"АрселорМиттал Темиртау" акционерлік қоғамының болат өнімдерін өндіруді жылына 10 миллион тоннаға дейін ұлғайту жөніндегі жобасын іске асыру бойынша ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 16 шілдедегі N 192-ө Өкімі
"АрселорМиттал Темиртау" акционерлік қоғамының болат өнімдерін өндіруді жылына 10 миллион тоннаға дейін ұлғайту жөніндегі жобасын (бұдан әрі - жоба) іске асыру бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Школьник                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич            және сауда министрі, жетекші
Мамытбеков                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Еділ Құламқадырұлы            және сауда вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Цой                         - Қазақстан Республикасы Индустрия
Игорь Владимирович            және сауда министрлігінің департамент
директоры, хатшы
Әбденов                     - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Серік Сақбалдыұлы             халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Ерғожин                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Еділұлы                вице-министрі
Қасымбек                    - Қазақстан Республикасының Көлік және
Жеңіс Махмұдұлы               коммуникация вице-министрі
Қиынов                      - Қазақстан Республикасының Энергетика
Ләззат Кетебайұлы             және минералдық ресурстар
вице-министрі
Құсайынов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы              және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Сәрсембаев                  - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Зейнолла Сәкенұлы             ортаны қорғау вице-министрі
Шәмшидинова                 - Қазақстан Республикасының Білім және Күләш Ноғатайқызы             ғылым вице-министрі
Камалиев                    - Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Берік Сайлауұлы
Бектұрғанов                 - Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Серік Шыңғысұлы
Рябцев                      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Анатолий Дмитриевич           шаруашылығы министрлігі Су ресурстары
комитетінің төрағасы
Франк Паннир                - "АрселорМиттал Темиртау" акционерлік
қоғамының Бас директоры (келісім
бойынша)
Перзадаев                   - "АрселорМиттал Теміртау" акционерлік
Мұрат Әбдіқадырұлы            қоғамының Көмір департаментінің
атқарушы директоры (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 8 тамызға дейінгі мерзімде:
1) орындалу мерзімдері мен жауаптыларды көрсете отырып, жобаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын;

О создании рабочей группы для выработки предложений по реализации проекта акционерного общества "АрселорМиттал Темиртау" по увеличению производства стальной продукции до 10 миллионов тонн в год
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 июля 2008 года N 192-р
В целях выработки предложений по реализации проекта акционерного общества "АрселорМиттал Темиртау" по увеличению производства стальной продукции до 10 миллионов тонн в год (далее - проект):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Школьник                    - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич            Республики Казахстан, руководитель
Мамытбеков                  - вице-министр индустрии и торговли
Едиль Куламкадырович          Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Цой                         - директор Департамента Министерства
Игорь Владимирович            индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарь
Абденов                     - вице-министр труда и социальной
Серик Сакбалдиевич            защиты населения Республики Казахстан
Ергожин                     - вице-министр финансов
Даулет Едилович               Республики Казахстан
Касымбек                    - вице-министр транспорта и
Женис Махмудович              коммуникаций Республики Казахстан
Киинов                      - вице-министр энергетики и минеральных
Ляззат Кетебаевич             ресурсов Республики Казахстан
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан
Сарсембаев                  - вице-министр охраны окружающей среды
Зейнулла Сакенович            Республики Казахстан
Шамшидинова                 - вице-министр образования и науки
Куляш Ногатаевна              Республики Казахстан
Камалиев                    - заместитель акима Карагандинской области
Берик Сайлауович
Бектурганов                 - заместитель акима Костанайской области
Серик Чингисович
Рябцев                      - председатель Комитета по водным ресурсам
Анатолий Дмитриевич           Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Франк Паннир                - генеральный директор акционерного
общества "АрселорМиттал Темиртау"
(по согласованию)
Перзадаев                   - исполнительный директор Угольного
Мурат Абдукадырович           департамента акционерного общества
"АрселорМиттал Темиртау"
(по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 8 августа 2008 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан:
1) План мероприятий по реализации проекта с указанием сроков и ответственных за исполнение:

2) ықтимал мемлекеттік қолдау шаралары жөнінде, оның ішінде:
қолданыстағы заңнама шеңберінде салықтық және кедендік преференцияларды ескере отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы N 1097 қаулысымен бекітілген "Қазақстанның 30 корпоративтік көшбасшысы" бағдарламасына сәйкес;
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен темір кені мен көмірді барлау әрі өндіру бойынша жер қойнауын пайдалану құқықтарын ұзарту, сондай-ақ жер пайдалану құқығын беру жөнінде;
"АрселорМиттал Теміртау" акционерлік қоғамының және оның еншілес компанияларының өндірістік және тұрмыстық үй-жайларын Тұскөл жер асты суларының көзінен, Солтүстік Ащылы және Аймантау жер асты суларының көздерінен және Клич өзенінен техникалық және ауыз сумен қамтамасыз ету жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов

2) предложения по возможным мерам государственной поддержки, в том числе:
в соответствии с Программой "30 корпоративных лидеров Казахстана", утвержденной  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года N 1097, с учетом налоговых и таможенных преференций в рамках существующего законодательства;
по предоставлению и продлению прав недропользования по разведке и добыче железной руды и угля, а также по предоставлению прав землепользования в установленном законодательством Республики Казахстан порядке;
по обеспечению технической и питьевой водой производственных и бытовых помещений акционерного общества "АрселорМиттал Темиртау" и его дочерних компаний с Тускольского источника грунтовых вод, Северного Ашилинского и Аймантауского источников грунтовых вод и озера Клич.
Премьер-Министр                            К. Масимов