Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр Жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 24 қыркүйек N 951. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 838 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мынадай Жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 20 наурыздағы N 88 Жарлығына:
Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi туралы Ережеде:
6-тармақ "ұсынуы бойынша" деген сөздiң алдынан "ұсыныстары ескерiле отырып, Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгi Басшысының" деген сөздермен толықтырылсын;
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Қауiпсiздiк Кеңесiнiң қызметiн Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң Басшысы құрылымы мен штатын белгiлейтiн Қауiпсiздiк Кеңесiнiң Хатшылығы қамтамасыз етедi";
17-тармақтағы және 21-тармақтың 2) тармақшасындағы тиiсiнше "мен Талдау орталығы", "және Талдау орталығының" деген сөздер алынып тасталсын;
21-тармақтың 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) Мемлекет басшысының ұлттық қауiпсiздiк мәселелерi бойынша қызметiн ақпараттық және талдау материалдарымен қамтамасыз етуге қатысады;";
Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң құрамына:
Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң Хатшысы Омархан Нұртайұлы Өксiкбаев Кеңес құрамына енгiзiлсiн;
Марат Мұхамбетқазыұлы Тәжин Кеңес құрамынан шығарылсын;
Александр Сергеевич Павловтың лауазымы мынадай редакцияда жазылсын: "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Бiрiншi орынбасары";
2) күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.10.12. N 201 Жарлығымен;
3) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
4) "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанынан Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттiк қызметшiлердiң қызмет этикасын сақтауы мәселелерi жөнiндегi комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 2 сәуiрдегi N 839 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 92-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттiк қызметшiлердiң қызмет этикасын сақтауы мәселелерi жөнiндегi комиссия туралы ереженiң 16-бабы мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Комиссияның жұмыс органы Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң Мемлекеттiк-құқық бөлiмi болып табылады".
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Президентінің 2006.10.12. N 201; 29.12.2015 № 152 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) Жарлықтарымен.

О внесении изменений и дополнений в некоторые Указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 24 сентября 2002 года N 951. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 838
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838.
Постановляю:
1. Внести изменения и дополнения в следующие Указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 1999 года N 88 "О Совете Безопасности Республики Казахстан":
в Положении о Совете Безопасности Республики Казахстан:
пункт 6 после слова "представлению" дополнить словами "Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан с учетом предложений";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Деятельность Совета Безопасности обеспечивается Секретариатом Совета Безопасности, структура и штаты которого определяются Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан.";
в пункте 17 и подпункте 2) пункта 21 исключить соответственно слова "и Аналитический центр", "и Аналитического центра";
подпункт 7) пункта 21 изложить в следующей редакции:
"7) принимает участие в информационном и аналитическом обеспечении деятельности Главы государства по вопросам национальной безопасности;";
в Состав Совета Безопасности Республики Казахстан:
ввести Оксикбаева Омархана Нуртаевича - Секретаря Совета Безопасности Республики Казахстан;
вывести Тажина Марата Мухамбетказиевича;
должность Павлова Александра Сергеевича изложить в следующей редакции: "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан";
2) (утратил силу Указом Президента РК от 12 октября 2006 года N 201 ).
3) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016);
4) в Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 839 "Об образовании Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 92):
пункт 16 Положения о Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими, утвержденного вышеназванным
Указом, изложить в следующей редакции:
"16. Рабочим органом Комиссии является Государственно-правовой
отдел Администрации Президента Республики Казахстан.".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными Указами Президента РК от 12 октября 2006 года N 201 ); от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016).

2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан