Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 28 тамыздағы N 1431 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 502 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 4 қарашадағы № 369 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 04.11.2016 № 369 Жарлығымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-т. қараңыз).
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің мұражайын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 28 тамыздағы N 1431 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 31, 420-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 3-тармақтағы "40" деген цифрлар "65" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) аталған Жарлықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің мұражайы" мемлекеттік мекемесінің Жарғысында:
22-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"22. Мұражайды қаржыландыру бюджет қаражаты және Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасында белгіленген тәртіппен пайдаланылатын қайырымдылық және демеушілік көмек түрінде түсетін қаражат және өзге де қаражат есебінен жүзеге асырылады.";
23-тармақ алып тасталсын.
2. Осы Жарлық 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың 1) тармақшасын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2004 года № 1431
Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 502. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 4 ноября 2016 года № 369
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 04.11.2016 № 369 (порядок введения в действие см. п. 6).
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2004 года N 1431 "О создании Музея Первого Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 31, ст. 420) следующие изменения:
1) в пункте 3 цифры "40" заменить цифрами "65";
2) в Уставе государственного учреждения "Музей Первого Президента Республики Казахстан", утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 22 изложить в следующей редакции:
"22. Финансирование Музея осуществляется за счет бюджетных средств и средств, поступающих в виде благотворительной и спонсорской помощи, иных средств, используемых в порядке, установленном бюджетным законодательством Республики Казахстан.";
пункт 23 исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания, за исключением подпункта 1) пункта 1, который вводится в действие с 1 января 2008 года.
Президент
Республики Казахстан