Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 21 маусымдағы N 1138 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 31 шілдедегі № 290 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 31.07.2023 № 290 Жарлығымен.
Қаулы етемін:
1. "Мемлекеттік билік органдары жүйесіндегі кадр саясатының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік саяси қызметшілер лауазымдарының және мемлекеттік органдардың Қазақстан Республикасының Президенті тағайындайтын және бекітетін немесе оның келісуімен тағайындалатын және бекітілетін, оның ұсынуы бойынша сайланатын басшы қызметкерлерінің лауазымдар тізбесіндегі:
"Қазақстан Республикасының Президенті"
Мемлекеттік хатшысы -
Сыртқы істер министрі
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Президент";
Мемлекеттік хатшысы
"Қазақстан Республикасы Президент Әкімшілік
Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы Басшысы"
деген жолдар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Президент Әкімшілік
Президентінің Іс Басқарушысы Басшысы"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Президент Әкімшілік
Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы Басшысы".
. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828
Указ Президента Республики Казахстан от 21 июня 2003 года N 1138. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 31 июля 2023 года № 290.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 31.07.2023 № 290.
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828 "О некоторых вопросах кадровой политики в системе органов государственной власти" следующие изменения и дополнение:
в Перечне должностей политических государственных служащих и руководящих работников государственных органов, назначаемых и утверждаемых Президентом Республики Казахстан или по согласованию с ним, избираемых по его представлению, утвержденном вышеназванным Указом:
строку
"Государственный секретарь - Президентом"
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
изложить в следующей редакции:
"Государственный секретарь Президентом";
Республики Казахстан
строку
"Секретарь Совета Безопасности Президентом Руководителем
Республики Казахстан Администрации"
исключить;
после строки
"Управляющий Делами Президента Президентом Руководителем
Республики Казахстан Администрации"
дополнить строкой следующего содержания:
"Секретарь Совета Безопасности Президентом Руководителем
Республики Казахстан Администрации".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан