Салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтары мен жер салығын жинауға арналған квитанция нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 16 сәуірдегі N 434 бұйрығы, Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 19 сәуірдегі N 171 бұйрығымен. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 2 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1842. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 633 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.12.30 N 633 Бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" K010209_ Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінің (Салық Кодексі) 21-бабын жүзеге асыру үшін БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қоса беріліп отырған салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтары мен жер салығын жинауға арналған квитанция нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі Өндірістік емес төлемдер департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енеді. Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрі Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 16 сәуірдегі N 434 бұйрығы
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің 2002 жылғы 19 сәуірдегі N 171 бұйрығымен бекітілген
___________________________________________________________________________ Нысан ЖТ -№N 1
КВИТАНЦИЯ Серия ___________________ N ____________________ № Салық төлеушінің аты-жөні ________________________________________________ СТН-і _________________________________________ Тұрғылықты мекен-жайы, телефоны __________________________________________ ___________________________________________________________________________ Салық атауы Салық коды Ағымдағы Өткен Өсімақы Барлығы жылдың сомасы жылдың бересі ___________________________________________________________________________ Мүлік салығы 104102 Жер салығы 104302 Көлік құралдары 104402 салығы ___________________________________________________________________________ Барлығы ___________________________________________________________________________ Соманы жазумен, бас әріпүлкен, бос қалған жол бойынша-сызықша. ___________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________ ___________________________________________________теңге-теңге______тиын Салық жинауды жүзеге асырған лауазымды тұлғаның аты-жөні: _____________ Берген күні: күн _____ ай _____ 200__ жыл М.О. Төледім ________________________________________ (салық төлеушінің қолы) Алдым ___________________________________________ (лауазымды тұлғаның қолы) ___________________________________________________________________________ Мамандар: Омарбекова А.Т. Икебаева Ә.Ж.

Об утверждении формы квитанции для сбора налогов на имущество, транспортные средства и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком - физическим лицом
Cовместный приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 16 апреля 2002 года N 434 и Министра финансов Республики Казахстан от 19 апреля 2002 года N 171. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 мая 2002 года N 1842. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 633
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 30.12.2008 № 633 (порядок введения в действие см. п. 4 ).
В целях реализации статьи 21  Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) приказываем:
1. Утвердить прилагаемую форму квитанции для сбора налогов на имущество, транспортные средства и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком - физическим лицом.
2. Департаменту непроизводственных платежей Министерства государственных доходов Республики Казахстан направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр                          Заместитель
государственных доходов             Премьер-Министра
Республики Казахстан              Республики Казахстан -
Министр финансов
Республики Казахстан
Утверждена Приказом
Министра государственных доходов
Республики Казахстан от
от 16 апреля 2002 года N 434 и
Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 апреля 2002 года N 171
__________________________________________________________________________
Форма ФЛ - N 1
КВИТАНЦИЯ*        Серия __ __ __ __ __  N __ __ __ __ __ __ __
Ф.И.О. налогоплательщика__________________________________________________
РНН __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Адрес местожительства, телефон____________________________________________
__________________________________________________________________________
Наименование налога |Код налога | Сумма налога  | Недоимка   | Пени|Итого|
|           | за текущий год| прошлых лет|     |     |
____________________|___________|_______________|____________|_____|_____|
Налог на имущество  | 104102    |               |            |     |     |
____________________|___________|_______________|____________|_____|_____|
Земельный налог     | 104302    |               |            |     |     |
____________________|___________|_______________|____________|_____|_____|
Налог на транспорт- | 104402    |               |            |     |     |
ные средства        |           |               |            |     |     |
____________________|___________|_______________|____________|_____|_____|
Всего|     |
___________________________________________________________________|_____|
Указать сумму прописью, с заглавной буквы, по свободному
остатку поля - прочерк.
__________________________________________________________________________
________________________________________________________________________ |
________________________________________________________________________ |
_______________________________________________тенге_____________тиын    |
__________________________________________________________________________|
Ф.И.О. должностного лица, осуществившего сбор налогов:____________________
Дата выдачи:  день __ __ месяц __ __ год 200__
М.П.                    Уплатил ______________________________________
(подпись налогоплательщика)
Получил ______________________________________
(подпись должностного лица)
___________________________________________________________________________
* Примечание РЦПИ:
Текст квитанции на двух языках: государственном и русском.