"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 қазандағы N 857 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
8-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8-1. Қордың Директорлар кеңесінің өкілеттік мерзімі 2024 жылғы 1 қаңтар – 2026 жылғы 31 желтоқсан болып белгіленсін.";
көрсетілген қаулыға 4-қосымшада:
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары
Директорлар кеңесінің мүшесі "
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасы Президентінің экономикалық мәселелер жөніндегі көмекшісі
Директорлар кеңесінің мүшесі
".
2. Осы қаулы 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін осы қаулының 1-тармағының екінші және үшінші абзацтарын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2023 года № 857.
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п. 2.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669" следующие изменения:
пункт 8-1 изложить в следующей редакции:
"8-1. Определить срок полномочий Совета директоров Фонда с 1 января 2024 года по 31 декабря 2026 года.";
в приложении 4 к указанному постановлению:
в составе Совета директоров акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына":
строку:
"Первый заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
член Совета директоров
"
изложить в следующей редакции:
"Помощник Президента Республики Казахстан по экономическим вопросам
член Совета директоров
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания, за исключением абзацев второго и третьего пункта 1 настоящего постановления, которые вводятся в действие с 1 января 2024 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов