Темекі өнімдерін өндіруге лицензия нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2004 жылғы 1 маусымдағы N 260 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 22 маусымда тіркелді. Тіркеу N 2908. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 20 шілдедегі N 304 бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 20 шілдедегі N 304 бұйрығымен.
"Темекi өнiмдерiнiң өндiрiсі мен айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының заңына және "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысына сәйкес бұйырамын:
1. Мыналар:
осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес темекі өнімдерін өндіруге лицензия нысаны;
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес темекі өнімдерін өндіруге лицензия бланкісінің сипаттамасы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі салық комитетінің Акциздерді әкімшіліктендіру басқармасы (Р.Ю. Ким) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға
"Темекi өнiмдерiн өндiруге
лицензия нысанын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Салық комитеті Төрағасының
2004 жылғы 1 маусымдағы N 260
бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасының
Елтаңбасы Мемлекеттік лицензия
___________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, жеке тұлғаның аты-жөні)
___________________________________________________________
темекі өнімдерін өндіруге
________________________________________________берілді.
("Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына сәйкес қызмет (әрекет) түрінің атауы)
Лицензия қолданысының ерекше шарттары: Бас ________________
("Лицензиялау
___________________________________________________________
туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 4-бабына сәйкес)
Филиалдар, өкілдіктер _____________________________________
(орналасқан орны, деректемелер)
___________________________________________________________
___________________________________________________________
___________________________________________________________
Лицензияны берген орган: __________________________________
(лицензиялау органының толық атауы)
___________________________________________________________
Басшы (уәкілетті тұлға) ___________________________________
(лицензияны берген орган басшысының
___________________________________________________________
(уәкілетті тұлғаның) фамилиясы мен инициалдары)
Лицензияны беру күні 200 __ ж. "__" ________
Лицензияның N ___________
Астана қаласы
"Темекi өнiмдерiн өндiруге
лицензия нысанын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Салық комитеті Төрағасының
2004 жылғы 1 маусымдағы N 260
бұйрығына 2-қосымша
Темекі өнімдерін өндіруге лицензия бланкісінің сипаттамасы

Об утверждении формы лицензии на производство табачных изделий
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 1 июня 2004 года N 260. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2004 года N 2908. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 304
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 20.07.2009 № 304.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота табачных изделий" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 "О реализации Закона Республики Казахстан "О лицензировании" приказываю:
1. Утвердить:
форму лицензии на производство табачных изделий согласно приложению 1 к настоящему приказу;
описание бланка лицензии на производство табачных изделий согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Управлению администрирования акцизов Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Ким Р.Ю.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня официального опубликования.
Председатель
Приложение 1
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 1 июня 2004 года N 260
"Об утверждении формы
лицензии на производство
табачных изделий"
ГЕРБ
Республики Казахстан
ГОСУДАРСТВЕННАЯ ЛИЦЕНЗИЯ
Выдана ______________________________________________________
(полное наименование юридического лица, фамилия, имя,
отчество физического лица)
___________________________________________________________________
на производство табачных изделий
(наименование вида деятельности (действия) в соответствии с
Законом Республики Казахстан "О лицензировании")
Особые условия действия лицензии:    Генеральная
(в соответствии со статьей
4 Закона Республики
___________________________________________________________________
Казахстан "О лицензировании")
Филиалы, представительства __________________________________
(местонахождение, реквизиты)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Орган, выдавший лицензию: ___________________________________
(полное наименование органа лицензирования)
___________________________________________________________________
Руководитель (уполномоченное лицо) __________________________
(фамилия и инициалы руководителя
___________________________________________________________________
(уполномоченного лица) органа, выдавшего лицензию)
Дата выдачи лицензии "___"_____________200__г.
Номер лицензии   N__________________
Город      Астана
Приложение 2
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 1 июня 2004 года N 260
"Об утверждении формы
лицензии на производство
табачных изделий"
Описание
бланка лицензии на производство табачных изделий

Темекі өнімдерін өндіруге лицензия (бұдан әрі - Лицензия) - 200х210 мм көлеміндегі қатаң есептілік бланкісі және баспаханалық қорғаныш (тангирлік тор, микрошрифт, қорғаныш рамкасы) дәрежелері болуы тиіс.
Тангирлік концентрациялы сәуле торы түрлі-түсті және қара-ақ ксерокөшірмелеуден, механикалық тазалаулардан, химиялық түзетулерден қорғауды қамтамасыз етеді.
Жоғарыда ортасында - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік елтаңбасы бейнеленген.
Бланктің төменгі сол жақ бұрышында ультракүлгін қосылған арнайы бояумен орындалатын жеті мәнді нөмір орналасқан.
Лицензия бланкі күрең қызыл түсті ою-өрнекті қорғаныш рамкалы ақ түсті нығыз тегіс қағаздан әзірленеді.
Лицензия бланкі бір жағы мемлекеттік тілдегі мәтінде, келесі жағы орыс тіліндегі мәтінде ресімделеді, Лицензия бланкісінің нөмірі екі жағында да бірдей болуы тиіс.

Лицензия на производство табачных изделий (далее - Лицензия) - двухсторонний бланк строгой отчетности размером 200х210 мм и должен иметь типографские степени защиты (тангирная сетка, микрошрифт, защитная рамка).
Защитная тангирная концентрическая лучевая сетка, обеспечивает защиту от цветного и черно-белого ксерокопирования, механических подчисток, химического вытравливания.
Вверху в центре - изображение Государственного герба Республики Казахстан.
В левом нижнем углу бланка находится семизначный номер, выполняемый специальной краской с добавлением ультрафиолета.
Бланк Лицензии изготавливается из плотной гладкой бумаги белого цвета с орнаментальной защитной рамкой бордового цвета.
Бланк Лицензии оформляется с текстом на государственном языке с одной стороны, с текстом на русском языке с другой стороны, номер бланка Лицензии должен быть одинаковым с двух сторон.