Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3039 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 4 сәуірдегі N 1064 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 10 қазандағы N 198 Жарлығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 10 қазандағы N 198  Жарлығымен .
Қазақстан Республикасы Конституциясының  44-бабының 20) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. "Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3039  Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссияның төрағасы болып Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі Георгий Владимирович Ким тағайындалсын;
Комиссия құрамына Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты Қожағалиев Асқар Орынбасарұлы, Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты Көпенова Бақыт Қайыркешқызы енгізілсін;
Комиссия құрамынан С.Б.Тоқпақбаев, Ю.В.Окшин, Р.Ж.Мұқашев шығарылсын.
2. Осы жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3039
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2003 года N 1064. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года N 198
Сноска. Указ Президента РК от 4 апреля 2003 года N 1064 утратил силу Указом Президента РК от 10 октября 2006 года N  198 .
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44  Конституции Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О гражданстве Республики Казахстан" постановляю:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3039 "Об образовании Комиссии по вопросам гражданства" следующие изменения:
назначить председателем Комиссии по вопросам гражданства Кима Георгия Владимировича - советника Президента Республики Казахстан;
ввести в состав Комиссии Кужагалиева Аскара Урынбасаровича - депутата Сената Парламента Республики Казахстан, Купенову Бакыт Каиркешевну - депутата Мажилиса Парламента Республики Казахстан;
вывести из состава Комиссии Токпакбаева С.Б., Окшина Ю.В., Мукашева Р.Ж.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан