Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2002 жылғы есебін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 15 мамырдағы N 1092 Жарлығы
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2002 жылғы есебін қарап, ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2002 жылғы қоса беріліп отырған есебі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі 2002 жылғы есепті жарияласын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
(РҚАО-ның ескертуі: Жарлыққа есептің мәтіні қоса берілмеген)

Об утверждении отчета Национального Банка Республики Казахстан за 2002 год
Указ Президента Республики Казахстан от 15 мая 2003 года N 1092
В соответствии со статьей 3 Закона Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан", рассмотрев отчет Национального Банка Республики Казахстан за 2002 год, постановляю:
1. Утвердить прилагаемый отчет Национального Банка Республики Казахстан за 2002 год.
2. Национальному Банку Республики Казахстан опубликовать отчет за 2002 год.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Прим. РЦПИ: текст отчета к Указу не прилагался)