Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 22 шілдедегі № 124 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс (үзінді)
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
3) күші жойылды – ҚР Президентінің 31.07.2023 № 290 Жарлығымен.
4) "Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің ведомствоаралық комиссиялары мен инспекциясының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 386 өкіміне:
жоғарыда аталған өкімге 1-қосымша осы Жарлыққа 1-қосымшаға сәйкес жазылсын;
жоғарыда аталған өкімге 2-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің Қазақстан Республикасы Президентін ақпараттық қамтамасыз ету жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының лауазымдық құрамында:
мына:
"Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Байланыс және ақпарат министрінің орынбасары";
жоғарыда аталған өкімге 3-қосымша осы Жарлыққа 2-қосымшаға сәйкес жазылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838; 31.07.2023 № 290 Жарлықтарымен.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2011 жылғы 22 шілдедегі
№ 124 Жарлығына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 386 өкіміне
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің ұлттық қауіпсіздік
стратегиясы мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының
ЛАУАЗЫМДЫҚ ҚҰРАМЫ
Президенттің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы (комиссия төрағасы)
Қауіпсіздік Кеңесі хатшылығының қызметкері (комиссия хатшысы)
Бас прокурор
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агентігінің (қаржы полициясының) төрағасы
"Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің директоры
Сыртқы істер министрі
Қорғаныс министрі
Ішкі істер министрі
Әділет министрі
Білім және ғылым министрі
Қоршаған ортаны қорғау министрі
Төтенше жағдайлар министрі
Экономикалық даму және сауда министрі
Дін істері агенттігінің төрағасы
Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі
Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің төрағасы
Қаржы министрлігі Қаржылық мониторинг комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2011 жылғы 22 шілдедегі
№ 124 Жарлығына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 386 өкіміне
3-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің жедел ден
қою мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының
ЛАУАЗЫМДЫҚ ҚҰРАМЫ
Президенттің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы (комиссия төрағасы)
Қауіпсіздік Кеңесі хатшылығының қызметкері (комиссия хатшысы)
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
"Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің директоры
Сыртқы істер министрі
Қорғаныс министрі
Ішкі істер министрі
Төтенше жағдайлар министрі
Президенттің Баспасөз хатшысы

О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 июля 2011 года № 124.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения и дополнения в следующие акты Президента Республики Казахстан:
1) утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838;
3) утратил силу Указом Президента РК от 31.07.2023 № 290;
4) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2009 года № 386 "О некоторых вопросах межведомственных комиссий и инспекции Совета Безопасности Республики Казахстан":
приложение 1 к вышеназванному распоряжению изложить согласно приложению 1 к настоящему Указу;
в приложении 2 к вышеназванному распоряжению:
в должностном составе межведомственной комиссии Совета Безопасности Республики Казахстан по информационному обеспечению Президента Республики Казахстан:
строку:
"заместитель Председателя Агентства по информатизации и связи" изложить в следующей редакции:
"заместитель Министра связи и информации";
приложение 3 к вышеназванному распоряжению изложить согласно приложению 2 к настоящему Указу.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными указами Президента РК от 12.02.2019 № 838; от 31.07.2023 № 290.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 22 июля 2011 года № 124
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 23 декабря 2009 года № 386
ДОЛЖНОСТНОЙ СОСТАВ
межведомственной комиссии
Совета Безопасности Республики Казахстан
по вопросам стратегии национальной безопасности
помощник Президента - Секретарь Совета Безопасности (председатель комиссии)
сотрудник Секретариата Совета Безопасности (секретарь комиссии)
Генеральный прокурор
Председатель Комитета национальной безопасности
Председатель Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)
Директор Службы внешней разведки "Сырбар"
Министр иностранных дел
Министр обороны
Министр внутренних дел
Министр юстиции
Министр образования и науки
Министр охраны окружающей среды
Министр по чрезвычайным ситуациям
Министр экономического развития и торговли
Председатель Агентства по делам религий
вице-министр индустрии и новых технологий
председатель Комитета таможенного контроля Министерства финансов
председатель Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 22 июля 2011 года № 124
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 23 декабря 2009 года № 386
ДОЛЖНОСТНОЙ СОСТАВ
межведомственной комиссии
Совета Безопасности Республики Казахстан
по вопросам оперативного реагирования
помощник Президента - Секретарь Совета Безопасности (председатель комиссии)
сотрудник Секретариата Совета Безопасности (секретарь комиссии)
Председатель Комитета национальной безопасности
Директор Службы внешней разведки "Сырбар"
Министр иностранных дел
Министр обороны
Министр внутренних дел
Министр по чрезвычайным ситуациям
Пресс-секретарь Президента Республики Казахстан