N 2349 тіркелген Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің төрағасы міндетін атқарушының "Сыртқы экономикалық қызметке қатысушыларды ең аз тәуекел санатына жатқызудың және кедендік ресімдеудің ережесін бекіту туралы" 2003 жылғы 29 мамырдағы N 258 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің 2004 жылғы 16 шілдедегі N 313 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 16 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3013. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрілігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 29 маусымдағы N 240 (V053757) бұйрығымен (бұйрық оның бірінші ресми жарияланған күнінен он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің  371  және  470  баптарына, сондай-ақ кедендік ресімдеу мен кедендік бақылауды жетілдіру мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің төрағасы міндетін атқарушының "Сыртқы экономикалық қызметке қатысушыларды ең аз тәуекел санатына жатқызудың және кедендік ресімдеудің ережесін бекіту туралы" 2003 жылғы 29 мамырдағы N 258  бұйрығына  (бұдан әрі - бұйрық) (Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде N 2835 тіркелген Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің 2004 жылғы 16 сәуірінде N 181  бұйрығымен  енгізілген өзгерістер және толықтырулармен 2003 жылдың 16 тамызындағы "Официальная газетаның" N 33 номерінде жарияланған Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 2349 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Сыртқы экономикалық қызметке қатысушыларды ең аз тәуекел санатына жатқызу ережесінің 3 пунктінде:
алтыншы абзац алынып тасталсын;
жетінші абзацтағы "50" саны "20" санымен ауыстырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Кедендік ресімдеудің жеңілдетілген тәртібін қолдану ережесінде:
4-тармақтағы "қоймаларға" деген сөз "орындарға" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Кедендік бақылауды ұйымдастыру департаменті (И.В.Тен) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің баспасөз қызметі (М.К.Исаева) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Ішкі жұмыстар басқармасы (А.Қ.Уәлиев) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің департаменттері мен басқармаларына және аумақтық бөлімшелерінің назарына жеткізсін.

О внесении изменений в приказ И.о. Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 29 мая 2003 года N 258 "Об утверждении Правил отнесения участников внешнеэкономической деятельности к категории минимального риска и применения упрощенного порядка таможенного оформления", зарегистрированный за N 2349
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 16 июля 2004 года N 313. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 августа 2004 года N 3013. Утратил силу - приказом Председателя Комитета таможенного контроля МФ РК от 29.06.2005г. N 240 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования (V053757)
В соответствии со статьями 371 и 470 Таможенного кодекса Республики Казахстан, а также в целях совершенствования таможенного оформления и таможенного контроля ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ И.о. Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 29 мая 2003 года N 258 "Об утверждении Правил отнесения участников внешнеэкономической деятельности к категории минимального риска и применения упрощенного порядка таможенного оформления" (далее - Приказ) (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2349, опубликованный в "Официальная газета" от 16 августа 2003 года N 33, с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 16 апреля 2004 года N 181 , зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан N 2835), следующие изменения:
в Правилах отнесения участников внешнеэкономической деятельности к категории минимального риска, утвержденных указанным Приказом:
в пункте 3:
абзац шестой исключить;
в абзаце седьмом цифры "50" заменить цифрами "20";
в Правилах применения упрощенного порядка таможенного оформления, утвержденных указанным Приказом:
в пункте 4 слова "на склады" заменить словами "в места".
2. Департаменту организации таможенного контроля Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Тен И.В.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Исаева М.К.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Управлению внутренней работы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Уалиев А.К.) довести настоящий приказ до сведения департаментов и управлений Агентства таможенного контроля Республики Казахстан и его территориальных подразделений.

5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының бірінші орынбасары А.Қ. Ержановқа жүктелсін.
6. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Төрағаның міндетін орындаушы

5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Ержанова А.К.
6. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан