Алтыншы шақырылған Қазақстан Республикасы Парламентінің бірінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 212 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 59-бабының 2-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Алтыншы шақырылған Қазақстан Республикасы Парламентінің бірінші сессиясы 2016 жылғы 25 наурызда сағат 10-да Астана қаласында шақырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О созыве первой сессии Парламента Республики Казахстан шестого созыва
Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 2016 года № 212
В соответствии с пунктом 2 статьи 59 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Созвать первую сессию Парламента Республики Казахстан шестого созыва 25 марта 2016 года в 10 часов в городе Астане.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев