"Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының қызметкерлерін кезектен тыс аттестаттаудан өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 8 сәуірдегі № 292 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 323 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 191 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 08.02.2016 № 191 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының қызметкерлерін кезектен тыс аттестаттаудан өткізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 8 сәуірдегі № 292 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Қазақстан Республикасының Үкіметі, Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы, Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі 2012 жылғы 30 желтоқсанға дейін құқық қорғау органдарының қызметкерлерін кезектен тыс аттестаттаудан өткізсін, сондай-ақ осы Жарлықтан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.»;
осы Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының қызметкерлерін кезектен тыс аттестаттаудан өткізу жөніндегі жоғары аттестаттау комиссиясы туралы ережеде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«5. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Комиссия төрағасы болып табылады.»;
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының қызметкерлерін кезектен тыс аттестаттаудан өткізу жөніндегі жоғары аттестаттау комиссиясының құрамында:
мына:
«Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы, төраға» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы»;
осы Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының қызметкерлерін кезектен тыс аттестаттаудан өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 52 жолда «А.Е.Мусин» деген сөздер «К.Қ.Мәсімов» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2012 года № 292 "О проведении внеочередной аттестации сотрудников правоохранительных органов Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 8 мая 2012 года № 323. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 8 февраля 2016 года № 191
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 08.02.2016 № 191.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2012 года № 292 «О проведении внеочередной аттестации сотрудников правоохранительных органов Республики Казахстан» следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Правительству Республики Казахстан, Генеральной прокуратуре Республики Казахстан, Агентству Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции), Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, Министерству финансов Республики Казахстан до 30 декабря 2012 года провести внеочередную аттестацию сотрудников правоохранительных органов, а также принять иные меры, вытекающие из настоящего Указа.»;
в Положении о Высшей аттестационной комиссии при Президенте Республики Казахстан по проведению внеочередной аттестации сотрудников правоохранительных органов Республики Казахстан, утвержденном названным Указом:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
«5. Председателем Комиссии является Премьер-Министр Республики Казахстан.»;
в составе Высшей аттестационной комиссии при Президенте Республики Казахстан по проведению внеочередной аттестации сотрудников правоохранительных органов Республики Казахстан, утвержденном названным Указом:
строку:
«Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан, председатель» изложить в следующей редакции:
«Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель
Помощник Президента - Секретарь Совета Безопасности Республики Казахстан
Заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Начальник Канцелярии Президента Республики Казахстан»;
в Плане мероприятий по проведению внеочередной аттестации сотрудников правоохранительных органов Республики Казахстан, утвержденном названным Указом:
в строке, порядковый номер 52, слова «Мусин А.Е.» заменить словами «Масимов К.К.».
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев