"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 2 қарашадағы № 964 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі туралы ережеде:
15-тармақта:
мынадай мазмұндағы 51-1) тармақшамен толықтырылсын:
"51-1) өңірлік стандарттар жүйесінің қамтамасыз етілуін есептеу әдістемесін әзірлеу және бекіту;";
132) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"132) жергілікті атқарушы органдардың ауылдық елді мекендердің әлеуметтік-экономикалық дамуына мониторинг (скрининг) жүргізуі туралы нұсқаулықты әзірлеу және бекіту;";
мынадай мазмұндағы 132-1) тармақшамен толықтырылсын:
"132-1) ауылдық елді мекендердің әлеуетін айқындауға арналған өлшемшарттарды бекіту;";
137) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"137) даму әлеуеті бар (стратегиялық ауылдық елді мекендерді қоса алғанда, тірек және серіктес) ауылдардың тізбесін келісу;";
мынадай мазмұндағы 166-8) тармақшамен толықтырылсын:
"166-8) моноқалалардың тізбесін әзірлеу және бекіту;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2023 года № 964.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в Положении о Министерстве национальной экономики Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 15:
дополнить подпунктом 51-1) следующего содержания:
"51-1) разработка и утверждение методики расчета обеспеченности системы региональных стандартов;";
подпункт 132) изложить в следующей редакции:
"132) разработка и утверждение инструкции о проведении местными исполнительными органами мониторинга (скрининга) социально-экономического развития сельских населенных пунктов;";
дополнить подпунктом 132-1) следующего содержания:
"132-1) утверждение критериев для определения потенциала сельских населенных пунктов;";
подпункт 137) изложить в следующей редакции:
"137) согласование перечня сел с потенциалом развития (опорных и спутниковых, включая стратегические сельские населенные пункты);";
дополнить подпунктом 166-8) следующего содержания:
"166-8) разработка и утверждение перечня моногородов;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов