"Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 28 қыркүйектегі N 284-Ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. Қоса берiлiп отырған "Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi бекiтiлсiн (бұдан әрi - тiзбе).
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгі:
1) тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Үкiметінің бекiтуiне енгізсiн.
2) тiзбеге сәйкес ведомстволық нормативтiк құқықтық кесiмдердi әзiрлесiн және бекiтсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 28 қыркүйектегі
N 284-ө өкiмiмен
бекiтiлген
"Электp энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi
___________________________________________________________________
N  |    Нормативтiк құқықтық  |   Аяқталу    |Орындалу | Жауапты
p/c |      кесiмнiң атауы      |   нысаны     | мерзiмi |орындаушы
____|__________________________|______________|_________|__________
1  |             2            |      3       |    4    |    5
___________________________________________________________________
1.  "Қазақстан Республикасы      Қазақстан       2004       ЭMPM
Энергетика және минералдық   Республикасы    жылғы
ресурстар министрлiгiнiң     Үкiметiнiң     қыркүйек
мәселелерi туралы"           қаулысы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 2001 жылғы 25
қаңтардағы N 133  қаулысына
өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы
2   "Қазақстан Республикасының   Қазақстан       2004       ЭMPM
Энергетика және минералдық   Республикасы    жылғы
ресурстар министрлiгiнiң     Үкiметiнiң     қыркүйек
Мемлекеттiк энергетикалық    қаулысы
қадағалау жөнiндегi комите.
тiнiң мәселелерi туралы"
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1999 жылғы 23
тамыздағы N 1221  қаулысына
өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы
3   Электр энергетикалық         Қазақстан       2004       ЭMPM,
қондырғылары объектiлерiн    Республикасы    жылғы      ТМРА
қайта құру және кеңейту үшiн Үкiметiнiң     қыркүйек
қосымша қуаттарды қосу және  қаулысы
шығындарды өтеу ережесiн
бекiту туралы
4.  "Авариялық броны бар         Қазақстан       2004       ЭMPM
тұтынушыларды электрмен      Республикасы    жылғы
жабдықтау және электрмен     Үкiметiнiң     қыркүйек
жабдықтаушы ұйымдардың       қаулысы
электр энергиясын беруiне
арналған шығындары өтеудiң
тәртiбi ереженi бекiту
туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об электроэнергетике"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 сентября 2004 года N 284-р-1. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "Об электроэнергетике" (далее - перечень).
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан:
1) разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) разработать и утвердить ведомственные нормативные правовые акты согласно перечню.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 сентября 2004 года N 284-р-1
Перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "Об электроэнергетике"
_______________________________________________________________________
N |Наименование нормативного   |    Форма     | Срок      |Ответ-
п/|    правового акта          |  завершения  | исполне-  |ственный
п |                            |              | ния       |исполнитель
_______________________________________________________________________
1 |            2               |      3       |     4     |      5
_______________________________________________________________________
1.  О внесении изменений и      Постановление  Сентябрь     МЭМР
дополнений в постановление Правительства  2004 года
Правительства Республики    Республики
Казахстан от 25 января      Казахстан
2001 года N 133 "Вопросы
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан"
2.  О внесении изменении и      Постановление  Сентябрь    МЭМР
дополнений в постановление Правительства  2004 года
Правительства Республики    Республики
Казахстан от 23 августа     Казахстан
1999 года N 1221 "Вопросы
Комитета по государствен-
ному энергетическому
надзору Министерства
энергетики и минера-
льных ресурсов
Республики Казахстан"
3.  Об утверждении Правил       Постановление  Сентябрь    МЭМР, АРЕМ
присоединения               Правительства  2004 года
дополнительных мощностей    Республики
и компенсации затрат для    Казахстан
реконструкции и расширения
объектов электроэнерге-
тических установок
4.  О внесении изменений и      Постановление  Сентябрь    МЭМР
дополнений в постановление Правительства  2004 года
Правительства Республики    Республики

1998 жылғы 12 наурыздағы
N 207  қаулысына өзгерiстер
мен толықтырулар енгiзу
туралы
5.  "Электр энергетикасы         Қазақстан       2004       ЭMPM
саласындағы нормативтiк      Республикасы    жылғы
құқықтық кесiмдердi бекiту   Үкiметiнiң     қыркүйек
туралы" Қазақстан            қаулысы
Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылғы 7 желтоқсандағы
N 1822  қаулысына өзгерiстер
енгiзу туралы
6.  "Қазақстан Республикасының   Қазақстан       2004       ЭMPM
электр энергетикасындағы     Республикасы    жылғы
нарықтық қатынастарды одан   Үкiметiнiң     қыркүйек
әрi дамыту жөнiндегi шаралар қаулысы
туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 18 ақпандағы N
190  қаулысына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы
7.  Қазақстан Республикасы       Ведомстволық    2004       ЭМРМ
Электр энергиясының көтерме  нормативтiк     жылғы
сауда рыногын ұйымдастыру    құқықтық       қыркүйек
және жұмыс iстеу ережесiн    кесiм
бекiту туралы
8.  Жүйелiк оператордың қызмет.  Ведомстволық    2004       ЭМРМ
тер көрсетуi мен жүйелiк     нормативтiк     жылғы
және көмекшi қызметтер       құқықтық       қыркүйек
рыногының жұмыс iстеу        кесiм
ережесiн бекiту туралы
9.  Қазақстан Республикасының    Ведомстволық    2004       ЭМРМ
Электр желiлерi  ережелерiне   нормативтiк     жылғы
өзгерiстер мен толықтырулар  құқықтық       қыркүйек
енгiзу туралы                кесiм
10. Электр энергиясының          Ведомстволық    2004       ЭМРМ
орталықтандырылған сауда-    нормативтiк     жылғы
саттығын ұйымдастыру мен     құқықтық       қыркүйек
жұмыс iстеу ережесiн         кесiм
бекiту туралы
11. Энергетикалық сараптауды     Ведомстволық    2004       ЭМРМ
жүргiзу ережесiн бекiту      нормативтiк     жылғы
туралы                       құқықтық       қыркүйек
кесiм
12. Электр энергиясының          Ведомстволық    2005       ЭМРМ
теңгерiмдеу рыногының        нормативтiк     жылғы
жұмыс iстеу ережесiн         құқықтық       желтоқсан
бекiту туралы                кесім
13. Электр энергиясының және     Ведомстволық    2004       ЭМРМ
қызметтердiң бөлшек сауда    нормативтiк     жылғы
рыногын ұйымдастыру мен      құқықтық       қыркүйек
жұмыс iстеу және осы         кесім
рынокқа қол жеткiзу
ережесiн бекiту туралы
14. Қазақстан Республикасының    Ведомстволық    2004       ЭМРМ
Бiртұтас электр энергети.    нормативтiк     жылғы
касы жүйесiндегi авариялық   құқықтық       қыркүйек
бұзушылықтардың алдын алу    кесім
және оларды жою жөнiндегi
шараларды жүзеге асыру
ережесiн бекiту туралы
15. ЭМРМ-нің "Қазақстан          Ведомстволық    2004       ЭМРМ
Республикасының электр қуаты нормативтiк     жылғы
мен энергиясының рыногын     құқықтық       қыркүйек
одан әрі жетiлдiру жөнiндегi кесім
шаралар туралы" 2001 жылғы
12 каңтардағы  N 8 бұйрығы.
ның күшi жойылды деп тану
туралы
____________________________________________________________________

Казахстан от 12 марта 1998  Казахстан
года N 207 "Об утверждении
положения об электро-
снабжении потребителей,
имеющих аварийную бронь, и
порядок компенсации затрат
энергоснабжающих
организаций за поставку
электрической энергии"
5.  О внесении изменений в      Постановление  Сентябрь    МЭМР
постановление               Правительства  2004 год
Правительства Республики    Республики
Казахстан от 7 декабря      Казахстан
2000 года N 1822 "Об
утверждении нормативных
правовых актов в области
электроэнергетики"
6.  О внесении изменений и      Постановление  Сентябрь    МЭМР
дополнений в постановление Правительства  2004 года
Правительства Республики    Республики
Казахстан от 18 февраля     Казахстан
2004 года N 190 "О мерах
по дальнейшему развитию
рыночных отношений в
электроэнергетике
Республики Казахстан"
7.  Об утверждении Правил       Ведомственный  Сентябрь    МЭМР
организации и функциони-    нормативный   2004 года
рования оптового рынка      правовой акт
электрической энергии
Республики Казахстан
8.  Об утверждении Правил       Ведомственный  Сентябрь    МЭМР
оказания услуг системным    нормативный   2004 года
оператором и функциони-     правовой акт
рования рынка системных и
вспомогательных услуг
9.  О внесении изменений и      Ведомственный  Сентябрь    МЭМР
дополнений в электро-       нормативный   2004 года
сетевые правила             правовой акт
Республики Казахстан
10. Об утверждении Правил       Ведомственный  Сентябрь    МЭМР
организации и функциони-    нормативный   2004 года
рования централизованных    правовой акт
торгов электрической
энергией
11. Об утверждении Правил       Ведомственный  Сентябрь    МЭМР
проведения энергети-        нормативный   2004 года
ческой экспертизы           правовой акт
12. Об утверждении Правил       Ведомственный  Декабрь     МЭМР
функционирования            нормативный   2005 года
балансирующего рынка        правовой акт
электрической энергии
13. Об утверждении Правил       Ведомственный  Сентябрь    МЭМР
организации и функциони-    нормативный   2004 года
рования розничного          правовой акт
рынка электрической
энергии и услуг и
доступа на этот рынок
14. Об утверждении Правил       Ведомственный  Сентябрь    МЭМР
осуществления мер по        нормативный   2004 года
предотвращению              правовой акт
аварийных нарушений в
Единой электроэнергети-
ческой системе
Республики Казахстан и
их ликвидации
15. О признании утратившим      Ведомственный  Сентябрь    МЭМР
силу приказа МЭМР от        нормативный   2004 года
12 января 2001 г. N 8       правовой акт
"О мерах по дальнейшему
совершенствованию рынка
электрической мощности
и энергии Республики
Казахстан"
____________________________________________________________________