Өнеркәсiптiк толық маусым iшiндегi жұмысы жыл бойғы жұмыс үшiн зейнетақы тағайындауға арналған стажға есептелетiн маусымдық салаларының тiзiмi мен Орындалу уақыты денсаулық сақтау мекемелерi медициналық қызметкерлерiнiң жекелеген санаттарына зейнетақы тағайындау арналған еңбек стажының бiр жарым мөлшерiне есептелетiн жұмыстардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 3 желтоқсандағы N 1679 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 865 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.08.2013 № 865 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 20 маусымдағы Заңын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қоса берiлiп отырған:
Өнеркәсiптiң толық маусым iшiндегi жұмысы жыл бойғы жұмыс үшiн зейнетақы тағайындауға арналған стажға есептелетiн маусымдық салаларының тiзiмi;
Орындалу уақыты денсаулық сақтау мекемелерi медициналық қызметкерлерiнiң жекелеген санаттарына зейнетақы тағайындауға арналған еңбек стажының бiр жарым мөлшерiне есептелетiн жұмыстардың тiзбесi бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 3 желтоқсандағы
N 1679 қаулысымен
бекiтiлген
Орындалу уақыты денсаулық сақтау мекемелерi
медициналық қызметкерлерiнiң жекелеген санаттарына зейнетақы
тағайындауға арналған еңбек стажының бiр жарым мөлшерiне
есептелетiн жұмыстардың
ТIЗБЕСI
____________________________________________________________________
Жұмыстардың атауы                | Қызметi
_____________________________________________________________________
Республикалық, облыстық, қалалық, аудандық
патологиялық-анатомиялық бюролар, емдеу мекемелерiнiң
патологиялық-анатомиялық бөлiмдерi
Мәйiттердi патологиялық-анатомиялық   |   патологанатом дәрiгерлер
ашу және операция мен биопсия кезiнде |
алынған мәйiттiк материалды, органдар |
мен еттердi гистологиялық зерттеу     |
|
Патологиялық-анатомиялық ашуларды     |   орта медициналық қызметкерлер
жүргiзуге қатысу. Мәйiттiк,           |   кiшi медициналық қызметкерлер
операциялық және биологиялық          |
материалдарды өңдеу                   |
|
Қазақстан Республикасы Бiлiм, мәдениет және денсаулық
сақтау министрлiгiнiң Сот медицинасы орталығы, облыстық,
қалалық, аудандық, ауданаралық сот-медициналық сараптама бюролары
|
Мәйiттер мен мәйiттiк материалды      |   Дәрiгерлер сот-медициналық
сот-медициналық ашу және зерттеу      |   сарапшылар
|
Сот-медициналық ашуларды және         |   Орта медициналық қызметкерлер
мәйiттiк материалды өңдеудi           |   Кiшi медициналық қызметкерлер
жүргiзуге қатысу                      |
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 3 желтоқсандағы
N 1679 қаулысымен
бекiтiлген
Толық маусым iшiндегi жұмыс зейнетақы тағайындау
үшiн бiр жылдық стажға есептелетiн өндiрiстiң
маусымдық салаларының
ТIЗIМI
Ағаш дайындау және ағаш ағызу
Ет және сүт өнеркәсiбi
Балық өнеркәсiбi
Өнеркәсiптiң қант және консервi салалары

Об утверждении Списка сезонных отраслей промышленности, работа в которых в течение полного сезона засчитывается в стаж для назначения пенсии за год работы, и Перечня работ, время выполнения которых засчитывается отдельным категориям медицинских работников учреждений здравоохранения в трудовой стаж для назначения пенсий в полуторном размере
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1997 года № 1679. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 865
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.08.2013 № 865 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 июля 1997 г. Z970136_ "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Утвердить прилагаемые:
Список сезонных отраслей промышленности, работа в которых в течение полного сезона засчитывается в стаж для назначения пенсии за год работы;
Перечень работ, время выполнения которых засчитывается отдельным категориям медицинских работников учреждений здравоохранения в трудовой стаж для назначения пенсий в полуторном размере.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 декабря 1997 г. N 1679
Список сезонных отраслей
промышленности, работа в которых в течение полного сезона
засчитывается в стаж для назначения пенсии за год работы
Лесозаготовка и лесосплав
Мясная и молочная промышленности
Рыбная промышленность
Сахарная и консервная отрасли промышленности
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 декабря 1997 г. N 1679
ПЕРЕЧЕНЬ
работ, время выполнения которых засчитывается отдельным
категориям медицинских работников учреждений
здравоохранения в трудовой стаж для назначения
пенсий в полуторном размере
---------------------------------------------------------------------
Наименование работ            |          Должность
---------------------------------------------------------------------
Республиканские, областные, городские, районные
патологоанатомические бюро, патологоанатомические
отделения лечебных учреждений
Патологоанатомическое вскрытие      Врачи-патологоанатомы
трупов и гистологическое
исследование трупного материала,
органов и тканей, удаленных при
операции и биопсиях
Участие в проведении патолого-      Средний медицинский персонал
анатомических  вскрытий. Обра-      Младший медицинский персонал
ботка трупного, операционного
и биопсийного материала
Центр судебной медицины Комитета здравоохранения
Министерства образования, культуры и здравоохранения
Республики Казахстан, областные, городские, районные,
межрайонные бюро судебно-медицинской экспертизы
Судебно-медицинское вскрытие        Врачи-судебно-медицинские
и исследование трупов и                    эксперты
трупного материала
Участие в проведении судебно-       Средний медицинский персонал
медицинских вскрытий и                  Младший медицинский персонал
обработке трупного материала