"Дербес деректер және оларды қорғау туралы" 2013 жылғы 21 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 21 маусымдағы № 95-ө өкімі
Қоса беріліп отырған «Дербес деректер және оларды қорғау туралы» 2013 жылғы 21 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
1. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2. тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілер қабылдансын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр                       С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 21 маусымдағы
№ 95-ө өкімімен
бекітілген
«Дербес деректер және оларды қорғау туралы» 2013 жылғы 21 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1
Меншік     иесінің және (немесе) оператордың өздері жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жергілікті дербес деректердің тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2013 жылғы шілде
2
Меншік иесінің және (немесе) оператордың, сондай-ақ үшінші тұлғаның дербес деректерді қорғау жөніндегі шараларды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2013 жылғы шілде
3
Өздері жүзеге асыратын міндеттерді орындауы үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы
бұйрық
барлық мемлекеттік органдар
2013 жылғы тамыз
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 21 мая 2013 года "О персональных данных и их защите"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 июня 2013 года № 95-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 21 мая 2013 года «О персональных данных и их защите» (далее -перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            С. Ахметов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 июня 2013 года № 95-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 21 мая 2013 года
«О персональных данных н их защите»
№ п/п
Наименование нормативного правового акта
Форма акта
Ответственные государственные органы
Срок исполнения
1
2
3
4
5
1
Об утверждении Правил определения собственником и (или) оператором перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых ими задач
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
июль 2013 года
2
Об утверждении Правил осуществления собственником и (или) оператором, а также третьим лицом мер по защите персональных данных
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
июль 2013 года
3
Об утверждении перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых ими задач
приказ
все государственные органы
август 2013 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан