Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Реформалар жөніндегі жоғары кеңес туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 414 Жарлығы.
Елдің орнықты дамуын стратегиялық жоспарлау жəне экономикалық, əлеуметтік жəне саяси реформаларды тереңдету мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Реформалар жөніндегі жоғары кеңес құрылсын.
2. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақтан Республикасы Президентінің Əкімшілігіне жүктелсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2020 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 414 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Реформалар жөніндегі жоғары кеңестің ҚҰРАМЫ
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда – ҚР Президентінің 03.01.2024 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының Президенті, төраға
Жоғары кеңестің мүшелері:
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшысы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы
Қазақстан Республикасы Президентінің экономикалық мәселелер жөніндегі көмекшісі
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің төрағасы
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа төрағасы (келісім бойынша)

О Высшем совете при Президенте Республики Казахстан по реформам
Указ Президента Республики Казахстан от 14 сентября 2020 года № 414.
В целях стратегического планирования устойчивого развития страны и углубления экономических, социальных и политических реформ ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Образовать при Президенте Республики Казахстан Высший совет по реформам.
2. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 14 сентября 2020 года
№ 414
СОСТАВ Высшего совета при Президенте Республики Казахстан по реформам
Сноска. Состав - в редакции Указа Президента РК от 03.01.2024 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Президент Республики Казахстан, председатель
члены Высшего совета:
Премьер-Министр Республики Казахстан
Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан
Секретарь Совета Безопасности Республики Казахстан
Председатель Национального Банка Республики Казахстан
помощник Президента Республики Казахстан по экономическим вопросам
Председатель Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
Председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
председатель президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)