Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 8 қазандағы N 245-ө өкiмiне өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 қазандағы N 309-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының Су  кодексiн iске асыру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 8 қазандағы N 245-ө  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Су кодексiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Yкiметi кесiмдерiнің тiзбесiнде:
реттік нөмiрi 21-жолда:
"Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң нормативтiк құқықтық кесiмiнің атауы" деген бағанда "Кеме қатынасы," деген сөздер алынып тасталсын;
"Орындау мерзiмi" деген бағанда "шiлде" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 27-жолда, "Орындау мерзiмi" деген бағанда "шiлде" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 октября 2003 года N 245-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 октября 2004 года N 309-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 октября 2003 года N 245-р "О мерах по реализации Водного кодекса Республики Казахстан" следующие изменения:
в Перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Водного кодекса Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 21:
в графе "Наименование нормативного правового акта Правительства Республики Казахстан" слово "судоходства," исключить;
в графе "Срок исполнения" слово "Июль" заменить словом "Декабрь";
в строке, порядковый номер 27, в графе "Срок исполнения", слово "Июль" заменить словом "Декабрь".
Премьер-Министр