Қазақстан Республикасының "Техникалық реттеу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне техникалық реттеу, кәсіпкерлік, мемлекеттік басқару және төлемдер жүйесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 2 наурыздағы № 45-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының "Техникалық реттеу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне техникалық реттеу, кәсіпкерлік, мемлекеттік басқару және төлемдер жүйесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігін хабардар етсін.
3. Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі ұсынылған ақпаратты жинақтасын және құқықтық актілер қабылданған күннен бастап бір ай мерзімінен кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2021 жылғы 2 наурыздағы
№ 45-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 30 декабря 2020 года "О техническом регулировании" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам технического регулирования, предпринимательства, совершенствования системы государственного управления и платежей"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 марта 2021 года № 45-р.
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 30 декабря 2020 года "О техническом регулировании" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам технического регулирования, предпринимательства, совершенствования системы государственного управления и платежей" (далее – перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные акты согласно перечню и проинформировать Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан о принятых мерах.
3. Министерству торговли и интеграции Республики Казахстан обобщить представленную информацию и не позднее месячного срока со дня принятия правовых актов проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Мамин
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 марта 2021 года № 45-р
Перечень

Қазақстан Республикасының "Техникалық реттеу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне техникалық реттеу, кәсіпкерлік, мемлекеттік басқару және төлемдер жүйесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 04.11.2021 № 180-ө өкімімен.
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындалуына жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актілерді сапалы және уақтылы әзірлеу мен енгізуге жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
2.
Сәйкестікті бағалау, техникалық реттеу тізілімін қалыптастыру, жүргізу және қолдап отыру, тиісті зертханалық практиканың сәйкестік мониторингі саласында аккредиттеу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын республикалық мемлекеттік кәсіпорынды құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
3.
Ұлттық қауіпсіздік мүдделері негізге алына отырып, енгізілетін шараларды енгізу кезінде Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының өзара іс-қимыл жасау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Ж.С.
Кушукова
4.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Ж.С.
Кушукова
5.
Еуразиялық экономикалық одаққа қатысу мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің ұстанымын қалыптастыру, сондай-ақ орталық атқарушы органдардың, Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдардың, квазимемлекеттік сектор субъектілерінің және Қазақстан Республикасы ұлттық кәсіпкерлер палатасының Еуразиялық экономикалық комиссиямен өзара іс-қимылы қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Ж.С.
Кушукова
6.
Еуразиялық экономикалық комиссия департаменттері директорларының және директорлары орынбасарларының бос лауазымдарына орналасуға кандидаттарды біліктілік іріктеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Ж.С.
Кушукова
7.
Экспорты және (немесе) импорты халықаралық шарттарға сәйкес рұқсат беру құжаттары негізінде жүзеге асырылатын тауарлардың және мемлекеттік органдар беретін рұқсат беру құжаттары тізбесін бекіту
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Ж.С.
Кушукова
8.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
9.
Саудадағы техникалық кедергілер, санитариялық және фитосанитариялық шаралар жөніндегі ақпарат орталығын құру және оның жұмыс істеуі қағидаларын бекіту
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
10.
Өнімнің өмірлік циклі сатыларында тиісті техникалық регламенттер талаптарының сақталуына мемлекеттік бақылау мен қадағалауды жүзеге асыратын уәкілетті органдарды айқындау
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
11.
Жекелеген қызмет түрлерінің және төлем карточкаларын пайдалана отырып, төлемдер қабылдауға және (немесе) лездік төлемдер жүйесін пайдалана отырып, төлемдер қабылдауға арналған жабдықты (құрылғыны) қолдану тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2021 жылғы мамыр
Қ.Е. Баеділов
12.
Мемлекеттік бюджет қаражаты және (немесе) Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорының қаражаты есебінен электрондық ақша түрінде аударылатын жәрдемақылар мен әлеуметтік төлемдерді есепке жатқызу, есепке алу мен пайдалану, сондай-ақ атаулы әлеуметтік көмекті мониторингтеу қағидалары мен ерекшеліктерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ Еңбекмині ҰБ (келісу бойынша)
2021 жылғы мамыр
Ә.Ж. Жанасова
13.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2021 жылғы мамыр
А.Қ Ержанов
14.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2021 жылғы мамыр
Н.С. Дайырбеков
15.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭГТРМ
2021 жылғы мамыр
А.Ә.
Пірімқұлов
16.
Тауарларды шығарған елді растау мақсатында экспорттаушыларды тауар әкелінетін елдердің ақпараттық жүйелерінде тіркеудің негізділігін верификациялау (тексеру) қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы наурыз
Е.Қ. Қазанбаев
17.
Тауарларды шығарған елді растау мақсатында экспорттаушыларды тауар әкелінетін елдердің ақпараттық жүйелерінде тіркеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы наурыз
Ж.С.
Кушукова
18.

правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 30 декабря 2020 года "О техническом регулировании" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам технического регулирования, предпринимательства, совершенствования системы государственного управления и платежей"
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 04.11.2021 № 180-р.
п/п
Наименование
правового акта
Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качественную и своевременную разработку и внесение правовых актов
1
2
3
4
5
6
1.
О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
2.
О создании республиканского государственного предприятия, осуществляющего деятельность по аккредитации в области оценки соответствия, формированию, ведению и сопровождению реестра технического регулирования, мониторингу соответствия надлежащей лабораторной практики
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
3.
Об утверждении Правил взаимодействия государственных органов Республики Казахстан при введении мер, вводимых исходя из интересов национальной безопасности
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Кушукова Ж.С.
4.
О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Кушукова Ж.С.
5.
Об утверждении Правил формирования позиции Правительства Республики Казахстан по вопросам участия в Евразийском экономическом союзе, а также взаимодействия центральных исполнительных органов, государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, субъектов квазигосударственного сектора и Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан с Евразийской экономической комиссией
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Кушукова Ж.С.
6.
Об утверждении Правил квалификационного отбора кандидатов на замещение вакантных должностей директоров и заместителей директоров департаментов Евразийской экономической комиссии
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Кушукова Ж.С.
7.
Об утверждении перечня товаров, экспорт и (или) импорт которых осуществляются на основании разрешительных документов в соответствии с международными договорами и разрешительных документов, которые выдаются государственными органами.
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Кушукова Ж.С.
8.
О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
9.
Об утверждении Правил создания и функционирования Информационного центра по техническим барьерам в торговле, санитарным и фитосанитарным мерам
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
10.
Об определении уполномоченных органов, осуществляющих государственный контроль и надзор за соблюдением требований соответствующих технических регламентов на стадиях жизненного цикла продукции
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
11.
Об утверждении перечня отдельных видов деятельности и применении оборудования (устройства), предназначенного для приема платежей с использованием платежных карточек и (или) приема платежей с использованием системы мгновенных платежей
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
май 2021 года
Баедилов К.Е.
12.
Об утверждении Правил и особенностей зачисления, учета и использования пособий и социальных выплат за счет средств государственного бюджета и (или) средств Государственного фонда социального страхования, перечисляемых в виде электронных денег, а также мониторинга использования адресной социальной помощи
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ, МТСЗН,
НБ (по согласованию)
май 2021 года
Жанасова А.Ж.
13.
О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МИИР
май 2021 года
Ержанов А.К.
14.
О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ
май 2021 года
Даирбеков Н.С.
15.
О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МЭГПР
май 2021 года
Примкулов А.А.
16.
Об утверждении Правил верификации (проверки) обоснованности регистрации экспортеров в информационных системах стран ввоза товара в целях подтверждения страны происхождения товаров
приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
март 2021 года
Казанбаев Е.К.
17.
Об утверждении Правил регистрации экспортеров в информационных системах стран ввоза в целях подтверждения страны происхождения товаров
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
март 2021 года
Кушукова Ж.С.
18.

"Үлгілік арнайы инвестициялық келісімшартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 7 ақпандағы № 75 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2021 жылғы мамыр
А.Қ.
Ержанов
19.
Көлік құралы типін мақұлдауларды, шасси типін мақұлдауларды бекіту және тіркеу жөніндегі қағидаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
20.
Көлік құралдарын жасаушыларға халықаралық сәйкестендіру кодтарын беру қағидаларын, көлік құралын жасаушыға халықаралық сәйкестендіру кодын беру туралы куәліктің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
21.
Тиісті зертханалық практика қағидаттарын іске асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
22.
Техникалық реттеу тізілімін қалыптастыру, жүргізу және қолдап отыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
23.
Сәйкестікті растау жөніндегі сарапшы-аудиторларға қойылатын рұқсат беру талаптарын, оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесін, сондай-ақ сәйкестікті растау жөніндегі сарапшы-аудиторларды аттестаттау, аттестаттарының қолданысын ұзарту қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
ҰЭМ
ЦДИАӨМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
24.
Оқу орталықтарына қойылатын талаптарды, оларды техникалық реттеу тізіліміне енгізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
25.
Техникалық регламенттерді әзірлеу, сараптама жасау, қабылдау, өзгерту және күшін жою қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
26.
Техникалық регламенттердің талаптарына сәйкес келмейтін өнімді кері қайтарып алу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
27.
Сәйкестікті бағалау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
28.
Көлік құралы типін мақұлдауларды, шасси типін мақұлдауларды ресімдеудің дұрыстығын мен негізділігін тексеру жөніндегі қағидаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
29.
Бірыңғай тізбеге енгізілмеген, Бірыңғай тізбеге енгізілген, бірақ өзіне қатысты техникалық регламенттер қабылданбаған немесе қолданысқа енгізілмеген өнімді айналысқа шығару қағидаларын, сондай-ақ өзіне қатысты жалпы қауіпсіздік туралы декларация қабылданатын өнім тізбесін, жалпы қауіпсіздік туралы декларацияның нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
30.
Сәйкестікті бағалау жөніндегі органдарды Еуразиялық экономикалық одақтың сәйкестікті бағалау жөніндегі органдарының бірыңғай тізілімінің ұлттық бөлігіне (ұлттық бөлігінен) енгізу немесе алып тастау туралы шешімдер қабылдау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
31.
Техникалық регламенттер талаптарына сәйкестігіне сынақтар жүргізу үшін өнімдер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
32.
Өнімді алып қою туралы қаулының нысанын және өнімді айналысқа шығаруға тыйым салу туралы қаулының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
33.
Мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) бағаны белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
БҚДА (келісу бойынша)
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
34.
Хабарламалардың нысандарын, оларды толтыру және ұсыну тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
35.

О внесении изменения в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 7 февраля 2017 года № 75 "Об утверждении типового специального инвестиционного контракта"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
май 2021 года
Ержанов А.К.
19.
Об утверждении Правил по утверждению и регистрации одобрений типа транспортного средства, одобрений типа шасси
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
20.
Об утверждении Правил присвоения международных идентификационных кодов изготовителям транспортных средств, формы свидетельства о присвоении международного идентификационного кода изготовителю транспортного средства
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
21.
Об утверждении Правил реализации принципов надлежащей лабораторной практики
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
22.
Об утверждении Правил формирования, ведения и сопровождения реестра технического регулирования
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
23.
Об утверждении разрешительных требований к экспертам-аудиторам по подтверждению соответствия, перечня документов, подтверждающих соответствие им, а также правил аттестации, продления действия аттестатов экспертов-аудиторов по подтверждению соответствия
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ,
МНЭ,
МЦРИАП
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
24.
Об утверждении требований к учебным центрам, правил их включения в реестр технического регулирования
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
25.
Об утверждении Правил разработки, экспертизы, принятия, изменения и отмены технических регламентов
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
26.
Об утверждении Правил отзыва продукции, не соответствующей требованиям технических регламентов
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
27.
Об утверждении Правил оценки соответствия
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
28.
Об утверждении Правил по проверке правильности и обоснованности оформления одобрений типа транспортного средства, одобрений типа шасси
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
29.
Об утверждении Правил выпуска в обращение продукции, не включенной в Единый перечень, включенной в Единый перечень, но в отношении которой не приняты или не введены в действие технические регламенты, а также перечня продукции, в отношении которой принимается декларация об общей безопасности, формы декларации об общей безопасности
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
30.
Об утверждении Правил принятия решений о включении или исключении органов по оценке соответствия в национальную часть (из национальной части) единого реестра органов по оценке соответствия Евразийского экономического союза
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
31.
Об утверждении перечня продукции для проведения испытаний на ее соответствие требованиям технических регламентов
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
32.
Об утверждении формы постановления об изъятии продукции и формы постановления о запрете выпуска в обращение продукции
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
33.
Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ,
АЗРК
(по согласованию)
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
34.
Об утверждении формы, порядка заполнения и представления уведомлений
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
35.

"Тексеруді және бақылау және қадағалау субъектісіне (объектісіне) бару арқылы профилактикалық бақылау мен қадағалауды тағайындау туралы актілерді, олардың мерзімдерін ұзарту және күшін жою туралы қосымша актілерді, тексеру және бақылау және қадағалау субъектісіне (объектісіне) бару арқылы профилактикалық бақылау мен қадағалау мерзімдерін тоқтата тұру, қайта бастау, ұзарту, қатысушылар құрамын өзгерту және тексеру және бақылау және қадағалау субъектісіне (объектісіне) бару арқылы профилактикалық бақылау мен қадағалау туралы ақпараттық есепке алу құжаттарын ұсыну және олардың нәтижелері туралы хабарламаларды тіркеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының міндетін атқарушының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 162 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2021 жылғы мамыр
М.М. Ахметжанов
36.
Тексерулер жүргізудің жартыжылдық графиктерінің нысанын және тексерулер жүргізудің жартыжылдық графиктеріне өзгерістер енгізу тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2021 жылғы мамыр
М.М. Ахметжанов
37.
Жекелеген салалардағы зертханалық жабдықтың көлемін (тізбесін) белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
38.
Ерікті түрде сертификаттау жүйесінің жұмыс істеу және қолданылу, сондай-ақ тіркелген ерікті түрде сертификаттау жүйелерінің тізілімін жүргізу және көрсетілген тізілімдегі мәліметтерді беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
39.
Алып қойылған өнімді сақтау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
40.
Шет мемлекеттердің сәйкестік сертификаттарын, өнімді сынау хаттамаларын, сәйкестік белгілерін және сәйкестікті бағалау туралы өзге де құжаттарды тану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
41.
Өлшем құралдарын бастапқы салыстырып тексеру нәтижелері бойынша айналымға шығарылатын өлшем құралдарының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
42.
Дайындаушы немесе сатушы өлшеп-ораған кез келген түрдегі қаптамадағы өнімнің, сондай-ақ өткізу кезіндегі импорттаушы әкелген өлшеніп-оралған өнімнің және сауда операцияларын жасау кезінде иеліктен шығарылатын өнім санының сәйкестігін мемлекеттік метрологиялық бақылау мақсатында анықтау жөніндегі тәртіпті айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
43.
Тауарды шығарған елді, Еуразиялық экономикалық одақ тауарының немесе шетелдік тауардың мәртебесін айқындау, тауардың шығу тегі туралы сертификат беру және оның қолданысының күшін жою, тауарды шығарған елді айқындау жөніндегі сертификаттың нысандарын белгілеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
44.
Өлшем бірлігін қамтамасыз ету саласындағы нормативтік құқықтық актілерге, техникалық регламенттерге, сондай-ақ мемлекетаралық және ұлттық стандарттарға метрологиялық сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
45.

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Генерального Прокурора Республики Казахстан от 25 декабря 2020 года № 162 "Об утверждении Правил регистрации актов о назначении, дополнительных актов о продлении сроков проверки и профилактического контроля и надзора с посещением субъекта (объекта) контроля и надзора и их отмены, уведомлений о приостановлении, возобновлении, продлении сроков проверки и профилактического контроля и надзора с посещением субъекта (объекта) контроля и надзора, изменении состава участников и представлении информационных учетных документов о проверке и профилактическом контроле и надзоре с посещением субъекта (объекта) контроля и надзора и их результатах"
приказ
Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП
(по согласованию)
май 2021 года
Ахметжанов М.М.
36.
Об утверждении формы полугодовых графиков проведения проверок и порядка внесения изменений в полугодовые графики проведения проверок
приказ
Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП
(по согласованию)
май 2021 года
Ахметжанов М.М.
37.
Об установлении объема (перечня) лабораторного оборудования в отдельных отраслях
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
38.
Об утверждении Правил функционирования и применения системы добровольной сертификации, а также ведения реестра зарегистрированных систем добровольной сертификации и предоставления сведений, содержащихся в указанном реестре
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
39.
Об утверждении Правил хранения изъятой продукции
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
40.
Об утверждении Правил признания сертификатов соответствия иностранных государств, протоколов испытаний продукции, знаков соответствия и иных документов об оценке соответствия
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
41.
Об утверждении перечня средств измерений, выпускаемых в обращение по результатам первичной поверки средств измерений
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
42.
Об утверждении Правил по установлению соответствия количества фасованной изготовителем или продавцом продукции в упаковках любого вида, а также завезенной импортером расфасованной продукции при ее реализации и продукции, отчуждаемой при совершении торговых операций, в целях государственного метрологического контроля
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
43.
Об утверждении Правил по определению страны происхождения товара, статуса товара Евразийского экономического союза или иностранного товара, выдаче сертификата о происхождении товара и отмене его действия, утверждению форм сертификата по определению страны происхождения товара
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
44.
Об утверждении Правил проведения метрологической экспертизы нормативных правовых актов, технических регламентов, а также межгосударственных и национальных стандартов в области обеспечения единства измерений
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
45.

"Өлшем құралдарына салыстырып тексеру жүргізу, өлшем құралдарын салыстырып тексерудің мерзімділігін белгілеу қағидаларын және өлшем құралдарын салыстырып тексеру туралы сертификатының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 934 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
46.
Тауарды шығарған елді, Еуразиялық экономикалық одақ тауарының немесе шетелдік тауардың мәртебесін айқындау жөніндегі сарапшы-аудиторларға қойылатын талаптарды, оларға сәйкестігін растайтын құжаттар тізбесін, сондай-ақ тауарды шығарған елді, Еуразиялық экономикалық одақ тауарының немесе шетелдік тауардың мәртебесін айқындау жөніндегі сарапшы-аудиторларды аттестаттау, аттестаттарының қолданысын ұзарту тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
ҰЭМ
ЦДИАӨМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
47.
Еуразиялық экономикалық комиссия қызметкерлерінің бос лауазымдарына орналасуға кандидаттарды біліктілікті іріктеу жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Ж.С. Кушукова
48.
Бақылау және қадағалау органдарының бірыңғай есеп беру күнін өткізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2021 жылғы мамыр
Т.М. Жақсылықов
49.
Аккредиттеу субъектілерінің қызметін мониторингтеуді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
50.
Халықаралық, өңірлік стандарттарды және шет мемлекеттердің стандарттарын, стандарттау жөніндегі халықаралық ұйымдардың техникалық-экономикалық ақпарат сыныптауыштарын, стандарттау жөніндегі өңірлік ұйымдардың техникалық-экономикалық ақпарат сыныптауыштарын, стандарттау жөніндегі қағидалары мен ұсынымдарын, шет мемлекеттердің техникалық-экономикалық ақпарат сыныптауыштарын, стандарттау жөніндегі қағидаларын, нормалары мен ұсынымдарын қолдану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
51.
Ұлттық стандарттарды (әскери ұлттық стандарттарды қоспағанда), ұлттық техникалық-экономикалық ақпарат сыныптауыштарын және стандарттау жөніндегі ұсынымдарды әзірлеу, келісу, сараптама жасау, бекіту, тіркеу, есепке алу, өзгерту, қайта қарау, күшін жою және қолданысқа енгізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
52.

О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 декабря 2018 года № 934 "Об утверждении Правил проведения поверки средств измерений, установления периодичности поверки средств измерений и формы сертификата о поверке средств измерений"
приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
46.
Об утверждении требований к экспертам-аудиторам по определению страны происхождения товара, статуса товара Евразийского экономического союза или иностранного товара, перечня документов, подтверждающих соответствие им, а также порядка аттестации, продления действия аттестатов экспертов-аудиторов по определению страны происхождения товара, статуса товара Евразийского экономического союза или иностранного товара
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ,
МНЭ,
МЦРИАП
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
47.
Об утверждении Правил проведения квалификационного отбора кандидатов на занятие вакантных должностей сотрудников Евразийской экономической комиссии
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Кушукова Ж.С.
48.
Об утверждении Правил проведения Единого дня отчета органов контроля и надзора
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
май 2021 года
Жаксылыков Т.М.
49.
Об утверждении Правил осуществления мониторинга деятельности субъектов аккредитации
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
50.
Об утверждении Правил применения международных, региональных стандартов и стандартов иностранных государств, классификаторов технико-экономической информации международных организаций по стандартизации, классификаторов технико-экономической информации, правил и рекомендаций по стандартизации региональных организаций по стандартизации, классификаторов технико-экономической информации, правил, норм и рекомендаций по стандартизации иностранных государств
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
51.
Об утверждении Правил разработки, согласования, экспертизы, утверждения, регистрации, учета, изменения, пересмотра, отмены и введения в действие национальных стандартов (за исключением военных национальных стандартов), национальных классификаторов технико-экономической информации и рекомендаций по стандартизации
приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
52.

"Бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдарды өткізу саласында бақылау субъектісіне (объектісіне) бармай профилактикалық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды растау және (немесе) растамау туралы қорытындының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 346 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2021 жылғы мамыр
А.Қ. Ержанов
53.
"Асыл тастарға, бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдарға сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 401 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2021 жылғы мамыр
А.Қ. Ержанов
54.
"Ұлттық стандарттау жоспарын әзірлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 862 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
55.
"Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы тағайындау және төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 445 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2021 жылғы мамыр
Е.М. Әукенов
56.
"Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмектi тағайындау және төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 320 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2021 жылғы мамыр
Е.М. Әукенов
57.
"Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау және төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 319 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2021 жылғы мамыр
Е.М. Әукенов
58.
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
59.
"Өлшем құралдарының типін бекіту, оларға типін бекіту мақсаттарына арналған сынақтар, метрологиялық аттестаттау және "Өлшем құралдарының типін бекіту туралы сертификат беру" және "Өлшем құралдарын метрологиялық аттестаттау туралы сертификат беру" мемлекеттік қызметтер көрсету, өлшем құралдарының типін бекіту туралы сертификат нысанын және типті бекіту белгісінің нысанын белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 931 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
60.
Сауда үстемесі мен сыйақы мөлшерін сақтау бөлігінде Қазақстан Республикасының сауда қызметін реттеу туралы заңнамасының сақталуына тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрінің бірлескен бұйрығы
СИМ, ҰЭМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев,
Т.М. Жақсылықов
61.
Аккредиттеу жөнінде кеңес құру және Аккредиттеу жөніндегі кеңестің құрамы мен ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
62.
Өлшем бірлігін қамтамасыз ету мемлекеттік жүйесінің тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
63.

О признании утратившим силу приказа Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 346 "Об утверждении формы заключения о подтверждении и (или) неподтверждении выявленных нарушений по результатам профилактического контроля без посещения субъекта (объекта) контроля в сфере реализации ювелирных и других изделий из драгоценных металлов и драгоценных камней"
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
май 2021 года
Ержанов А.К.
53.
О внесении изменений и дполнений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2016 года № 401 "Об утверждении Правил проведения экспертизы драгоценных камней, ювелирных и других изделий из драгоценных металлов и драгоценных камней"
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
май 2021 года
Ержанов А.К.
54.
О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 862 "Об утверждении Правил разработки национального плана стандартизации"
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
55.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 3 июня 2015 года № 445 "Об утверждении Правил назначения и выплаты специального государственного пособия"
приказ
Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
май 2021 года
Аукенов Е.М.
56.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 320 "Об утверждении Правил назначения и выплаты государственной адресной социальной помощи"
приказ
Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
май 2021 года
Аукенов Е.М.
57.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 319 "Об утверждении Правил назначения и выплаты государственных пособий семьям, имеющим детей"
приказ
Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
май 2021 года
Аукенов Е.М.
58.
О признании утратившими силу некоторых приказов Министра индустрии и торговли Республики Казахстан
приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
59.
О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 декабря 2018 года № 931 "Об утверждении Правил утверждения типа, испытаний для целей утверждения типа, метрологической аттестации средств измерений и оказания государственных услуг "Выдача сертификата об утверждении типа средств измерений" и "Выдача сертификата о метрологической аттестации средств измерений", формы сертификата об утверждении типа средств измерений и установления формы знака утверждения типа"
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
60.
Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением законодательства Республики Казахстан о регулировании торговой деятельности в части соблюдения размера торговой надбавки и вознаграждения
совместный приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МТИ, МНЭ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.,
Жаксылыков Т.М.
61.
О создании Совета по аккредитации и утверждении состава и положения Совета по аккредитации
приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
62.
Об утверждении Правил ведения реестра государственной системы обеспечения единства измерений
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
63.

"Сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеу құжаттарының нысандарын және аккредиттеу алдындағы, аккредиттеуден кейінгі шарттардың үлгілік нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2008 жылғы 29 қазандағы № 430 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2021 жылғы мамыр
Е.Қ. Қазанбаев
64.
"Шарап материалы, сондай-ақ өндірістік қуаты жылына төрт жүз мың декалитрден төмен сыра және сыра сусыны өндірісінен басқа, этил спиртін және (немесе) алкоголь өнімін өндірудің технологиялық желілерін есепке алудың бақылау аспаптарымен жарақтандыру, олардың жұмыс істеу және есепке алынуын жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 498 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы желтоқсан
М.Е. Сұлтанғазиев
65.
"Этил спиртін өндіру, алкоголь өнімін өндіру, алкоголь өнімдерін өндіру аумағында оны сақтау және көтерме саудада сату жөніндегі қызметті қоспағанда, алкоголь өнімін сақтау және көтерме саудада сату, сондай-ақ алкоголь өнімдерін өндіру аумағында оны сақтау және бөлшек саудада сату жөніндегі қызметті қоспағанда, алкоголь өнімін сақтау және бөлшек саудада сату саласындағы қызметті жүзеге асыруға қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестігін растайтын құжаттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 60 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы желтоқсан
М.Е. Сұлтанғазиев
66.
"Этил спиртін сақтау мен өткізу (тиеп- жөнелту, қабылдап алу) қағидалары" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 109 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы желтоқсан
М.Е. Сұлтанғазиев
67.
"Этил спирті мен алкоголь өнімін өндіру паспорты үшін қажетті мәліметтер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 82 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы желтоқсан
М.Е. Сұлтанғазиев
68.
"Дербес сәйкестендіру нөмір- кодтарын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 646 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2021 жылғы желтоқсан
М.Е. Сұлтанғазиев
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
БҚДА – Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі
БП – Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
Еңбекмині – Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ИИДМ – Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
СИМ – Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
ТЖМ – Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі
ҰБ – Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
ҰҚК – Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰЭМ – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
ЭГТРМ – Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 29 октября 2008 года № 430 "Об утверждении форм документов аккредитации в области оценки соответствия и типовых форм предаккредитационного, постаккредитационного договоров"
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
май 2021 года
Казанбаев Е.К.
64.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 сентября 2015 года № 498 "Об утверждении Правил оснащения технологических линий производства этилового спирта и (или) алкогольной продукции контрольными приборами учета, их функционирования и осуществления учета, кроме производства виноматериала, а также пива и пивного напитка, производственные мощности которых ниже четырехсот тысяч декалитров в год"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь
2021 года
Султангазиев М.Е.
65.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 60 "Об утверждении квалификационных требований и перечня документов, подтверждающих соответствие им, для осуществления деятельности в сферах производства этилового спирта, производства алкогольной продукции, хранения и оптовой реализации алкогольной продукции, за исключением деятельности по хранению и оптовой реализации алкогольной продукции на территории ее производства, а также хранения и розничной реализации алкогольной продукции, за исключением деятельности по хранению и розничной реализации алкогольной продукции на территории ее производства"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь
2021 года
Султангазиев М.Е.
66.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 109 "Правила хранения и реализации (отгрузки, приемки) этилового спирта"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь
2021 года
Султангазиев М.Е.
67.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 февраля 2015 года № 82 "Об утверждении перечня необходимых сведений для паспорта производства этилового спирта и алкогольной продукции"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь
2021 года
Султангазиев М.Е.
68.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 декабря 2015 года № 646 "Правила присвоения персональных идентификационных номеров-кодов"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь
2021 года
Султангазиев М.Е.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
АЗРК – Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
ГП – Генеральная прокуратура Республики Казахстан
МТСЗН – Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МИИР – Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан
МТИ – Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
МЧС – Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
НБ – Национальный Банк Республики Казахстан
КНБ – Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
МНЭ – Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МЦРИАП – Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЭГПР – Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан