Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы № 530 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 909 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 429 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 03.01.2024 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы № 530 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 56, 620-құжат; 2002 ж., № 6, 36-құжат; 2003 ж., № 34, 332-құжат; 2006 ж., № 48, 507-құжат; 2007 ж., № 10, 114-құжат, № 36, 402-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен құрылған Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Тасмағамбетов - Астана қаласының әкімі, төрағаның
Иманғали Нұрғалиұлы орынбасары,
Нокин - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Серік Кеңесұлы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
істері агенттігінің төрағасы,
Жәмішев - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы министрі;
мына:
"Жүнісов - "Астана қаласының Сәулет және қала
Сәрсембек Ендібайұлы құрылысы департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Жүнісов - "Астана қаласының Сәулет және қала
Сәрсембек Ендібайұлы құрылысы басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы";
көрсетілген комиссияның құрамынан: А.Ө. Мамин, Қ.О. Омаров, Н.А. Коржова, Ғ.І. Оразбақов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года № 530
Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2009 года № 909. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 3 января 2024 года № 429.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 03.01.2024 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года № 530 "Об образовании Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 56, ст. 620; 2002 г., № 6, ст. 36; 2003 г., № 34, ст. 332; 2006 г., № 48, ст. 507; 2007 г., № 10, ст. 114, № 36, ст. 402) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны, образованной вышеназванным Указом:
Тасмагамбетова - акима города Астаны, заместителем
Имангали Нургалиевича председателя,
Жамишева - Министра финансов Республики Казахстан;
Болата Бидахметовича
Нокина - Председателя Агентства Республики
Серика Кенесовича Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства,
строку:
"Жунусов - директор государственного учреждения
Сарсембек Ендибаевич "Департамент архитектуры и
градостроительства города Астаны"
изложить в следующей редакции:
"Жунусов - начальник государственного учреждения
Сарсембек Ендибаевич "Управление архитектуры и
градостроительства города Астаны";
вывести из состава указанной комиссии: Мамина А.У., Омарова К.О., Коржову Н.А., Оразбакова Г.И.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев