Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 1 қазандағы N 983 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы. 1999 жылғы 22 қазан N 1585. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.02.25. N 202 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Экономикалық саясат жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 1 қазандағы N 983 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің құрамы жаңа редакцияда жазылсын:
"Тоқаев               - Қазақстан Республикасының Премьер-
Қасымжомарт             Министрі, Кеңестің жетекшісі
Кемелұлы
Өтембаев Ержан        - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әбілхайырұлы            Министрінің орынбасары, Кеңес
жетекшісінің орынбасары
Павлов Александр      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сергеевич               Министрінің бірінші орынбасары
Ахметов Даниял        - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кенжетайұлы             Министрінің орынбасары
Марченко Григорий     - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Александрович           Банкінің төрағасы (келісім бойынша)
Есенбаев Мәжит        - Қазақстан Республикасының Қаржы
Төлеубекұлы             министрі
Күлекеев Жақсыбек     - Қазақстан Республикасының
Әбдірахметұлы           Экономика министрі
Кәкімжанов            - Қазақстан Республикасының
Зейнолла                Мемлекеттік кіріс министрі
Халидоллаұлы
Школьник              - Қазақстан Республикасының
Владимир                Энергетика, индустрия және сауда
Сергеевич               министрі
Мыңбаев Сауат         - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мұхамбетбайұлы          шаруашылығы министрі
Тілеубердин Алтай     - Қазақстан Республикасы Табиғи
Абылайұлы               монополияны реттеу, бәсекені қорғау
және шағын бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігінің төрағасы
Келімбетов Қайрат     - Қазақстан Республикасы Стратегиялық
Нематұлы                жоспарлау жөніндегі агенттігінің
төрағасы (келісім бойынша)".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 983
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 1999 года N 1585. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 февраля 2003 г. N 202
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 983  P980983_   "О создании Совета по экономической политике" следующее изменение:
в пункте 1 состав Совета по экономической политике изложить в новой редакции:
"Токаев Касымжомарт Кемелевич - Премьер-Министр Республики
Казахстан, руководитель
Утембаев Ержан Абулхаирович   - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Павлов Александр Сергеевич    - Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Ахметов Даниал Кенжетаевич    - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Марченко Григорий             - Председатель Национального Банка
Александрович                   Республики Казахстан (по
согласованию)
Есенбаев Мажит Тулеубекович   - Министр финансов Республики
Казахстан
Кулекеев Жаксыбек             - Министр экономики Республики
Абдрахметович                   Казахстан
Какимжанов Зейнулла           - Министр государственных доходов
Халидоллович                    Республики Казахстан
Школьник Владимир Сергеевич   - Министр энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Мынбаев Сауат Мухаметбаевич   - Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Тлеубердин Алтай Аблаевич     - Председатель Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого
бизнеса
Келимбетов Кайрат Нематович   - Председатель Агентства по
стратегическому планированию
Республики Казахстан (по
согласованию)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан