Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3039 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 28 наурыздағы N 76 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 10 қазандағы N 198 Жарлығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 10 қазандағы N 198  Жарлығымен .
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Азаматтық мәселелер жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3039  Жарлығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Азаматтық мәселелер жөніндегі комиссияның құрамына Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты Серік Байсейітұлы Ақылбай енгізілсін (келісім бойынша);
мына жолдағы:
"Әбілхатаев            - Қазақстан Республикасы
Марат Кәрімұлы           Президенті Әкімшілігінің
Мемлекеттік-құқық басқармасы
Құқық қорғау қызметі бөлімінің
меңгерушісі, төрағаның орынбасары"
"Мемлекеттік-құқық басқармасы Құқық қорғау қызметі" деген сөздер "Құқық қорғау мен сот жүйелері мәселелері" деген сөздермен алмастырылсын;
аталған Комиссия құрамынан: Б.З.Әшитов, А.О.Қожағалиев шығарылсын;
3-тармақта "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы," деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі," деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақта "Мемлекеттік-құқық басқармасы" деген сөздер "Құқық қорғау мен сот жүйелері мәселелері бөлімі" деген сөздермен алмастырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3039
Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2006 года N 76. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года N 198
Сноска. Указ Президента РК от 28 марта 2006 года N 76 утратил силу Указом Президента РК от 10 октября 2006 года N  198 .
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3039 "Об образовании Комиссии по вопросам гражданства" следующие изменения и дополнения:
ввести в состав Комиссии по вопросам гражданства Акылбая Серика Байсеитулы - депутата Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию);
в строке:
"Абулхатаев                - заведующий Отделом право-
Марат Каримович              охранительной деятельности
Государственно-правового
управления Администрации
Президента Республики
Казахстан, заместитель
председателя"
слова "правоохранительной деятельности Государственно-правового управления" заменить словами "по вопросам правоохранительной и судебной систем";
вывести из состава указанной Комиссии: Ашитова Б.З., Кужагалиева А.У.;
в пункте 3 после слов "Председатель Комитета национальной безопасности Республики Казахстан," дополнить словами "Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан,";
в пункте 4 слова "Государственно-правовое управление", "осуществляющее" заменить соответственно словами "Отдел по вопросам правоохранительной и судебной систем", "осуществляющий".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан