"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының қамқоршылық кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 548 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 705 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 973 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2014.12.05 № 973 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының қамқоршылық кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 548 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының қамқоршылық кеңесінің құрамына енгізілсін:
Жақсалиев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Бақытжан Мұхамбетқалиұлы     жаңа технологиялар вице-министрі, хатшы,
Бишімбаев                  - «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі»
Қуандық Уәлиханұлы           акционерлік қоғамы басқармасының
төрағасы (келісім бойынша),
Орынбаев                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ербол Тұрмаханұлы            көмекшісі;
Сәрінжіпов                 - Қазақстан Республикасының Білім және
Аслан Бәкенұлы               ғылым министрі,
мына:
«Төлеушин                  - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Қаныш Аманбайұлы            жаңа технологиялар вице-министрі, хатшы,
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Төлеушин                  - «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі»
Қаныш Аманбайұлы             акционерлік қоғамының басқарушы
директоры - басқарма мүшесі (келісім
бойынша)»;
көрсетілген құрамнан Б.Т. Жұмағұлов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 апреля 2013 года № 548 "О создании Попечительского совета специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
Указ Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 705. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 декабря 2014 года № 973
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.12.2014 № 973.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 17 апреля 2013 года № 548 «О создании Попечительского совета специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий» следующие изменения:
ввести в состав Попечительского совета специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий», утвержденный вышеназванным Указом:
Джаксалиева                 - вице-министра индустрии и новых
Бахытжана Мухамбеткалиевича   технологий Республики Казахстан,
секретарем,
Бишимбаева                  - председателя правления акционерного
Куандыка Валихановича         общества «Национальный управляющий
холдинг «Байтерек» (по согласованию),
Орынбаева                   - помощника Президента Республики
Ербола Турмахановича          Казахстан;
Саринжипова                 - Министра образования и науки
Аслана Бакеновича             Республики Казахстан,
строку:
«Тулеушин                   - вице-министр индустрии и новых
Каныш Аманбаевич              технологий Республики Казахстан,
секретарь»
изложить в следующей редакции:
«Тулеушин                   - управляющий директор - член правления
Каныш Аманбаевич              акционерного общества «Национальный
управляющий холдинг «Байтерек»
(по согласованию)»;
вывести из указанного состава Жумагулова Б.Т.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                         Н.Назарбаев