов и управления документацией Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Национальная государственная книжная палата Республики Казахстан" Комитета архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
7. Республиканское государственное учреждение "Центр геральдических исследований" Комитета по делам архивов и управления документацией Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Центр геральдических исследований" Комитета архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
8. Республиканское государственное учреждение "Национальная библиотека Республики Казахстан" Комитета культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Национальная библиотека Республики Казахстан" Комитета архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.

9. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Мәдениет комитетінің "Зағип және нашар көретін азаматтарға арналған республикалық кітапхана" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив, құжаттама және кітап ісі комитетінің "Зағип және нашар көретін азаматтарға арналған республикалық кітапхана" республикалық мемлекеттік мекемесі.
10. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Мәдениет комитетінің "Астана қаласындағы Қазақстан Республикасының Ұлттық академиялық кітапханасы" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив, құжаттама және кітап ісі комитетінің "Астана қаласындағы Қазақстан Республикасының Ұлттық академиялық кітапханасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 16 наурыздағы
№ 224 қаулысына
2-қосымша
Атауы өзгертілетін республикалық мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Мәдениет комитетінің "Петр Чайковский атындағы Алматы музыкалық колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Петр Чайковский атындағы Алматы музыкалық колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Мәдениет комитетінің "Александр Селезнев атындағы Алматы хореографиялық училищесі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Александр Селезнев атындағы Алматы хореографиялық училищесі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Мәдениет комитетінің "Жүсіпбек Елебеков атындағы республикалық эстрадалық-цирк колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Жүсіпбек Елебеков атындағы республикалық эстрадалық-цирк колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Мәдениет комитетінің "Орал Таңсықбаев атындағы Алматы сәндік-қолданбалы өнер колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Орал Таңсықбаев атындағы Алматы сәндік-қолданбалы өнер колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

9. Республиканское государственное учреждение "Республиканская библиотека для незрячих и слабовидящих граждан" Комитета культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Республиканская библиотека для незрячих и слабовидящих граждан" Комитета архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
10. Республиканское государственное учреждение "Национальная академическая библиотека Республики Казахстан в городе Астане" Комитета культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Национальная академическая библиотека Республики Казахстан в городе Астане" Комитета архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 марта 2023 года № 224
Перечень переименовываемых республиканских государственных юридических лиц
Сноска. Перечень с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 07.08.2023 № 651 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский музыкальный колледж имени Петра Чайковского" Комитета культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский музыкальный колледж имени Петра Чайковского" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
2. Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинское хореографическое училище имени Александра Селезнева" Комитета культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Алматинское хореографическое училище имени Александра Селезнева" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
3. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский эстрадно-цирковой колледж имени Жусипбека Елебекова" Комитета культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский эстрадно-цирковой колледж имени Жусипбека Елебекова" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский колледж декоративно-прикладного искусства имени Орала Тансыкбаева" Комитета культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский колледж декоративно-прикладного искусства имени Орала Тансыкбаева" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.

5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Мәдениет комитетінің "Қазақ ұлттық хореография академиясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Қазақ ұлттық хореография академиясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
6. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Мәдениет комитетінің "Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
7. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Мәдениет комитетінің "Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
8. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Мәдениет комитетінің "Қазақ ұлттық өнер университеті" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Қазақ ұлттық өнер университеті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
9. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Мәдениет комитетінің "Күләш Байсейітова атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған музыка орта мектеп-интернаты" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Күләш Байсейітова атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған музыка орта мектеп-интернаты" республикалық мемлекеттік мекемесі.
10. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Мәдениет комитетінің "Ахмет Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған республикалық қазақ мамандандырылған музыка мектеп-интернаты" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Ахмет Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған республикалық қазақ мамандандырылған музыка мектеп-интернаты" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 16 наурыздағы
№ 224 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 659 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген иелік ету және пайдалану құқығы салалық министрліктерге, өзге де мемлекеттік органдарға берілетін республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігіне" деген бөлімде:

5. Республиканское государственное учреждение "Национальный архив Республики Казахстан" Комитета по делам архивов и управления документацией Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Национальный архив Республики Казахстан" Комитета архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
6. Республиканское государственное учреждение "Казахская национальная консерватория имени Курмангазы" Комитета культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Казахская национальная консерватория имени Курмангазы" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
7. Республиканское государственное учреждение "Казахская национальная академия искусств имени Темирбека Жургенова" Комитета культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Казахская национальная академия искусств имени Темирбека Жургенова" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
8. Республиканское государственное учреждение "Казахский национальный университет искусств" Комитета культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Казахский национальный университет искусств" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
9. Республиканское государственное учреждение "Республиканская средняя специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени Куляш Байсеитовой" Комитета культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Республиканская средняя специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени Куляш Байсеитовой" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
10. Республиканское государственное учреждение "Республиканская казахская специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени Ахмета Жубанова" Комитета культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Республиканская казахская специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени Ахмета Жубанова" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 марта 2023 года № 224
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Министерству культуры и спорта Республики Казахстан":

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 224-33-11.-жолымен толықтырылсын:
"224-33-11. "Халықаралық туризм және меймандостық университеті" КеАҚ";
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитетіне" деген бөлімде:
реттік нөмірі 224-40.-жол алып тасталсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.10.2023 № 865 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2023 № 528 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен
толықтырулар тізбесіне
қосымша
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі
1. "Петр Чайковский атындағы Алматы музыкалық колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
2. "Александр Селезнев атындағы Алматы хореографиялық училищесі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
3. "Жүсіпбек Елебеков атындағы республикалық эстрадалық-цирк колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
4. "Орал Таңсықбаев атындағы Алматы сәндік-қолданбалы өнер колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
5. "Қазақ ұлттық хореография академиясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
6. "Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
7. "Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
8. "Қазақ ұлттық өнер университеті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
9. "Күләш Байсейітова атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған музыка орта мектеп-интернаты" республикалық мемлекеттік мекемесі.
10. "Ахмет Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған республикалық қазақ мамандандырылған музыка мектеп-интернаты" республикалық мемлекеттік мекемесі.
11. "Халықаралық туризм және меймандостық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.

дополнить строкой, порядковый номер 224-33-11, следующего содержания:
"224-33-11. НАО "Международный университет туризма и гостеприимства";
в разделе "Комитету индустрии туризма Министерства культуры и спорта Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 224-40., исключить.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.10.2023 № 865.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2023 № 528 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение
к перечню изменений и дополнений,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
Перечень
организаций, находящихся в ведении Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
1. Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский музыкальный колледж имени Петра Чайковского".
2. Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинское хореографическое училище имени Александра Селезнева".
3. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский эстрадно-цирковой колледж имени Жусипбека Елебекова".
4. Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский колледж декоративно-прикладного искусства имени Орала Тансыкбаева".
5. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахская национальная академия хореографии".
6. Республиканское государственное учреждение "Казахская национальная консерватория имени Курмангазы".
7. Республиканское государственное учреждение "Казахская национальная академия искусств имени Темирбека Жургенова".
8. Республиканское государственное учреждение "Казахский национальный университет искусств".
9. Республиканское государственное учреждение "Республиканская средняя специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени Куляш Байсеитовой".
10. Республиканское государственное учреждение "Республиканская казахская специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени Ахмета Жубанова".
11. Некоммерческое акционерное общество "Международный университет туризма и гостеприимства".