Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2000 жылғы 4 сәуірдегі N 97 "Астық қабылдау кәсіпорындарында астықты сақтау бойынша қызметті лицензиялаудың ережесін бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы, Әділет министрлігінде 2000 жылғы N 1124 тіркелген
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 8 қаңтардағы N 4 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 6 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 2156. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2008 жылғы 20 маусымдағы N 385 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2008.06.20 N 385 бұйрығымен.
-------------Бұйрықтан үзінді----------------
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының  27-бабының  1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2008 жылғы 20 маусымдағы
N 385 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің
күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. ...;
2. ...;
3. ...;
4. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1124 тіркелген»Астық қабылдау кәсіпорындарында астықты сақтау бойынша қызметті лицензиялаудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2000 жылғы 4 сәуірдегі N 97 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 8 қаңтардағы N 4  бұйрығы  (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 6 ақпанда N 2156 тіркелді);
5. ...;
6. ....
-----------------------------
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 қаңтардағы "Астық туралы"  Заңына , Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуірдегі "Лицензиялау туралы"  Заңына  және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Астық қабылдау кәсіпорындарында астықты сақтау бойынша қызметті лицензиялаудың жекелеген мәселелері туралы" 2000 жылғы 22 ақпандағы N 273  қаулысына  сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2000 жылғы 4 сәуірдегі N 97 "Астық қабылдау кәсіпорындарында астықты сақтау бойынша қызметті лицензиялаудың ережесін бекіту туралы"  бұйрығына  (Әділет министрлігінде 2000 жылғы 29 сәуірде N 1124 тіркелген, 2000 жылғы 30 мамырдағы "Казахстанская правда" газетінде жарияланды, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2000 жылғы 21 маусымдағы N  167 , 2001 жылғы 29 мамырдағы N  150  бұйрықтармен өзгерістер енгізілген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Астық қабылдау кәсіпорындарында астықты сақтау бойынша қызметті лицензиялаудың ережесінде:
1 тарауда:
1 тармақ:
"беру" деген сөзден кейін "қайтарып алу" деген сөздермен толықтырылсын;
"тоқтата тұру" деген сөздерден кейін "тоқтату және қайтадан бастау" деген сөздермен толықтырылсын;
"лицензия" деген сөз "бас лицензия" деген сөздермен ауыстырылсын;
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 апреля 2000 года N 97 "Об утверждении Правил лицензирования деятельности по хранению зерна на хлебоприемных предприятиях", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 1124
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 января 2003 года N 4. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 февраля 2003 года N 2156. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 июня 2008 года N 385
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 20.06.2008 N 385.
Извлечение
из приказа Министра сельского хозяйства РК
от 20.06.2008 N 385
"О признании утратившими силу некоторых
приказов Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан"
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27  Закона  Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан согласно перечню, прилагаемому к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    А. Куришбаев
Приложение к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 20 июля 2008 года N 385
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
1. ...;
2. ...;
3. ...;
4. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 января 2003 года N 4 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 апреля 2000 года N 97 "Об утверждении Правил лицензирования деятельности по хранению зерна на хлебоприемных предприятиях", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 1124" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 февраля 2003 года N 2156);
5. ...;
6. ....
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О зерне",  Законом  Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании" и  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2000 года N 273 "Отдельные вопросы лицензирования деятельности по хранению зерна на хлебоприемных предприятиях" приказываю:
1. Внести в  приказ  Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 апреля 2000 года N 97 "Об утверждении Правил лицензирования деятельности по хранению зерна на хлебоприемных предприятиях" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2000 года N 1124, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 30 мая 2000 года, внесены изменения приказами Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21.06.2000 г. N 167; от 29.05.01 г. N 150) следующие изменения и дополнения:
в Правилах лицензирования деятельности по хранению зерна на хлебоприемных предприятиях, утвержденных указанным приказом:
в главе 1:
пункт 1:
после слова "выдачи" дополнить словом "отзыва";
после слова "приостановления" дополнить словами "прекращения и возобновления";
слово "лицензий" заменить словами "генеральных лицензий";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2. Астық қабылдау кәсіпорындарында астықты сақтау бойынша қызметті жүзеге асыруға лицензияны алушыға (Лицензиатқа) лицензияны беру, лицензияны қайтарып алу осы ереженің 15-1 тармағына сәйкес және оның әрекетін тоқтатқаннан кейін қайтадан бастауды ұсыну өкілетті орган - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігімен жүргізіледі. Лицензияны қайтарып алу осы ереженің 15-1 тармағын қоспай, оның әрекетін тоқтатуды ұсыну Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің облыстық аумақтық басқармаларымен жүргізіледі (бұдан әрі - облыстық аумақтық басқармалар).".
5 тармақ:
мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) тексеру актысы - астық қабылдау кәсіпорынын біліктілік талаптарға сәйкестігі және жаңа егіннің астығын қабылдауға дайындығын Лицензиармен бекітілген үлгі бойынша зерттеу актысы.";
2 тарауда:
7 тармақтың 4) тармақшасында:
"қорытынды" деген сөз "қорытындылар" деген сөзбен ауыстырылсын;
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Астықты сақтау бойынша лицензияда астық сақтау қоймасының (элеватордың, астық қабылдау кәсіпорнының) орналасқан жері көрсетіледі.";
10 тармақта:
екінші абзацтағы "қабылдау, қайта өңдеу" және "және оның элеватордағы қайта өңдеу өнімдері" деген сөздер алынып тасталсын;
үшінші абзацта:
"барлық" деген сөз "толық тізбесімен" деген сөздермен ауыстырылсын;
14 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Лицензияны қайтарып алуды ұсыну облыстық аумақтық басқарманың бірінші басшысының бұйрығымен құрылған комиссиямен астық қабылдау кәсіпорынын тексерудің негізінде іске асырылады. Лицензияны қайтарып алу туралы өтініш астық қабылдау кәсіпорынын тексеру актысын қосып сотқа облыстық аумақтық басқармамен Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдемелерімен белгіленген тәртіп және негізде жіберіледі. Мәліметтердің көшірмесі үш жұмыс күннен көп емес мерзімде өтінішті сотта тіркелген күннен бастап Лицензиарға жіберіледі. Лицензия қайтып алынған жағдайда Лицензиат ресми хабарлауды алғаннан бастап он күн ішінде лицензияны Лицензиарға қайтаруға міндетті.";
15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Лицензияның әрекетін тоқтату облыстық аумақтық басқарманың бірінші басшысының бұйрығымен:
лицензияны қайтарып алу туралы сот шешімінің;
заңды тұлғаның жойылуы немесе қайта құрылуының негізінде жүргізіледі.
Лицензияның әрекетін тоқтату туралы бұйрықтың көшірмесі Лицензиарға және Лицензиатқа жіберіледі.";
18 тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Облыстық аумақтық басқармалар заңнамада белгіленген тәртіппен тоқта тұру себебін көрсете отырып, лицензияның әрекетін тоқтата тұруға құқығы бар. Лицензияның әрекетін тоқтата тұру облыстық аумақтық басқарманың бірінші басшысының бұйрығымен астық қабылдау кәсіпорынын тексеру қорытындысының негізінде жүргізіледі. Лицензияның әрекетін тоқтату туралы бұйрықтың көшірмесі жеті календарлық күннен көп емес мерзімде Лицензиарға және Лицензиатқа жіберіледі.";
18 тармақтың екінші абзацындағы "Лицензиардың" деген сөз "облыстық аумақтық басқарманың" деген сөздермен ауыстырылсын;
18 тармақтың үшінші абзацындағы "өкілетті мемлекеттік органмен" деген сөздер "облыстық аумақтық басқармамен" деген сөздермен ауыстырылсын;

"2. Выдача лицензии получателю лицензии (Лицензиату) на осуществление деятельности по хранению зерна на хлебоприемных предприятиях, инициирование отзыва лицензии в соответствии с пунктом 15-1 настоящих Правил и возобновление ее действия после приостановления производится уполномоченным органом - Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Лицензиар). Инициирование отзыва лицензии за исключением пункта 15-1 настоящих Правил, приостановление и прекращение ее действия производятся областными территориальными управлениями Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - областные территориальные управления).".
пункт 5:
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) акт проверки - акт обследования хлебоприемного предприятия по форме, утвержденной Лицензиаром, на предмет соответствия квалификационным требованиям и готовности к приему зерна нового урожая.";
в главе 2:
в подпункте 4) пункта 7:
слово "заключение" заменить словом "заключения";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. В лицензии на хранение зерна указывается местонахождение зернохранилища (элеватора, хлебоприемного пункта).";
в пункте 10:
в абзаце втором слова "приемке, переработке," и "и продуктов его переработки на элеваторах" исключить;
в абзаце третьем:
слово "всех" заменить словами "полного перечня";
слово "указанных" заменить словом "указанного";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Инициирование отзыва лицензии осуществляется на основании проверки хлебоприемного предприятия комиссией, созданной приказом первого руководителя областного территориального управления. Заявление об отзыве лицензии с приложением акта проверки хлебоприемного предприятия направляется областным территориальным управлением в суд в порядке и на основаниях, установленных законодательными актами Республики Казахстан. Копии материалов в срок не более трех рабочих дней с момента регистрации заявления в суде направляются Лицензиару. В случае отзыва лицензии Лицензиат должен в течение десяти дней с момента получения официального уведомления возвратить лицензию Лицензиару.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Прекращение действия лицензии производится приказом первого руководителя областного территориального управления на основании:
решения суда об отзыве лицензии;
реорганизации или ликвидации юридического лица.
Копии приказа о прекращении действия лицензии направляются Лицензиару и Лицензиату.";
абзац первый пункта 18 изложить в следующей редакции:
"18. Областные территориальные управления вправе приостановить действие лицензии в установленном законодательством порядке с указанием причины приостановления. Приостановление действия лицензии производится приказом первого руководителя областного территориального управления на основании результатов проверки хлебоприемного предприятия. Копии приказа о приостановлении действия лицензии в срок не более семи календарных дней направляются Лицензиару и Лицензиату.";
в абзаце втором пункта 18 слово "Лицензиара" заменить словами "областного территориального управления";
в абзаце третьем пункта 18 слова "уполномоченным государственным органом" заменить словами "областным территориальным управлением";

18-1 тармақта:
"Лицензиармен" деген сөз алынып тасталсын;
24 тармақтағы "Лицензиардың қорытындысы бойынша" деген сөздер "Лицензиармен, облыстық аумақтық басқарманың ұсынысының және астық қабылдау кәсіпорынын тексеру актысының негізінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
3 тарауда:
26 тармақта:
"қабылдау, қайта өңдеу және" және "және оның элеватордағы қайта өңдеу өнімдері" деген сөздер алынып тасталсын;
29-1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"29-1. Лицензиаттың біліктілік талаптарға сәйкестігін растау үшін Лицензиат жыл сайын объектінің жаңа егіннің астығын қабылдауға дайындығы тексеріледі. Соның қорытындысы бойынша тексеру актысы жасалады. Астық қабылдау кәсіпорынының біліктілік талаптарға сәйкестігін және жаңа егіннің астығын қабылдауға дайындығын тексеру кестесі және комиссия құрамы жыл сайын облыстық аумақтық басқарманының бірінші басшысымен бекітіледі және Лицензиарға тапсырылады. Көрсетілген тексеру мерзіміне үш айдан кем емес уақытта кесте Лицензиарға жеткізіледі. Ретті түрде ресімделген және бекітілген дайындық актысы Лицензиарға жіберіледі, ол құжаттың түскен уақытынан бастап отыз календарлық күннен көп емес мерзімде лицензияны растау туралы шешім қабылдайды.
Лицензияны растаудан бас тарту оның әрекетін тоқтата тұру үшін негіз болады.".
2. Қоса берілген астық қабылдау кәсіпорынының біліктілік талаптарға сәйкестігін және жаңа егіннің астығын қабылдауға дайындығын тексеру актысының үлгісі бекітілсін.
3. Осы бұйрықтың орындалысын бақылау вице-Министр А.К. Күрішбаевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары - Министр
8 қаңтар 2003 жылғы
N 04 бұйрыққа қосымшасы
"Бекітілді"
ҚР АШМ аумақтық
басқармасының бастығы
________________________
200__ "___" ___________
Объектінің біліктілік талаптарға сай екендігін және
200__ жылғы егіннің астығын қабылдауға дайындығын зерттеу
АКТЫСЫ
200__ "___" ___________                  ________________________
АҚК кәсіпорынының атауы
Мына құрамдағы комиссия:
Төраға: мемлекеттік астық инспекторы ________________________
Комиссия мүшелері:
АҚК директоры                        ________________________
Санитарлық бақылау органының өкілі   ________________________
Экологиялық бақылау органының өкілі  ________________________
Өсімдіктерді қорғау және карантин бойынша инспектор _________
кәсіпорынның 200__жылғы егіннің астығын қабылдауға дайындығына тексеру жүргізді
Тексерумен анықталды:
1. Ғимараттардың, құрылыстардың және құрал жабдықтардың дайындығы
___________________________________________________________________

в пункте 18-1:
слово "Лицензиаром" исключить;
в пункте 24 слова "на основании заключения Лицензиара" заменить словами "Лицензиаром на основании представления областного территориального управления и акта проверки хлебоприемного предприятия";
в главе 3:
в пункте 26:
слова "приемке, переработке и" и "и продуктов его переработки на элеваторах" исключить;
пункт 29-1 изложить в следующей редакции:
"29-1. Для подтверждения соответствия Лицензиата квалификационным требованиям ежегодно производится проверка готовности объекта к приему зерна нового урожая, по результатам которой составляется акт проверки. График проверки хлебоприемных предприятий на предмет соответствия квалификационным требованиям и готовности к приему зерна нового урожая и состав комиссии ежегодно утверждаются первым руководителем областного территориального управления и представляются Лицензиару. Не менее чем за три месяца до указанного срока проверки график доводится до сведения Лицензиатов. Надлежащим образом оформленные и утвержденные акты готовности направляются Лицензиару, который в срок не более тридцати календарных дней с момента поступления документов принимает решение о подтверждении лицензии. Отказ в подтверждении лицензии является основанием для приостановления ее действия.".
2. Утвердить прилагаемую форму акта проверки хлебоприемного предприятия на предмет соответствия квалификационным требованиям и готовности к приему зерна нового урожая.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-Министра Куришбаева А.К.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
Приложение к приказу
от 8 января 2003 г. N 4
"Утверждаю"
Начальник территориального
управления МСХ РК
___________________ Ф.И.О.
"____" ____________ 200__ г.
Акт
обследования объекта на предмет соответствия
квалификационным требованиям и готовности
к приему зерна урожая 200__ года
"___" __________ 200__г.             ____________________________
наименование ХПП
Комиссия в составе:
Председатель: государственный зерновой инспектор ________________
Члены комиссии:
Директор ХПП _____________________________
Представитель органа санитарного надзора ________________________
Представитель органа экологического надзора _____________________
Инспектор по защите и карантину растений ________________________
Произвели проверку готовности предприятия к приему зерна нового урожая 200__ г.
Проверкой установлено:
1. Готовность зданий, сооружений и оборудования
__________________________________________________________________
Объект             | Единица  |Наличие на  |Сведения о|

Объект            |  Өлшем  | 01.01.200_ж.|  Дайындығы
| бірлігі | қолда бары  |туралы мәлімет
___________________________________________________________________
Астық қоймасының сыйымдылығы   мың тонна
оның ішінде: элеваторлық      мың тонна
пайдалануға жоспарланғаны     мың тонна
оның ішінде: қоймалық         мың тонна
пайдалануға жоспарланғаны     мың тонна
Астық кептіргіштер            шт.тонна/сағ.
Асфальтталған алаңдар         мың кв/метр
Автомобиль түсіргіштер          шт.
Астық тазалау машиналары        шт.
Жылжымалы тасымалдау            шт.
жабдықтары
Автомобиль таразылары           шт.
Вагон таразылары                шт.
Астық температурасын            комп.
бақылайтын арақашықтық
қондырғылар
Белсенді желдету үшін           шт.
желдеткіштер
___________________________________________________________________
2. Зертханалардың және зертханалық құрал жабдықтардың дайындығы
___________________________________________________________________
Объект            |  Өлшем  | 01.01.200_ж.|Дайын.   Дайын
| бірлігі | қолда бары  |далғаны  емесі
___________________________________________________________________
Зертхана                     шт.
Сынақ алғыштар               шт.
Ылғал өлшегіштер             шт.
Кептіргіш шкафтар            шт.
Өлшегіштер                   шт.
Дән маңызын анықтау үшін     шт.
жуатын жабдықтар
Зертханалық таразылар        шт.
Дән ұнтау үшін диірмендер    шт.
Елеуіштер комплектісі        шт.
___________________________________________________________________
3. Іс шаралардың орындалысы
___________________________________________________________________
Талаптар             |   Орындалысы      | Орындалғанын
| (керек емесін     |   растайтын
|   сызу керек)     |  құжатты беру
|                   |     мерзімі
____________________________________________________________________
Экологиялық бақылаудың       Орындалды  Орындалмады
талаптары
Санитарлық бақылаудың        Орындалды  Орындалмады
талаптары
Метрологиялық бақылаудың     Орындалды  Орындалмады
талаптары
Өсімдіктерді қорғау және     Орындалды  Орындалмады
карантин бойынша талаптары
Өртті бақылаудың талаптары   Орындалды  Орындалмады
Энергетикалық бақылаудың     Орындалды  Орындалмады
талаптары
Төтенше жағдайлардың         Орындалды  Орындалмады
талаптары
Өндірістік-техникалық       Аттестация. Аттестация.
зертхана                    ланды       ланбады
____________________________________________________________________
4. Карантин, зиянды және өте қауіпті зиянкес организмдерді залалсыздандыру жөніндегі жұмыстар бойынша іс шаралар
___________________________________________________________________
Объект            |  Өлшем  | Іс шаралар  |Фирманың атауы,
| бірлігі |             |лицензияның N
___________________________________________________________________
Силос корпусы              кв/метр
Астық қоймалары            кв/метр
Технологиялық жабдықтар      шт.
Жер алаңдары               кв/метр
___________________________________________________________________

| измерения|01.01.200_г.|готовности|
______________________________|__________|____________|__________|
Емкость зернохранилищ           тыс. тонн
в т.ч. элеваторная              тыс. тонн
планируется использовать        тыс. тонн
в т.ч. складская                тыс. тонн
планируется использовать        тыс. тонн
Зерносушилки                    шт.тонн/час
Асфальтплощадки                 тыс.м/кв.
Автомобилеразгручики            шт.
Зерноочистительные машины       шт.
Передвижное трансп. оборуд.     шт.
Весы автомобильные              шт.
Весы вагонные                   шт.
Установки дистанц. контроля     комп.
температуры зерна
Вентиляторы для активного       шт.
вентилирования
___________________________________________________________________
2. Готовность лаборатории и лабораторного оборудования
____________________________________________________________
Объект    |Единица  |Наличие на  |Подготов-|Не подготов-|
|измерения|01.01.200_г.|лено     |лено        |
____________________|_________|____________|_________|____________|
Лаборатория           шт.
Пробоотборники        шт.
Влагомеры             шт.
Сушильные шкафы       шт.
Пурки                 шт.
Устройства для        шт.
отмывки клейковины
Весы лабораторные     шт.
Мельницы для          шт.
размола зерна
Комплекты сит         шт.
__________________________________________________________________
3. Выполнение мероприятий
____________________________________________________________
Требования    |       Выполнение        |Дата выдачи    |
|  (ненужное вычеркнуть)  |документа,     |
|                         |подтверждающего|
|                         |выполнение     |
_______________________|_________________________|_______________|
Требования
экологического надзора  Выполнено   |Не выполнено
Требования санитарного  Выполнено   |Не выполнено
надзора
Требования              Выполнено   |Не выполнено
метрологического
надзора
Требования по защите и  Выполнено   |Не выполнено
карантину растений
Требования пожарного    Выполнено   |Не выполнено
надзора
Требования              Выполнено   |Не выполнено
энергетического надзора
Требования ЧС           Выполнено   |Не выполнено
Производственно-        Аттестована |Не аттестована
технологическая
лаборатория
__________________________________________________________________
4. Комплекс мероприятий по проведению работ
по обеззараживанию от карантинных, вредных
и особо опасных вредных организмов
___________________________________________________________
Объект        |Единица  |Мероприятия|Наименование фирмы,|
|измерения|           |N лицензии         |
_______________________|_________|___________|___________________|
Силосный корпус         м/кв.
Зерносклады             м/кв.
Технологическое         шт.
оборудование
Территория              м/кв.
_________________________________________________________________

5. Кадрлармен қамтамасыз етілуі
___________________________________________________________________
Мамандықтың атауы               | Қажет  |  Бары  |  Білімі
___________________________________________________________________
Аға лаборант
Лаборант
Сынақ алушы
Таразышы
Астық кептіруші
Автомобиль аудару құралдарының
маманы
Айыру жабдықтарының маманы
Тасымалдау құралдарының маманы
Слесарь
Электр монтеры
Жұмыскер
___________________________________________________________________
Астық қабылдаушы кәсіпорынның біліктілік талаптарды сақтауы жөнінде комиссия қорытындысы
____________________ астық қабылдау кәсіпорыны біліктілік талаптарға
сай келеді (сай келмеді)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Төраға:
Мемлекеттік астық инспекторы        ___________________
Комиссия мүшелері:
Санитарлық бақылау органының өкілі  ___________________
Экологиялық бақылау органының өкілі ___________________
Өсімдіктерді қорғау және
карантин бойынша инспектор          ___________________
АҚК директоры                        ___________________

5. Обеспеченность кадрами
__________________________________________________________
Наименование специальности | Потребность| Имеется| Образование|
_____________________________|____________|________|____________|
Ст. лаборант
Лаборант
Визировщик
Весовщик
Зерносушильщик
Машино-, автомобилеразгрузчик
Сепараторщик
Транспортерщик
Слесарь
Электромонтер
Разнорабочий
________________________________________________________________
Заключение комиссии по соблюдению квалификационных
требований хлебоприемным предприятием
Хлебоприемное предприятие_______________________________________
(не) соответствует квалификационным требованиям
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Председатель:
Государственный зерновой инспектор       _____________________
Члены комиссии:
Представитель санитарного надзора        _____________________
Представитель экологического надзора     _____________________
Инспектор по защите и карантину растений _____________________
Директор ХПП                              ____________________