Кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті органның радиоактивті материалдарды кедендік ресімдеуді жүзеге асыратын аумақтық бөлімшелерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің 2004 жылғы 26 маусымдағы N 280 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 21 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2956. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің 373-бабына  сәйкес кедендік шекарасы арқылы өткізілетін радиоактивті материалдарға тиімді кедендік ресімдеуді жүзеге асыру мақсатында Бұйырамын: Қараңыз.K100296
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы өткізілетін Еуразиялық Экономикалық Қоғамдастықтың сыртқы экономикалық қызметі Тауарлық номенклатурасының 2612, 2844 тауарлық позицияларында және 8401 30 0000 кодымен жіктелетін кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті органның радиоактивті материалдарды (бұдан әрі - Тауарлар) кедендік ресімдеуді жүзеге асыратын аумақтық бөлімшелерінің тізбесі (бұдан әрі - Тізбе) бекітілсін.
2. Тізбеде аталмаған аумақтық кеден органдарының ішкі кедендік транзит рәсімін және тауарлардың транзиті кедендік режимін қамтамасыз етумен байланысты операцияларды қоспағанда, Тауарларға қатысты кедендік операциялар жасауға құқықтары мен құзыреттері болмайды деп белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Кедендік бақылауды ұйымдастыру департаменті (И.В.Тен) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің баспасөз қызметі осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының бірінші орынбасары А.Қ.Ержановқа жүктелсін.
6. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Төрағаның міндетін
атқарушы
"Кеден ісі мәселелері жөніндегі
уәкілетті органның бөлінетін
және радиоактивтік материалдарға
кедендік ресімдеуді жүзеге
асыратын аумақтық бөлімшелерінің
тізбесін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2004 жылғы 26 маусымдағы
N 280 бұйрығымен бекітілген
Кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті органның
радиоактивті материалдарды кедендік ресімдеуді жүзеге
асыратын аумақтық бөлімшелерінің тізбесі
Ескерту: Тізбеге толықтыру енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Төрағасының 2004 жылғы 17 қарашадағы N 443   бұйрығымен .
____________________________________________________________________
N |     Кеден органының атауы    |      Заңды мекен-жайы
р/б|                              |
____________________________________________________________________

Об утверждении Перечня территориальных подразделений уполномоченного органа по вопросам таможенного дела, осуществляющих таможенное оформление делящихся и радиоактивных материалов
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 26 июня 2004 года N 280. Зарегистрирован в Министерстве юстиции 21 июля 2004 года N 2956. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года N 474
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 N 474.
В целях осуществления эффективного таможенного оформления делящихся и радиоактивных материалов, перемещаемых через таможенную границу в соответствии со  статьей 373  Таможенного кодекса Республики Казахстан приказываю: см.K100296
1. Утвердить прилагаемый Перечень территориальных подразделений уполномоченного органа по вопросам таможенного дела (далее - Перечень), осуществляющие таможенное оформление делящихся и радиоактивных материалов, классифицируемых в товарных позициях 2612, 2844, и кодом 8401300000 Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского Экономического Сообщества (далее - Товары), перемещаемые через таможенную границу Республики Казахстан.
2. Установить, что территориальные таможенные органы, не перечисленные в Перечне, не обладают правомочиями и компетенцией на совершение в отношении Товаров таможенных операций, за исключением операций, связанных с обеспечением процедуры внутреннего таможенного транзита и таможенного режима транзит товаров.
3. Департаменту организации таможенного контроля Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Тен И.В.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Ержанова А.К.
6. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Председателя
Утвержден приказом Председателя
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 26 июня 2004 года N 280
"Об утверждении Перечня
территориальных подразделений
уполномоченного органа по
вопросам таможенного дела,
осуществляющие таможенное
оформление делящихся и
радиоактивных материалов"
Перечень
территориальных подразделений уполномоченного
органа по вопросам таможенного дела, осуществляющих
таможенное оформление радиоактивных материалов <*>
Сноска. Перечень с изменениями - приказом Вице-Министра финансов РК - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов РК от 17 ноября 2004 года N 443 .
____________________________________________________________________
N   | Наименование таможенного  |      Юридический адрес
п/п |        органа             |
____|___________________________|___________________________________

1   Алматы қаласы бойынша           480091, Қазақстан Республикасы,
Кедендік бақылау департаменті   Алматы облысы, Алматы қаласы,
Жібек жолы көшесі, 127
2   Ақмола облысы бойынша           475020, Қазақстан Республикасы,
Кедендік бақылау департаменті   Ақмола облысы, Көкшетау қаласы,
БЛКЖО-ның 50 жылдығы көшесі, 21
3   Шығыс Қазақстан облысы бойынша  492000, Қазақстан Республикасы,
Кедендік бақылау департаменті   Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен
қаласы, Новатор көшесі, 7/2
4   Жамбыл облысы бойынша           484000, Қазақстан Республикасы,
Кедендік бақылау департаменті   Жамбыл облысы, Тараз қаласы,
Төле би көшесі, 81
5   Қарағанды облысы бойынша        470038, Қазақстан Республикасы,
Кедендік бақылау департаменті   Қарағанды облысы, Қарағанды
қаласы, Хмельницкий көшесі, 14
6   Қостанай облысы бойынша         458003, Қазақстан Республикасы,
Кедендік бақылау департаменті   Қостанай облысы, Қостанай
қаласы, Гоголь көшесі, 183
7   Маңғыстау облысы бойынша        466200, Қазақстан Республикасы,
Кедендік бақылау департаменті   Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы,
3 "Б" мөлтекауданы, 130
8   Павлодар облысы бойынша         637046, Қазақстан Республикасы,
Кедендік бақылау департаменті   Павлодар облысы, Павлодар
қаласы, Толстой көшесі, 98
9   Оңтүстік Қазақстан облысы       486008, Қазақстан Республикасы,
бойынша Кедендік бақылау        Оңтүстік Қазақстан облысы,
департаменті                    Шымкент қаласы, Театральная
көшесі, 33
10  Ақтөбе облысы бойынша           463022, Қазақстан Республикасы,
Кедендік бақылау департаменті   Ақтөбе қаласы, Н.Қобланды
көшесі, 7
____________________________________________________________________

1    Департамент таможенного     480091, Республика Казахстан,
контроля по городу Алматы   Алматинская область, город Алматы,
улица Жибек Жолы, 127
2    Департамент таможенного     475020, Республика Казахстан,
контроля по Акмолинской     Акмолинская область, город
области                     Кокшетау, улица 50 лет ВЛКСМ, 21
3    Департамент таможенного     492000, Республика Казахстан,
контроля по Восточно-       Восточно-Казахстанская область,
Казахстанской области       город Усть-Каменогорск, улица
Новаторов, 7/2
4    Департамент таможенного     484000, Республика Казахстан,
контроля по Жамбылской      Жамбылская область, город Тараз,
области                     улица Толе би, 81
5    Департамент таможенного     470038, Республика Казахстан,
контроля по Карагандинской  Карагандинская область, город
области                     Караганда, улица Хмельницкого, 14
6    Департамент таможенного     458003, Республика Казахстан,
контроля по Костанайской    Костанайская область, город
области                     Костанай, улица Гоголя, 183
7    Департамент таможенного     466200, Республика Казахстан,
контроля по Мангистауской   Мангистауская область, город
области                     Актау, микрорайон 3 "Б", 13
8    Департамент таможенного     637046, Республика Казахстан,
контроля по Павлодарской    Павлодарская область, город
области                     Павлодар, улица Толстого, 98
9    Департамент таможенного     486008, Республика Казахстан,
контроля Южно-Казахстанской Южно-Казахстанская область, город
области                     Шымкент, улица Театральная, 33
10   Департамент таможенного     463022, Республика Казахстан,
контроля по Актюбинской     город Актобе, ул. Н. Кобландина, 7
области
____________________________________________________________________