Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 1999 жылғы есебін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 28 сәуір N 380
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі туралы"
Z952155_
Заң күші бар Жарлығының 3-бабына сәйкес
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 1999 жылғы есебін қарап, қаулы
етемін:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 1999 жылғы қызметінің
нәтижелері туралы есебі "Эрнст энд Янг Казахстан" аудиторлық фирмасының
қорытындысы ескеріле отырып, шоғырландырылған баланс валютасы сомасы
348 944,9 млн. теңге және таза табысының сомасы 3 170,8 млн. теңге болып
бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі 1999 жылғы есепті
жарияласын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

Об утверждении отчета Национального Банка Республики Казахстан за 1999 год
Указ Президента Республики Казахстан от 28 апреля 2000 года N 380
В соответствии со статьей 3 Указа Президента Республики Казахстан,
имеющего силу Закона, "О Национальном Банке Республики Казахстан"
Z952155_
, рассмотрев отчет Национального Банка Республики Казахстан за
1999 год, постановляю:
1. Утвердить отчет Национального Банка Республики Казахстан о
результатах деятельности за 1999 год с учетом заключения аудиторской фирмы
"Эрнст энд Янг Казахстан" с валютой консолидированного баланса в сумме 348
944,9 млн. тенге и чистым доходом в сумме 3 170,8 млн. тенге.
2. Национальному Банку Республики Казахстан опубликовать отчет за
1999 год.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Польский В.Ф.,
Петрова Г.В.)