Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2012 жылғы 13 тамыздағы № 149-ө Өкiмi
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне арнайы экономикалық аймақтар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 21 шілдедегі заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 8 қыркүйектегі № 126-ө өкіміне:
көрсетілген өкіммен бекітілген «Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне арнайы экономикалық аймақтар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 21 шілдедегі заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірлері 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12-жолдардың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2012 жылғы тамыз»;
2) «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне уәкілетті мемлекеттік органдар мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің тексерілетін субъектілерге қойылатын талаптарды белгілейтін нормативтік құқықтық актілерді қабылдау құзыреттерін қайта қарау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 5 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 128-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне уәкілетті мемлекеттік органдар мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің тексерілетін субъектілерге қойылатын талаптарды белгілейтін нормативтік құқықтық актілерді қабылдау құзыреттерін қайта қарау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 5 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілер тізбесінде:
реттік нөмірлері 124, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 261, 262-жолдардың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2012 жылғы тамыз»;
3) «Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 29 ақпандағы № 43-ө өкімінде:

О внесении изменений в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2012 года № 149-p
Внести в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан следующие изменения:
1) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 сентября 2011 года № 126-р «О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 21 июля 2011 года «О специальных экономических зонах в Республике Казахстан» и «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам специальных экономических зон»:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 21 июля 2011 года «О специальных экономических зонах в Республике Казахстан» и «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам специальных экономических зон», утвержденном указанным распоряжением:
графу 5, строк, порядковые номера 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, изложить в следующей редакции:
«Август 2012 года»;
2) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 сентября 2011 года № 128-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 5 июля 2011 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пересмотра компетенции уполномоченных государственных органов и Правительства Республики Казахстан на принятие нормативных правовых актов, устанавливающих требования к проверяемым субъектам»:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 5 июля 2011 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пересмотра компетенции уполномоченных государственных органов и Правительства Республики Казахстан на принятие нормативных правовых актов, устанавливающих требования к проверяемым субъектам», утвержденном указанным распоряжением:
графу 5, строк, порядковые номера 124, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 261, 262, изложить в следующей редакции:
«Август 2012 года»;
3) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 февраля 2012 года № 43-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года «О государственной поддержке индустриально-инновационной деятельности»:

көрсетілген өкіммен бекітілген «Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірлері 1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21-жолдардың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2012 жылғы тамыз»;
4) «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 29 ақпандағы № 44-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірлері 1, 2, 3, 4-жолдардың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2012 жылғы тамыз».
Премьер-Министр                               К. Мәсімов

в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года «О государственной поддержке индустриально-инновационной деятельности», утвержденном указанным распоряжением:
графу 5, строк, порядковые номера 1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21, изложить в следующей редакции:
«Август 2012 года»;
4) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 февраля 2012 года № 44-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности»:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности», утвержденном указанным распоряжением:
графу 5, строк, порядковые номера 1, 2, 3, 4, изложить в следующей редакции:
«Август 2012 года».
Премьер-Министр                            К. Масимов