Қаазқстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 наурыздағы N 357 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
Қаазқстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 29 наурыздағы N 1322 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ында жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қаулы етемін:
1. Күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 357
Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2004 года N 1322
Подлежит опубликованию в
САПП Республики Казахстан
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 4 июля 2002 года "Об органах финансовой полиции Республики Казахстан" постановляю:
1. Утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан