Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 853 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 11 ақпандағы N 1022 жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 853 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 94-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген "Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақтың бірінші абзацындағы "және оған жапсарлас" деген сөздер ", сондай-ақ" деген сөзбен ауыстырылсын, "аумақта" деген сөз "аумақтың бөлігінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеге 1-қосымша осы Жарлықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2003 жылғы 11 ақпандағы
N 1022 Жарлығына
қосымша
"Ақтау теңіз порты"
арнайы экономикалық
аймағы туралы" Ережеге
1-қосымша
"Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағы
аумағының жоспары
(қағаз мәтіннен қараңыз)

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853
Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2003 года N 1022. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853 "О создании специальной экономической зоны "Морпорт Актау" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 94) следующие изменения:
в Положении о специальной экономической зоне "Морпорт Актау", утвержденном вышеназванным Указом:
в абзаце первом пункта 1 слова "и прилегающей к нему" заменить словами ", а также на части";
приложение 1 к Положению о специальной экономической зоне "Морпорт Актау" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 11 февраля 2003 года N 1022
Приложение 1
к Положению "О специальной
экономической зоне
"Морпорт Актау"
План территории
специальной экономической зоны
"Морпорт Актау"
(См. бумажный вариант)