"Қазақстан халқына" қоғамдық қоры түріндегі коммерциялық емес ұйымға "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының таза кірісінің кемінде жеті пайызы мөлшерінде қаражат бөлу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 31 наурыздағы № 273 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 591 қаулысы
"Ұлттық әл-ауқат қоры туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 20-бабының 5-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан халқына" қоғамдық қоры түріндегі коммерциялық емес ұйымға "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының таза кірісінің кемінде жеті пайызы мөлшерінде қаражат бөлу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 31 наурыздағы № 273 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қазақстан халқына" қоғамдық қоры түріндегі коммерциялық емес ұйымға "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының таза кірісінің кемінде жеті пайызы мөлшерінде қаражат бөлу қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қор жеке (шоғырландырылмаған) аудиттелген қаржылық есептілік негізінде қоғамдық қор үшін жыл сайын қордың таза кірісінің кемінде 7 (жеті) пайызы мөлшерінде қаражат бөледі.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2023 года № 273 "Об утверждении Правил выделения некоммерческой организации в лице общественного фонда "Қазақстан халқына" средств в размере не менее семи процентов от чистого дохода акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 591
В соответствии с пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан "О Фонде национального благосостояния" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2023 года № 273 "Об утверждении Правил выделения некоммерческой организации в лице общественного фонда "Қазақстан халқына" средств в размере не менее семи процентов от чистого дохода акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" следующее изменение:
в Правилах выделения некоммерческой организации в лице общественного фонда "Қазақстан халқына" средств в размере не менее семи процентов от чистого дохода акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына", утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Фонд ежегодно выделяет для общественного фонда средства в размере не менее 7 (семь) процентов от чистого дохода фонда на основе отдельной (неконсолидированной) аудированной финансовой отчетности.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов