Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 мамыр N 660
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 P990405_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ "облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
берілген акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншік
түрлері мен ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестеріне қатысты
жасасқан барлық шарттар мен келісімдер бойынша мемлекеттік қолданылып
жүрген құқықтары мен міндеттемелерін сақтау шартымен" деген сөздермен
толықтырылсын;
2) аталған қаулының 1-қосымшасында:
"Ақмола облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі
68-1 - 68-5-жолдармен толықтырылсын:
"68-1  АКМ-000160  "Табия" ААҚ
68-2               "РИТЦ" ЖШС
68-3   АКМ-000174  "Мариновка ХПП" ААҚ
68-4   АКМ-001545  "Ақжол" ААҚ
68-5   АКМ-001385  "Арман" ААҚ;
"Астана қаласы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 107-1,
107-2, 107-3-жолдармен толықтырылсын:
"107-1             "Ақмола диірмен" ЖШС
107-2              "Наурыз" ЖШС
107-3  АКМ-000193  "Ақ бидай" ААҚ;
"Алматы облысы" бөлімінде:
реттік нөмірі 137-жолдағы "ААҚ" деген сөз "ЖАҚ" деген сөзбен
ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 198-1-жолмен толықтырылсын:
"198-1 ТКГ-000126  "Жетісу керуені" ЖШС;
"Алматы қаласы" бөлімінде:
реттік нөмірі 228-жолдағы "АҮАҚ" деген сөз "ЖАҚ" деген сөзбен
ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 292-1 - 292-29-жолдармен
толықтырылсын:
"292-1  АЛА-002149  "Алатау" ААҚ (аудантамақсауда)
292-2   АЛА-002104  "Қазөнеркәсіпаспап" қауымдастығы" ЖШС
292-3   АЛА-002113  "Лифтком" ЖШС
292-4   АЛА-002115  "Казино-Табыс" ЖШС
292-5   АЛА-002147  "Қыран" кәсіпорындардың, мекемелердің,
ұйымдардың және азаматтардың меншіктерін қорғау
жөніндегі" ЖШС
292-6   АЛА-002149  "Нұра ШК" ЖШС
292-7   АЛА-002156  "НАИС" спортшылар дайындауды
қамтамасыз етудің ғылыми-практикалық орталығы" ЖШС
292-8   АЛА-002162  "Барс" Корпорациясы" (Мәскеулік) ЖҮАҚ
292-9   АЛА-002176  "Экспресс" ЖШС
292-10  АЛА-002207  "Ғылым" кешенді жобалау
шеберханасы" ЖШС
292-11  АЛА-002214  "Экология және адам" институты" ЖШС
292-12  АЛА-002231  "Станинструмент" қазақ өнеркәсіп-сауда үйі" ЖҮАҚ
292-13              "Керемет" сауда үйі" ЖШС
292-14  АЛА-002257  "Ақниет" шығармашылық-әдістемелік орталық
ЖШС (жалпыға бірдей құқықтық білім беру бойынша)

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года № 405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 660
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года № 405 P990405_ "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 дополнить словами "с условием сохранения акимами областей,
городов Астаны и Алматы существующих прав и обязательств государства по
всем заключенным договорам и соглашениям в отношении передаваемых
государственных пакетов акций и государственных долей участия в
организациях.";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
раздел "Акмолинская область" дополнить строками, порядковыми номерами
68-1-68-5, следующего содержания:
"68-1  АКМ-000160   ОАО "Табия"
68-2                ТОО "РИТЦ"
68-3   АКМ-000174   ОАО "Мариновский ХПП"
68-4   АКМ-001545   ОАО "Акжол"
68-5   АКМ-001385   ОАО "Арман";
раздел "г. Астана" дополнить строками, порядковыми номерами 107-1,
107-2, 107-3, следующего содержания:
"107-1              ТОО "Акмола дирмен"
107-2               ТОО "Наурыз"
107-3   АКМ-000193  ОАО "Ак-бидай";
в разделе "Алматинская область":
в строке, порядковый номер 137, слово "ОАО" заменить словом "ЗАО";
дополнить строкой, порядковым номером 198-1, следующего содержания:
"198-1  ТКГ-000126  ТОО "Жетысу керуен";
в разделе "г. Алматы":
в строке, порядковый номер 288, слово "АООТ" заменить словом "ЗАО";
дополнить строками, порядковыми номерами 292-1 - 292-29, следующего
содержания:
"292-1  АЛА-002149  ОАО "Алатау" (райпищеторг)
292-2   АЛА-002104  ТОО "Ассоциация "Казпромприбор"
292-3   АЛА-002113  ТОО "Лифтком"
292-4   АЛА-002115  ТОО "Казино-Табыс"
292-5   АЛА-002147  ТОО "По охране собственности предприятий,
учреждений, организаций и граждан "Кыран"
292-6   АЛА-002149  ТОО "МП Нура"
292-7   АЛА-002156  ТОО "Центр научно-практического обеспечения
подготовки спортсменов "НАИС"
292-8   АЛА-002162  АОЗТ "Корпорация "Барс"(Московский)
292-9   АЛА-002176  ТОО "Экспресс"
292-10  АЛА-002207  ТОО "Комплексная проектная мастерская "Наука"
292-11  АЛА-002214  ТОО "Институт "Экология и человек"
292-12  АЛА-002231  АОЗТ "Казахский промышленно-торговый дом
"Станинструмент"
292-13              ТОО "Торговый дом "Керемет"
292-14  АЛА-002257  ТОО "Творческо-методический центр "Акниет"
(по правовому всеобучу)

292-15  АЛА-000227   "Бас есептеу орталығы" ААҚ
292-16  АЛА-001020   "Ортаарнаулыэнергомонтаж" ААҚ
292-17  АЛА-002287   "Ортаазэнергомонтаж" тресінің Алматы
ҚБ ЖШС
299-18  АЛА-002288   "Восход ЛТД" жауапкершілігі шектеулі
халықаралық компания" ЖШС
292-19  АЛА-002296   "Қазақстан шығармашылық академиясы
жанындағы автоматтандыру және
басқару проблемалары институты" ЖШС
292-20  АЛА-002311   "Тұтас" ғылыми-өндірістік акционерлік
компаниясы" АҮАҚ
292-21  АЛА-002780   "Қазақ мүлік қоры холдингтік
компаниясы" ЖАҚ
292-22  АЛА-002883   "Байтерек" компаниясы" ЖҮАҚ
292-23  АЛА-002913   "Халықаралық федеральдық қор
палатасы" АҮАҚ
292-24  АЛА-004422   "Мұнайөнімдері" компаниясы" ААҚ
292-25               "РИПКС" ААҚ
292-26               "Рибекс" ААҚ;
292-27               "Кадрларды даярлау орталығы" ААҚ
292-28  АЛА-000982   "Қазкоммунэнергожөндеу" ААҚ
292-29               "Алматыгеожабдықтаусауда" ААҚ
"Ақтөбе облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 346-жолмен
толықтырылсын:
"346-1  АКТ-000110   "Қанағат" ААҚ;
"Атырау облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 384-1,
384-2-жолдармен толықтырылсын:
"384-1  АТР-005217   "Атырау шағын бизнес орталығы" ЖШС
384-2                "Доссор-Көлік" ААҚ;
"Шығыс Қазақстан облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі
495-1 - 495-5-жолдармен толықтырылсын:
"495-1  ВКО-001859   "Самара" ААҚ
495-2                "Үлбі-Фуд БК" ЖШС
495-3   ВКО-003652   "Октябрь" ЖАҚ
495-4                "SEMTECH" БК" ААҚ
495-5   ВКО-003653   "Белимсервис" ЖШС;
"Жамбыл облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі
545-1-жолмен толықтырылсын:
"545-1  ЖМБ-000828   "Батыс кен басқармасы" ААҚ;
"Батыс Қазақстан облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі
600-1 - 600-4-жолдармен толықтырылсын:
"600-1  БҚО-000107   "Зеленов агрожөндеужабдықтау"
ААҚ
600-2   БҚО-000730   "Сарықұдық" ААҚ
600-3   БҚО-001638   "Орал" БҚООШК
600-4   БҚО-001649   "Рубежин ХПП" ААҚ;
"Қарағанды облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі
750-1, 750-2, 750-3-жолдармен толықтырылсын:
"750-1  КРГ-000917   "Жол құрылысы басқармасы" ААҚ
750-2   КРГ-001774   "КМС" ААҚ
750-3   КРГ-007436   "Көгалдандыру" ААҚ;
"Қостанай облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 822-1 -
822-12-жолдармен толықтырылсын:
"822-1  КСТ-001234    "Құрылысинвест салынып жатқан
кәсіпорындар дирекциясы" ЖШС
822-2   КСТ-001511    "Механикаландырылған жұмыстар
басқармасы" ААҚ
822-3   КСТ-002203    "Элекс" ААҚ
822-4   КСТ-002469    "Қуатты" ААҚ
822-5   КСТ-000021    "Аят" ААҚ (Жиһаз фабрикасы)

292-15 АЛА-000227   ОАО "Главный вычислительный центр"
292-16 АЛА-001020   ОАО "Средспецэнергомонтаж"
292-17 АЛА-002287   ТОО Алматинское СУ треста "Средазэнергомонтаж"
299-18 АЛА-002288   ТОО "Международная компания с ограниченной
ответственностью "Восход ЛТД"
292-19 АЛА-002296   ТОО "Институт автоматизации и проблем управления
при Казахстанской академии творчества"
292-20 АЛА-002311   АООТ "Научно-производственная акционерная компания
"Тутас"
292-21 АЛА-002780   ЗАО "Холдинговая компания Казахский фонд имущества"
292-22 АЛА-002883   АОЗТ "Компания "Байтерек"
292-23 АЛА-002913   АООТ "Международная федеральная фондовая палата"
292-24 АЛА-004422   ОАО "Компания "Мунайонимдери"
292-25              ОАО "РИПКС"
292-26              ОАО "Рибекс";
292-27              ОАО "Центр подготовки кадров"
292-28 АЛА-000982   ОАО "Казкоммунэнергоналадка"
292-29              ОАО "Алматыгеоснабторг";
раздел "Актюбинская область" дополнить строкой, порядковым номером
346-1, следующего содержания:
"346-1 АКТ-000110   ОАО "Канагат";
раздел "Атырауская область" дополнить строками, порядковыми номерами
384-1, 384-2, следующего содержания:
"384-1 АТР-005217   ТОО "Атырауский центр малого бизнеса"
384-2               ОАО "Доссор-Колик";
раздел "Восточно-Казахстанская область" дополнить строками,
порядковыми номерами 495-1-495-5, следующего содержания:
"495-1 ВКО-001859   ОАО "Самара"
495-2               ТОО "СП Ульба-Фуд"
495-3  ВКО-003652   ЗАО "Октябрь"
495-4               ОАО "СП "SEMTECH"
495-5  ВКО-003653   ТОО "Белимсервис";
раздел "Жамбылская область" дополнить строкой, порядковым номером
545-1, следующего содержания:
"545-1  ЖМБ-000828  ОАО "Западное рудоуправление";
раздел "Западно-Казахстанская область" дополнить строками, порядковыми
номерами 600-1-600-4, следующего содержания:
"600-1  ЗКО-000107  ОАО "Зеленовский агроремснаб"
600-2   ЗКО-000730  ОАО "Сарыкудук"
600-3   ЗКО-001638  ЗКООМП "Орал"
600-4   ЗКО-001649  ОАО "Рубежинское ХПП";
раздел "Карагандинская область" дополнить строками, порядковыми номерами
750-1, 750-2, 750-3, следующего содержания:
"750-1  КРГ-000917  ОАО "Дорожно-строительное управление"
750-2   КРГ-001774  ОАО "КМС"
750-3   КРГ-007436  ОАО "Благоустройство";
раздел "Костанайская область" дополнить строками, порядковыми номерами
822-1-822-12, следующего содержания:
"822-1  КСТ-001234  ТОО "Дирекция строящихся предприятий стройинвест"
822-2   КСТ-001511  ОАО "Управление механизированных работ"
822-3   КСТ-002203  ОАО "Элекс"
822-4   КСТ-002469  ОАО "Куатты"
822-5   КСТ-000021  ОАО "Аят" (Мебельная фабрика)

822-6   КСТ-000064    "Бестөбе" ААҚ
822-7   КСТ-000285    "Темір бетон" ААҚ
822-8   КСТ-000852    "Приозерный разрезі" ААҚ
822-9   КСТ-000931    "Арна" АҮАҚ
822-10  КСТ-001131    "Алтын тап" ААҚ
822-11  КСТ-001142    "Жөндеу-механикалық зауыты" ААҚ
822-12                "Космис" БК" ЖШС;
"Маңғыстау облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі
871-1, 871-2-жолдармен толықтырылсын:
"871-1                 "Барыс ЖМК" ЖШС
871-2                  "Жаннат" ЖШС;
"Павлодар облысы" бөлімінде:
реттік нөмірі 905-жолдағы "ЖАҚ" деген сөз "ААҚ" деген сөзбен
ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 967-1, 967-2, 967-3-жолдармен
толықтырылсын:
"967-1  ПВЛ-000129   "Нандезинфекция" ЖАҚ
967-2   ПВЛ-000141   "Ертіс элеватор" ААҚ
967-3   ПВЛ-000522   "Екібастұзжылуэнергиясы" ААҚ;
"Солтүстік Қазақстан облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік
нөмірі 1015-1 - 1015-19-жолдармен толықтырылсын:
"1015-1 СКО-000032   "Мамлют машина жасау зауыты"
АҮАҚ
1015-2  СКО-000032   "Желатин" АҮАҚ
1015-3  СКО-000039   "Жамбыл май зауыты" АҮАҚ
1015-4  СКО-000040   "Молоко" АҮАҚ
1015-5  СКО-000055   "Балық" АҮАҚ
1015-6  СКО-000058   "Елікті жылқы зауыты" АҮАҚ
1015-7  СКО-000109   "Тоқушын" АҮАҚ
1015-8  СКО-000120   "Ақ қайың" АҮАҚ
1015-9  СКО-000145   "Червонный" АҮАҚ
1015-10 СКО-000495   "Казлегснабсбытторг" АҮАҚ
1015-11 СКО-000497   "Одежда" АҮАҚ
1015-12 СКО-000870   "Маяк" АҮАҚ
1015-13 СКО-001007   "Талап" АҮАҚ
1015-14 СКО-001411   "Солтүстікқазбалық" АҮАҚ
1015-15 СКО-001462   "Бірлестік" АҮАҚ
1015-16 СКО-001710   "Жұлдыз" АҮАҚ
1015-17 СКО-001872   "Жеміс" АҮАҚ
1015-18 СКО-002050   "Материалдық-техникалық
қамтамасыз ету жөніндегі
Жамбыл өндірістік бірлестігі"
АҮАҚ
1015-19 СКО-000143     "Алтын дала" ("Златополье")
ААҚ;
"Оңтүстік Қазақстан облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы
реттік нөмірі 1078-1, 1078-2-жолдармен толықтырылсын:
"1078-1 ЮКО-003256   "Шолаққорған автобус паркі" ААҚ
1078-2  ЮКО-010395   "Өсімдіктерді қорғау" ААҚ;
3) аталған қаулының 2-қосымшасында:
"Алматы қаласы" бөлімінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 45 және 120-жолдармен толықтырылсын:
"45  АЛА-0011952  "Көлік ғылыми-зерттеу институты" ЖАҚ
120  АЛА-002423   "Қазақстан Республикасының
радиоэлектроника және байланыс
жөніндегі ұлттық орталығы" ААҚ;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 123-1 - 123-5-жолдармен
толықтырылсын:
"123-1  АЛА-001684   "Казахстанская правда" республикалық
газеті" ААҚ
123-2   АЛА-001612   "Машина жасау зауыты"
ААҚ
123-3                "Нұрсат" БК"    ААҚ
123-4   АЛА-002060   "Иналмаззолото" ААҚ
123-5   АЛА-004099   "Шымбұлақ" тау шаңғысы курорты
БК" ЖШС;
"Шығыс Қазақстан облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы

822-6   КСТ-000064  ОАО "Бестобе"
822-7   КСТ-000285  ОАО "Темир бетон"
822-8   КСТ-000852  ОАО "Разрез приозерный"
822-9   КСТ-000931  АООТ "Арна"
822-10  КСТ-001131  ОАО "Алтын тап"
822-11  КСТ-001142  ОАО "Ремонтно-механический завод"
822-12              ТОО "СП "Космис";
раздел "Мангистауская область" дополнить строками, порядковыми
номерами 871-1, 871-2, следующего содержания:
"871-1              ТОО "КСК Барыс"
871-2               ТОО "Жаннат";
в разделе "Павлодарская область":
в строке, порядковый номер 905, слово "ЗАО" заменить словом "ОАО";
дополнить строками, порядковыми номерами 967-1, 967-2, 967-3,
следующего содержания:
"967-1  ПВЛ-000129  ЗАО "Хлебдезинфекция"
967-2   ПВЛ-000141  ОАО "Иртыш элеватор"
967-3   ПВЛ-000522  ОАО "Экибастузтеплоэнерго";
раздел "Северо-Казахстанская область" дополнить строками, порядковыми
номерами 1015-1-1015-19, следующего содержания:
"1015-1 СКО-000032  АООТ "Мамлютский машиностроительный завод"
1015-2  СКО-000032  АООТ "Желатин"
1015-3  СКО-000039  АООТ "Жамбылский маслозавод"
1015-4  СКО-000040  АООТ "Молоко"
1015-5  СКО-000055  АООТ "Балык"
1015-6  СКО-000058  АООТ "Конезавод еликты"
1015-7  СКО-000109  АООТ "Токушинское"
1015-8  СКО-000120  АООТ "Ак кайын"
1015-9  СКО-000145  АООТ "Червонный"
1015-10 СКО-000495  АООТ "Казлегснабсбытторг"
1015-11 СКО-000497  АООТ "Одежда"
1015-12 СКО-000870  АООТ "Маяк"
1015-13 СКО-001007  АООТ "Талап"
1015-14 СКО-001411  АООТ "Севказрыба"
1015-15 СКО-001462  АООТ "Бирлестик"
1015-16 СКО-001710  АООТ "Жулдыз"
1015-17 СКО-001872  АООТ "Жемис"
1015-18 СКО-002050  АООТ "Жамбылское производственное объединение по
материально-техническому обеспечению"
1015-19 СКО-000143  ОАО  "Златополье";
раздел "Южно-Казахстанская область" дополнить строками, порядковыми
номерами 1078-1, 1078-2, следующего содержания:
"1078-1 ЮКО-003256  ОАО "Шолак-Курганский автобусный парк"
1078-2  ЮКО-010395  ОАО "Защита растений";
3) в приложении 2 к указанному постановлению:
в разделе "г. Алматы":
строки, порядковые номера 45 и 120, изложить в следующей редакции:
"45    АЛА-0011952  ЗАО "Научно-исследовательский институт транспорта"
120    АЛА-002423   ОАО "Национальный центр по радиоэлектронике и
связи Республики Казахстан";
дополнить строками, порядковыми номерами 123-1-123-5, следующего
содержания:
"123-1 АЛА-001684   ОАО "Республиканская газета "Казахстанская правда"
123-2  АЛА-001612   ОАО "Машиностроительный завод"
123-3               ОАО "СП "Нурсат"
123-4  АЛА-002060   ОАО "Иналмаззолото"
123-5  АЛА-004099   ТОО "СП горнолыжный курорт Чимбулак";
раздел "Восточно-Казахстанская область" дополнить строками,

реттік нөмірі 165-1, 165-2-жолдармен толықтырылсын:
"165-1  ВКО-001231   "Алтайэнерго" ААҚ
165-2                "KK INTERCONNECT" БҚ"
АҮАҚ;
"Маңғыстау облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 236-1,
236-2, 236-3-жолдармен толықтырылсын:
"236-1  МНГ-000015   "Маңғыстаумұнайгеофизика" ААҚ
236-2   МНГ-000016   "Узеньпромгеофизика" ААҚ
236-3   МНГ-000017   "Маңғыстаупромгеофизика"
ААҚ;
"Павлодар облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі
265-1, 265-2-жолдармен толықтырылсын:
"265-1  ПВЛ-000360   "Полиграфия" ААҚ
265-2   ПВЛ-010606   "Павлодар химия зауыты" ААҚ;
"Солтүстік Қазақстан облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік
нөмірі 280-1, 280-2-жолдармен толықтырылсын:
"280-1  СКО-003980    "Петропавл шағын литражды
двигательдер жасау зауыты"
АҮАҚ
280-2                 "Полиграфия" ААҚ;
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мүдделі министрліктермен және агенттіктермен бірлесе отырып бір ай мерзім ішінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылдаған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру жөніндегі ұсынысты Қазақстан
Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

порядковыми номерами 165-1, 165-2, следующего содержания:
"165-1 ВКО-001231   ОАО "Алтайэнерго"
165-2               АОЗТ "СП" КК INТЕRСОNNЕСТ";
раздел "Мангистауская область" дополнить строками, порядковыми
номерами 236-1, 236-2, 236-3, следующего содержания:
"236-1 МНГ-000015   ОАО "Мангистаумунайгеофизика"
236-2  МНГ-000016   ОАО "Узеньпромгеофизика"
236-3  МНГ-000017   ОАО "Мангистаупромгеофизика"
раздел "Павлодарская область" дополнить строками, порядковыми номерами
265-1, 265-2, следующего содержания:
"265-1 ПВЛ-000360   ОАО "Полиграфия"
265-2  ПВЛ-010606   ОАО "Павлодарский химический завод";
раздел "Северо-Казахстанская область" дополнить строками, порядковыми
номерами 280-1, 280-2, следующего содержания:
"280-1  СКО-003980  АООТ "Петропавловский завод малолитражных
двигателей"
280-2               ОАО "Полиграфия";
2. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными министерствами и агентствами в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по приведению ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим
постановлением.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Министерство финансов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Специалист: Д. Кушенова
-