Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 23 сәуірдегі N 1350 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мынадай жарлықтарына өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Мемлекеттiк саяси қызметшілер лауазымдарының тiзiлiмi мен мемлекеттiк саяси қызметшiлерге тәртiптiк жаза қолдану тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 317 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, N 58, 559-құжат; 2002 ж., N 18, 196-құжат; N 32, 339-құжат; 2003 ж., N 20, 201-құжат):
аталған Жарлықпен бекiтiлген Мемлекеттiк саяси қызметшiлер лауазымдарының тiзiлiмiнде:
"Қазақстан Республикасы Президенті Әкiмшiлiгiнiң Басшысы, оның бiрiншi орынбасары мен орынбасарлары" деген жол жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшілiгiнiң Басшысы";
"Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгi Басшысының бiрiншi орынбасары мен орынбасарлары - басқарма бacтықтары";
"Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгi Кеңсесiнiң меңгерушiсi" деген жол жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Президентi Кеңсесiнiң бастығы, оның орынбасарлары";
"Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң басшылары, олардың бiрiншi орынбасарлары мен орынбасарлары" деген жол жаңа редакциядағы жолдармен жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң бөлiм меңгерушiлерi және өзге де құрылымдық бөлiмшелерiнiң жетекшiлерi",
"Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi Хатшылығының меңгерушiсi, оның орынбасарлары";
"Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң мемлекеттiк инспекторлары" деген жол жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң құрылымдық бөлiмшесiнiң мемлекеттiк инспекторлары";
2) "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығына:
аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
"Қазақстан 9,51 9,99 10,46
Республи. 10,94 11,41 11,70
касы 11,98 12,27
Президен. 12,55 12,65 12,84"
тiнiң
Әкiмшілігі
Басшысының
бiрiншi
орынбасары
және орын.
басарлары
деген жол жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан 9,51 9,99 10,46
Республи. 10,94 11,41 11,70
касы 11,98 12,27
Президен. 12,55 12,65 12,84",
тiнің
Әкімшілігі
Басшысының
бiрiншi
орынбасары
мен орын.
басарлары -
басқарма
бастықтары
"Қазақстан 9,51 9,99 10,46
Республика. 10,94 11,41 11,70
сының 11,98 12,27
Президентi 12,55 12,65 12,84";
Кеңсесiнiң
бастығы;
мына жол:
"Қазақстан 7,49 7,86 8,24
Республика. 8,61 8,99 9,21
сының 9,44 9,66
Президенті 9,89 9,96 10,11"
Әкімшілігі
Кеңсесiнiң
меңгерушiсi
алынып тасталсын;
мына жол:
"Қазақстан 7,13 7,49 7,84
Республи. 8,20 8,56 8,77
касы 8,98 9,20
Президентi 9,41 9,48 9,63"
Әкiмшiлiгі.
нiң
құрылымдық
бөлiмшеле.
рiнiң
басшылары
жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан 7,13 7,49 7,84
Республи. 8,20 8,56 8,77
касының 8,98 9,20
Президентi 9,41 9,48 9,63";
Әкiмшiлiгi.
нiң бөлiм
меңгерушi.
лерi және
өзге де
құрылымдық
бөлiмшеле.
рiнiң
жетекшiлерi
мына жолдар:
"Қазақстан 6,70 7,04 7,37
Республи. 7,71 8,04 8,24

О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2004 года N 1350. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Постановляю:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики
Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 317 "Об утверждении Реестра должностей политических государственных служащих и Правил порядка наложения дисциплинарных взысканий на политических государственных служащих" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 559; 2002 г., N 18, ст. 196; N 32, ст. 339; 2003 г., N 20, ст. 201):
в Реестре должностей политических государственных служащих, утвержденном названным Указом:
строку "Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан, его первый заместитель и заместители" изложить строками в новой редакции:
"Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан",
"Первый заместитель и заместители Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан - начальники управлений";
строку "Заведующий Канцелярией Администрации Президента Республики Казахстан" изложить в новой редакции:
"Начальник Канцелярии Президента Республики Казахстан, его заместители";
строку "Руководители структурных подразделений Администрации Президента Республики Казахстан, их первые заместители и заместители" изложить строками в новой редакции:
"Заведующие отделами и руководители иных структурных подразделений Администрации Президента Республики Казахстан",
"Заведующий Секретариатом Совета Безопасности Республики Казахстан, его заместители";
строку "Государственные инспектора структурных подразделений Администрации Президента Республики Казахстан" изложить в новой редакции:
"Государственные инспекторы структурного подразделения Администрации Президента Республики Казахстан";
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан:
в приложении 1 к названному Указу:
строку:
"Первый
заместитель и 9,51
заместители 9,99 10,46
Руководителя 10,94 11,41
Администрации 11,70 11,98
Президента 12,27 12,55
Республики 12,65
Казахстан 12,84"
изложить строками в новой редакции:
"Первый
заместитель и 9,51
заместители 9,99 10,46
Руководителя 10,94 11,41
Администрации 11,70 11,98
Президента 12,27 12,55
Республики 12,65
Казахстан - 12,84",
начальники
управлений
"Начальник 9,51
Канцелярии 9,99 10,46
Президента 10,94 11,41
Республики 11,70 11,98
Казахстан 12,27 12,55
12,65
12,84";
строку:
"Заведующий 7,49
Канцелярией 7,86 8,24
Администрации 8,61 8,99
Президента 9,21 9,44
Республики 9,66 9,89
Казахстан 9,96 10,11"
исключить;
строку:
"Руководители 7,13 7,49 7,84
структурных 8,20 8,56 8,77
подразделений 8,98 9,20 9,41
Администрации 9,48 9,63"
Президента
Республики
Казахстан
изложить в новой редакции:
"Заведующие
отделами и
руководители 7,13 7,49
иных 7,84 8,20
структурных 8,56 8,77
подразделений 8,98 9,20
Администрации 9,41 9,48 9,63";
Президента
Республики
Казахстан
строки:
"Первые
заместители
руководителей 6,70 7,04
структурных 7,37 7,71
подразделений 8,04 8,24

касы 8,44 8,64
Президентi 8,84 8,91 9,05",
Әкiмшiлi.
гінiң
құрылымдық
бөлiмшелерi
басшылары.
ның
бiрiншi
орынбасарлары
"Қазақстан 6,57 6,90 7,23
Республи. 7,56 7,88 8,08
касы 8,28 8,48
Президентi 8,64 8,74 8,87"
Әкiмшiлi.
гiнiң
құрылымдық
бөлiмше.
лерi басшы.
ларының
орынбасар.
лары
жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан 6,70 7,04 7,37
Республи. 7,71 8,04 8,24
касы 8,44 8,64
Президен. 8,84 8,91 9,05",
тiнiң
Кеңсесi
бастығының,
Қазақстан
Республи.
касы
Қауiпсiз.
дiк Кеңесi
Хатшылығы
меңгерушi.
сiнiң
орынбасар.
лары
"Қазақстан 6,70 7,04 7,37
Республика. 7,71 8,04 8,24
сының 8,44 8,64
Президентi 8,84 8,91 9,05";
Мұрағатының
директоры
мына жол:
"Қазақстан 5,05 5,30 5,56
Республика. 5,81 6,06 6,21
сының 6,36 6,51
Президентi 6,67 6,72 6,82"
Мұрағатының
директоры
алынып тасталсын;
мына жол:
"Қазақстан 5,73 6,02 6,30
Республи. 6,59 6,88 7,05
касы 7,22 7,39
Президентi 7,56 7,62 7,74"
Әкiмшiлiгi.
нiң
құрылымдық
бөлiмшеле.
рiнiң
мемлекеттiк
инспектор.
лары
жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан 5,73 6,02 6,30
Республи. 6,59 6,88 7,05
касы 7,22 7,39
Президентi 7,56 7,62 7,74".
Әкiмшiлiгi.
нiң
құрылымдық
бөлiмшесi.
нiң мемле.
кеттiк
инспектор.
лары
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Администрации 8,44 8,64
Президента 8,84 8,91
Республики 9,05",
Казахстан
"Заместители
руководителей
структурных 6,57 6,90
подразделений 7,23 7,56
Администрации 7,88 8,08
Президента 8,28 8,48
Республики 8,67 8,74
Казахстан 8,87"
изложить в новой редакции:
"Заместители
начальника 6,70 7,04
Канцелярии 7,37 7,71
Президента 8,04 8,24
Республики 8,44 8,64
Казахстан, 8,84 8,91
заведующего 9,05".
Секретариатом
Совета
Безопасности
Республики
Казахстан
"Директор
Архива 6,70 7,04
Президента 7,37 7,71
Республики 8,04 8,24
Казахстан 8,44 8,64 8,84 8,91
9,05";
строку:
"Директор 5,05 5,30
Архива 5,56 5,81
Президента 6,06 6,21
Республики 6,36 6,51 6,67 6,72
Казахстан 6,82"
исключить;
строку:
"Государственные
инспекторы
структурных 5,73 6,02
подразделений 6,30 6,59
Администрации 6,88 7,05
Президента 7,22 7,39
Республики 7,56 7,62
Казахстан 7,74"
изложить в новой редакции:
"Государственные
инспекторы
структурного 5,73 6,02
подразделения 6,30 6,59
Администрации 6,88 7,05
Президента 7,22 7,39
Республики 7,56 7,62
Казахстан 7,74".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан