Тауарлар мен көлік құралдарын тексеру/қарау, үй-жайлар мен аумақтарды қарау актілерінің және біліктілік талаптары мен шарттарына сәйкестігіне қорытындылардың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігінің 2003 жылғы 21 мамырдағы N 226 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 26 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2319. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің 446 447 және 452-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) тауарлар мен көлік құралдарын қарау актісінің нысаны (1-қосымша); Қараңыз.K100000296
2) тауарлар мен көлік құралдарын кедендік тексеру актісінің нысаны (2-қосымша); Қараңыз.K100000296
3) үй-жайлар мен аумақтарды қарау актісінің нысаны (3-қосымша); Қараңыз.K100000296
4) Қазақстан Республикасының Кеден кодексінің 89, 104 130 145 246-баптарында белгіленген біліктілік талаптары мен шарттарына сәйкестігіне қорытынды (4-қосымша) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы.Аңсарова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің баспасөз қызметі (А.А.Қоңлыбаева) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Төрағаның
міндетін атқарушы
"Тауарлар мен көлік құралдарын
тексеру/қарау, үй-жайлар мен
аумақтарды қарау актілерінің
және біліктілік талаптары мен
шарттарына сәйкестігіне
қорытындылардың нысандарын
бекіту туралы"
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігі
төрағасының
2003 жылғы 21 мамырдағы
N 226 бұйрығына
1-қосымша
_______________________________
(кеден органының атауы)
ҮЙ-ЖАЙЛАР МЕН АУМАҚТАРДЫ
ҚАРАУ АКТІСІ
N 00000/00000/000000 *
қарауға арналған N ____________ жазбаша рұқсат бойынша
осы Акт Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің 446-бабына сәйкес
_________________________________________________________________
лауазымды адам (дар) _________________________________ қатысуымен
___________ дан (ға) ___________________________________ құжаттар
бойынша жүк алушының _________________ мекен-жайына жүк жөнелтуші
жөнелткен (көлік құралдары)
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_______ ____________________ тауарлар партиясына тексеру
жүргізілгендігі (қайталама қарау) туралы жасалды.
Қарау орны ________________________________________________
______________________________ орыннан тауарлар партиясы ұсынылды.
Құжат бойынша жалпы салмағы ________ кг.
Қарау нәтижесінде мыналар анықталды:
тауарлардың іс жүзіндегі салмағы таза салмағы _______ кг,
жалпы салмағы ________ кг:
[ ] нақты өлшеу
[ ] ___ орындарды өлшеу арқылы бір орнының орташа салмағын
айқындау
[ ] есептеу тәсілімен
[ ] өзге де тәсілмен айқындалады
________ N ________, ________ дана қамтамасыз етумен келген
NN_____________________________________көлік құралдары/контейнерлер.
Қамтамасыз ету [ ] бұзылған [ ] бұзылған жоқ
___________________________________________________________________
(тауарлардың сырттай жай көзбен қарау кезіндегі сипаттамасы,
___________________________________________________________________
сипаты, шыққан тегі, жай-күйі)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Алу жүргізілген жоқ. Жүк      | _______N ______ акт бойынша алу
орындары біздің қатысуымызбен |(сынама және үлгілер алу)
оралды.                       |жүргізілді.
___________________________________________________________________
лауазымды адам (мен) ___N___ саны____ дана кедендік қамтамасыз ету
салынды.
Лауазымды адам (дар) ______________________________________________
(Тегі, әкесінің аты, Т.А.Ә., қолы, жеке нөмірлі мөрі)
Қатысқандар ______________________________________________________
(декларанттың немесе тауарлар мен көлік құралдарына қатысты
___________________________________________________________________
өкілеттіктері бар адамдардың тегі, аты-жөні және қолы)
___________________________________________________________________
Қараудың аяқталған уақыты _________________________________________
____/____ парақ
Тауарлар мен көлік құралдарын қарау актісінің екінші данасын алдым
__________________
* Элемент 00000/00000/000000
1 2 3, мұнда
1 - Қазақстан Республикасы Кеден органдарының жіктеушісіне
сәйкес кедендік ресімдеу жүргізетін кеден органының сандық коды;
2 - күні, айы және ағымдық жылдың соңғы саны;
3 - өспелі негізінде қалыптасатын Тауарларды қарау актілерін
тіркеу журналы бойынша реттік нөмірі. Бұл ретте жаңа жылдың басында
нөмірлері жаңартылады.
N _________________ Үй-жайлар мен аумақтарды қарау актіне
қосымша парақ
Қарау нәтижесінде мыналар анықталды:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Лауазымды адам(дар) _____________________________________
(тегі, әкесінің аты, қолы, жеке нөмірлі мөрі)
Қатысқандар _________________________________________________
(декларанттың немесе тауарлар мен көлік құралдарына
қатысты өкілеттіктері бар адамдардың тегі, аты-жөні және қолы)
___________________________________________________________________
"Тауарлар мен көлік құралдарын
тексеру/қарау, үй-жайлар мен
аумақтарды қарау актілерінің
және біліктілік талаптары мен
шарттарына сәйкестігіне
қорытындылардың нысандарын
бекіту туралы"
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігі
төрағасының
2003 жылғы 21 мамырдағы
N 226 бұйрығына
2-қосымша
_______________________________
(кеден органының атауы)
ТАУАРЛАР МЕН КӨЛІК ҚҰРАЛДАРЫН
КЕДЕНДІК ТЕКСЕРУ АКТІСІ
N 00000/00000/000000 *
тексеруге арналған N ____________ тапсырма бойынша
осы Акт Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің 447-бабына сәйкес
__________________________________________ лауазымды адам (дар)
__________________________________қатысуымен ___________ дан (ға)
_____________________________________ құжаттар бойынша жүк алушының
_________________ мекен-жайына жүк жөнелтуші жөнелткен (көлік
құралдары) ________________________________________________________
___________________________________________________________________
_____ _________________ тауарлар партиясына тексеру жүргізілгендігі
(қайталама тексеру) туралы жасалды.
Тексеру орны ________________________________________________
_______________________________ орыннан тауарлар партиясы ұсынылды.
Құжат бойынша жалпы салмағы ________ кг.
Тексеру нәтижесінде мыналар анықталды:
тауарлардың іс жүзіндегі салмағы таза салмағы _______ кг,
жалпы салмағы ________ кг:
[ ] нақты өлшеу
[ ] ___ орындарды өлшеу арқылы бір орнының орташа салмағын
айқындау
[ ] есептеу тәсілімен
[ ] өзге де тәсілмен айқындалады
____ N _____, _____ дана қамтамасыз етумен келген N N _____
__________________________________________________________________
көлік құралдары/контейнерлер.
Қамтамасыз ету [ ] бұзылған [ ] бұзылған жоқ
__________________________________________________________________
(тауарлардың сырттай жай көзбен қарау кезіндегі сипаттамасы,
__________________________________________________________________
сипаты, шыққан тегі, жай-күйі)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Алу жүргізілген жоқ. Жүк      | _______N ______ акт бойынша алу
орындары біздің қатысуымызбен |(сынама және үлгілер алу)
оралды.                       |жүргізілді.
___________________________________________________________________
лауазымды адам (мен) ___N___ саны____ дана кедендік қамтамасыз ету
салынды.
Лауазымды адам (дар) ______________________________________________
(Тегі, әкесінің аты, Т.А.Ә., қолы, жеке нөмірлі мөрі)
Қатысқандар ______________________________________________________
(декларанттың немесе тауарлар мен көлік құралдарына қатысты
___________________________________________________________________
өкілеттіктері бар адамдардың, немесе тасымалдаушының, немесе
куәгерлердің тегі, аты-жөні және қолы)
___________________________________________________________________
Текесерудің аяқталған уақыты _____________________________________
____/____ парақ
Тауарлар мен көлік құралдарын тексеру актісінің екінші данасын алдым
__________________
* Элемент 00000/00000/000000
1 2 3, мұнда
1 - Қазақстан Республикасы Кеден органдарының жіктеушісіне
сәйкес кедендік ресімдеу жүргізетін кеден органының сандық коды;
2 - күні, айы және ағымдық жылдың соңғы саны;
3 - өспелі негізінде қалыптасатын Тауарларды қарау актілерін
тіркеу журналы бойынша реттік нөмірі. Бұл ретте жаңа жылдың басында
нөмірлері жаңартылады.
N _________________ Тексеру актіне
қосымша парақ
Тексеру нәтижесінде мыналар анықталды:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Лауазымды адам(дар) _____________________________________
(тегі, әкесінің аты, қолы, жеке нөмірлі мөрі)
Қатысқандар _________________________________________________
(декларанттың немесе тауарлар мен көлік құралдарына
қатысты өкілеттіктері бар адамдардың, немесе тасымалдаушының,
немесе куәгерлердің тегі, аты-жөні және қолы)
___________________________________________________________________
"Тауарлар мен көлік құралдарын
тексеру/қарау, үй-жайлар мен
аумақтарды қарау актілерінің
және біліктілік талаптары мен
шарттарына сәйкестігіне
қорытындылардың нысандарын
бекіту туралы"
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігі
төрағасының
2003 жылғы 21 мамырдағы
N 226 бұйрығына
3-қосымша
_______________________________
(кеден органының атауы)
ҮЙ-ЖАЙЛАР МЕН АУМАҚТАРДЫ
ҚАРАУ АКТІСІ
N 00000/00000/000000 *
осы Акт Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің 452-бабына сәйкес
___________________________________________ лауазымды адам (дар)
__________________________________қатысуымен ___________ дан (ға)
_______________________________ құжаттар бойынша жүк алушының
_________________ мекен-жайына жүк жөнелтуші жөнелткен (көлік
құралдары) ______________________________________________________
_________________________________________________________________
_____ ____________________ үй-жайлар мен аумақтарды қарау
жүргізілгендігі туралы жасалды.
Қарау орны _______________________________________________________
_____________________________________________ нұсқаманың негізінде
Қарау жүргізудің себебі:
біліктілік талаптарына сәйкестігіне ()
іріктеулік тексеру ()
ақпараттарды тексеру ()
Аумаққа және үй-жайға кіргізуден бас тартылған жағдайда, қарсылықты
жоя және жабық үй-жайларды аша отырып:
Куәлардың:

Об утверждении форм актов осмотра/досмотра товаров и транспортных средств, осмотра помещений и территорий и заключения на соответствие квалификационным требованиям и условиям
Приказ и.о. Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 21 мая 2003 года № 226. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2003 года № 2319. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года № 474
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 № 474.
В соответствии со статьями 446 447 и 452 Таможенного кодекса Республики Казахстан приказываю:
1. Утвердить прилагаемые:
1) форму акта осмотра товаров и транспортных средств (приложение 1); см.K100296
2) форму акта таможенного досмотра товаров и транспортных средств (приложение 2); см.K100296
3) форму акта осмотра помещений и территорий (приложение 3); см.K100296
4) заключение на соответствие квалификационным требованиям и условиям, установленными статьями 89 104 130 145 246 Таможенного кодекса Республики Казахстан (приложение 4).
2. Управлению правового обеспечения Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Конлыбаева А.А.) обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Председателя
Приложение 1
к приказу Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
от 21 мая 2003 года N 226
"Об утверждении форм актов осмотра/
досмотра товаров и транспортных
средств, осмотра помещений и
территорий и заключения на соответствие
квалификационным требованиям и условиям"
________________________________________
(наименование таможенного органа)
Акт осмотра
товаров и транспортных средств
N 00000/00000/000000*
Настоящий акт составлен в соответствии со статьей 446
Таможенного кодекса Республики Казахстан о том, что
должностными(-ым) лицами(-ом)______________________________________
___________________________________________________________________
в присутствии _____________________________________________________
проведен осмотр (повторный осмотр)
партии товаров, отправленного грузоотправителем (транспортного
средства) _________________________________________________________
___________________________________________________________________
из (в) _________________ в адрес грузополучателя __________________ ___________________________________________________________________
по документам______________________________________________________
Место осмотра _____________________________________________________
Предъявлена партия товаров из ____ мест. Вес брутто по документам
_____ кг.
В результате осмотра установлено следующее:
Фактический вес товара нетто____ кг., брутто ____ кг., определен
способом:
[  ] фактического взвешивания
[  ] определения среднего веса одного места взвешиванием _____ мест
[  ] расчетным
[  ] прочее
Транспортные средства/контейнеры NN _______________________________ ___________________________________________________________________
прибывшие с обеспечениями _________ N __________, ________ шт.
Обеспечения          [ ] нарушены   [ ] не нарушены   ____________________________________________________________________
(описание, характер, происхождение, состояние товаров при
внешнем визуальном осмотре)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Изъятий не производилось.    ! Произведено изъятие (взятие проб
Грузовые места упакованы     ! и образцов) по акту от _____N____
в нашем присутствии.         !
--------------------------------------------------------------------
Наложены таможенные обеспечения ______N __________ в
количестве ___ шт.
Должностные(-ое) лица(-о) _________________________________________
(Должность, фамилия, инициалы, подпись,
личная номерная печать)
_________________________________________
Присутствовали  ___________________________________________________
(Фамилия, инициалы, подписи декларанта или лиц,
___________________________________________________
обладающих полномочиями в отношении товаров и
транспортных средств)
Время окончания осмотра ___________________________________________
Лист ____/_____
Второй экземпляр акта осмотра товаров и транспортных средств получил ___________________________________________________________
*Элемент 00000/00000/000000
1     2     3,   где
1 - цифровой код таможенного органа в соответствии с Классификатором таможенных органов Республики Казахстан, производящих таможенное оформление;
2 - день, месяц и последняя цифра текущего года;
3 - порядковый номер по Журналу регистрации актов осмотра товаров, который формируется по возрастающей. При этом в начале нового года нумерация возобновляется.
Дополнительный лист
к Акту осмотра N ____________
В результате осмотра установлено следующее: ___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Должностные(-ое) лица(-о)  ___________________________________________________________________
(Должность, фамилия, инициалы, подпись, личная номерная печать)
Присутствовали  ___________________________________________________
(Фамилия, инициалы, подписи декларанта или иных
___________________________________________________
лиц, обладающих полномочиями в отношении товаров
и транспортных средств)
Приложение 2
к приказу Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
от 21 мая 2003 года N 226
"Об утверждении форм актов осмотра/
досмотра товаров и транспортных
средств, осмотра помещений и
территорий и заключения на соответствие
квалификационным требованиям и условиям"
___________________________________________
(наименование таможенного органа)
Акт таможенного досмотра
товаров и транспортных средств
N 00000/00000/000000*
Настоящий акт составлен в соответствии со статьей 447
Таможенного кодекса Республики Казахстан о том, что
должностными(-ым) лицами(-ом)
___________________________________________________________________
присутствии________________________________________________________
проведен досмотр (повторный досмотр) партии товаров, отправленного
грузоотправителем (транспортного средства)_________________________
___________________________________________________________________
из (в) _______________ в адрес грузополучателя ____________________
по документам______________________________________________________
Место досмотра ____________________________________________________
Предъявлена партия товаров из ____ мест. Вес брутто по документам
_____ кг.
В результате досмотра установлено следующее:
Фактический вес товара нетто ___ кг., брутто ____ кг., определен
способом:
[  ] фактического взвешивания
[  ] определения среднего веса одного места взвешиванием ____ мест
[  ] расчетным
[  ] прочее
Транспортные средства/контейнеры NN ______________________________
__________________________________________________________________
прибывшие с обеспечениями ________ N ________ , _______ шт.
Обеспечения: [ ] нарушены [ ] не нарушены
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(причина проведения досмотра, идентификация товаров и иные сведения
результатов досмотра)
____________________________________________________________________
Изъятий не производилось.    ! Произведено изъятие (взятие проб
Грузовые места упакованы     ! и образцов) по акту от _____N____
в нашем присутствии.         !
--------------------------------------------------------------------
Наложены таможенные обеспечения ______N __________ в
количестве ___ шт.
Должностные(-ое) лица(-о)  ________________________________________
(Должность, фамилия, инициалы, подпись,
личная номерная печать)
Присутствовали  ___________________________________________________
(Фамилия, инициалы, должность, подписи декларанта,
___________________________________________________
или иных лиц, обладающих полномочиями в отношении
товаров, или перевозчика, или понятых)
Время окончания осмотра ___________________________________________
Лист ____/_____
Второй экземпляр акта досмотра товаров и транспортных средств
получил ___________________________________________________________
*Элемент 00000/00000/000000
1     2     3,   где
1 - цифровой код таможенного органа в соответствии с Классификатором таможенных органов Республики Казахстан, производящих таможенное оформление;
2 - день, месяц и последняя цифра текущего года;
3 - порядковый номер по Журналу регистрации актов досмотра,  который формируется по возрастающей. При этом в начале нового года нумерация возобновляется.
Дополнительный лист
к Акту таможенного досмотра N ____
В результате досмотра установлено следующее:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Должностные(-ое) лица(-о) _________________________________________
(Должность, фамилия, инициалы, подпись,
личная номерная печать)
Присутствовали  ___________________________________________________
(Фамилия, инициалы, должность, подписи декларанта
___________________________________________________
или иных лиц, обладающих полномочиями в отношении
товаров, или перевозчика, или понятых)
Приложение 3
к приказу Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
от 21 мая 2003 года N 226
"Об утверждении форм актов осмотра/
досмотра товаров и транспортных
средств, осмотра помещений и
территорий и заключения на соответствие
квалификационным требованиям и условиям"
___________________________________________
(наименование таможенного органа)
Акт осмотра помещений и территорий
N 00000/00000/000000*
Настоящий акт составлен в соответствии со статьей 452
Таможенного кодекса Республики Казахстан о том, что
должностными(-ым) лицами(-ом)
____________________________________________________________________
в присутствии ______________________________________________________
____________________________________________________________________
проведен осмотр помещений и территорий _____________________________
Место осмотра_______________________________________________________
На основании предписания____________________________________________
Причина проведения осмотра:
выборочная проверка   (  )
проверка информации   (  )
на соответствие квалификационным требованиям  (  )
В случае отказа в доступе на территорию и помещения, с пресечением
сопротивления и вскрытием запертых помещений:
в присутствии понятых

1) _______________________________________________________________
(Т.А.Ә., қолы, мекен-жайы)
2) _____________________ қатысуымен
прокурорды хабардар ете отырып ___________________________________
(N, күні, уақыты)
__ орыннан тауарлар партиясы ұсынылды. Құжат бойынша жалпы салмағы
________ кг.
Қарау нәтижесінде мыналар анықталды:
тауарлардың іс жүзіндегі салмағы таза салмағы _______ кг,
жалпы салмағы ________ кг:
[ ] нақты өлшеу
[ ] ___ орындарды өлшеу арқылы бір орнының орташа салмағын
айқындау
[ ] есептеу тәсілімен
[ ] өзге де тәсілмен айқындалады
_____ N ______, ______ дана қамтамасыз етумен келген N N _________
___________________________________________________________________
көлік құралдары/контейнерлер.
Қамтамасыз ету [ ] бұзылған жоқ [ ] бұзылған жоқ
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(тауарлардың сипаттамасы, бірдейлендіру белгілері және
қараудың басқа да нәтижелері)
Лауазымды адам (дар) ___N ____ саны _____ дана кедендік қамтамасыз
етуді салды.
Лауазымды адам (дар) _____________________________________________
(Тегі, әкесінің аты, Т.А.Ә., қолы, жеке нөмірлі мөрі)
Қатысқандар _______________________________________________________
(тегі, аты-жөні, қолы)
Қараудың аяқталған уақыты _________________________________________
____/____ парақ
Аумақтар мен үй-жайларды қарау актісінің екінші данасын алдым______
* Элемент 00000/00000/000000
1 2 3, мұнда
1 - Қазақстан Республикасы Кеден органдарының жіктеушісіне
сәйкес кедендік ресімдеу жүргізетін кеден органының сандық коды;
2 - күні, айы және ағымдық жылдың соңғы саны;
3 - өспелі негізінде қалыптасатын Аумақтар мен үй-жайларды
қарау актілерін тіркеу журналы бойынша реттік нөмірі. Бұл ретте жаңа
жылдың басында нөмірлері жаңартылады.
N _________________ Үй-жайлар мен аумақтарды қарау актіне
қосымша парақ
Қарау нәтижесінде мыналар анықталды:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Лауазымды адам(дар) ____________________________________________
(тегі, әкесінің аты, қолы, жеке нөмірлі мөрі)
Қатысқандар ______________________________________________________
(тегі, аты-жөні, қолы)
"Тауарлар мен көлік құралдарын
тексеру/қарау, үй-жайлар мен
аумақтарды қарау актілерінің
және біліктілік талаптары мен
шарттарына сәйкестігіне
қорытындылардың нысандарын
бекіту туралы"
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігі
төрағасының
2003 жылғы 21 мамырдағы
N 226 бұйрығына
4-қосымша
Біліктілік талаптары мен шарттарына сәйкестігіне арналған
ҚОРЫТЫНДЫ
Кеден органы _______________________________________________
Өтініш беруші (Лицензиат): _________________________________
__________________________________________________________________
(өтініш берушінің атауы, мекен-жайы, салық төлеушінің тіркеу
нөмірі, кәсіпорындар мен ұйымдардың жалпы жіктеуші бойынша коды,
телефоны)
Қызметінің түрі: ___________________________________________
Лицензияланатын қызмет объектісінің іс жүзіндегі мекен-жайы:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Ұсынылған құжаттар

1) _________________________________________________________
(Ф.И.О., подписи, адреса)
2) _________________________________________________________
с уведомлением прокурора__________________________________________
(N, дата, время)
Предъявлена партия товаров из ____ мест. Вес брутто по документам
____ кг.
В результате осмотра установлено следующее:
Фактический вес товара нетто ___ кг., брутто ____ кг., определен
способом:
[ ] фактического взвешивания
[ ] определения среднего веса одного места взвешиванием ____ мест
[ ] расчетным
[ ] прочее
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(описание товаров, идентификационные признаки и другие
результаты осмотра)
Наложены таможенные обеспечения ___ N ____ в количестве _____ шт.
Должностные(-ое) лица(-о) ________________________________________
(Должность, фамилия, инициалы, подпись,
личная номерная печать)         __________________________________________________________________
Присутствовали ___________________________________________________
(Фамилия, инициалы, подписи)
Время окончания осмотра __________________________________________
Лист ___/_____
Второй экземпляр акта осмотра территорий и помещений получил_______
*Элемент 00000/00000/000000
1     2     3,   где
1 - цифровой код таможенного органа в соответствии с Классификатором таможенных органов Республики Казахстан, производящих таможенное оформление;
2 - день, месяц и последняя цифра текущего года;
3 - порядковый номер по Журналу регистрации актов осмотра территорий и помещений, который формируется по возрастающей. При этом в начале нового года нумерация возобновляется.
Дополнительный лист
к Акту осмотра помещений и территорий N ________
В результате осмотра установлено следующее: ___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Должностные(-ое) лица(-о)  ________________________________________
(Должность, фамилия, инициалы,
подпись, личная номерная печать)
Присутствовали  ___________________________________________________
(Фамилия, инициалы, подписи)
Приложение 4
к приказу Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
от 21 мая 2003 года N 226
"Об утверждении форм актов осмотра/
досмотра товаров и транспортных
средств, осмотра помещений и
территорий и заключения на соответствие
квалификационным требованиям и условиям"
Заключение
на соответствие квалификационным требованиям и условиям
Таможенный орган __________________________________________________
Заявитель (Лицензиат): ____________________________________________
___________________________________________________________________
(данные заявителя, адрес, регистрационный номер налогоплательщика,
___________________________________________________________________
код по общему классификатору предприятий и организаций)
Вид деятельности: _________________________________________________
Фактический адрес местонахождения объекта лицензируемой
деятельности: _____________________________________________________
Представленные документы:

1. _________________________________________________________
2. _________________________________________________________
3. _________________________________________________________
4. _________________________________________________________
5. _________________________________________________________
6. _________________________________________________________
7. _________________________________________________________
8. _________________________________________________________
9. _________________________________________________________
10. ________________________________________________________
Үй-жайлар мен аумақтарды қарау актісі N ____________________
Мына жайларды белгілейді:
_____________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің 89, 104 130 145
және 246-баптарында белгіленген біліктілік талаптары мен
шарттарына сәйкестігі/сәйкессіздігі)
Кеден органының бастығы _____________ Т.А.Ә.    Кеден органы
мөрінің орны, күні

1. ________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________
3. ________________________________________________________________
4. ________________________________________________________________
5. ________________________________________________________________
6. ________________________________________________________________
7. ________________________________________________________________
8. ________________________________________________________________
9. ________________________________________________________________
10. _______________________________________________________________
Акт осмотра помещений и территорий N ________________________
Установил: ________________________________________________________
(соответствие/несоответствие квалификационным
___________________________________________________________________
требованиям и условиям, установленными статьями 89, 104, 130, __________________________________________________________________
145 и 246 Таможенного кодекса __________________________________________________________________
Республики Казахстан)
Начальник таможенного органа _______________
Ф.И.О.         Место печати
таможенного органа,
дата