Әділет департаментінде 28.01.2004 ж. N 1467 мен тіркелген "Орманды пайдалану үшін төлем ақы белгілеу туралы" Облыстық мәслихаттың 25.12.2003 ж. N 3-19 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2004 жылғы 13 сәуірдегі N 5-44 шешімі. Алматы облыстық Әділет департаментінде 2004 жылғы 24 мамырда N 1635 тіркелген. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы мәслихатының 2012 жылғы 07 желтоқсандағы N 12-72 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы мәслихатының 07.12.2012 N 12-72 шешімімен.
ҚР "Нормативтік құқықтық актісіне", "ҚР Жергілікті мемлекеттік басқару туралы" заңдарының негізінде Алматы облысының мәслихаты ШЕШІМ қабылдады:
"Жетісу" газетінің 17.02.2004 ж. N 20 санында және "Огни Алатау" газетінің 17.02.2004 ж. N 20 санында жарияланған Алматы облысының департаментінде 28.01.2004 ж. N 1467 тіркелген "Орманды пайдалану үшін төлем ақы белгілеу туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2003 ж. 25.03 N 3-19 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Шешімдегі мемлекеттік орман қорының аумағында орман ресурстарын қолданғаны үшін алынатын төлемақыдан 3 тармақша (бұғы өсіру) мен 4 тармақша (аң өсіру) алынып тасталсын.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат
хатшысы
Облыс мәслихатының 2003 жылғы желтоқсанның 25-дегі "Орман пайдалану үшін төленетін төлемақы" N 3-19 шешіміне өзгерістер енгізу туралы келісім парағы
Енгізуші:
Алматы облысының орман және
биоресурстар жөніндегі
басқармасының бастығы                      Досқараев Ж.Д.
Келісілді:
Облыс әкімінің орынбасары                  Тойбаев Ә.Ә.
Облыс әкімінің аппарат
басшысы                                    Сүлейменов Н.І.
Облыстық Салық
комитетінің төрағасы                       Киртаев Б.М.
Алматы облыстық орман
және аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқарма бастығы                  Дүйсенбеков Ж.Н.
Заң және мемлекеттік-
құқықтық бөлімінің
меңгерушісі                                Төлеген Б.К.

О внесении изменений в решение областного Маслихата N 3-19 от 25 декабря 2003 года "Об установлении ставок платежей за лесные пользования" зарегистрированного в департаменте юстиции N 1467 от 28 января 2004 года
Решение Алматинского областного Маслихата от 13 апреля 2004 года N 5-44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 мая 2004 года за N 1635. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 07 декабря 2012 N 12-72
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 07.12.2012 N 12-72.
На основании  Закона  Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной Алматинский Маслихат  РЕШИЛ:
Внести в  решение  Алматинского областного Маслихата "Об установлении ставок платежей за лесные пользования" N 3-19 от 25 декабря 2003 года (зарегистрированного в Департаменте юстиции Алматинской области N 1467 от 28.01.2004 года, опубликованного в газетах "Жетысу" N 20 от 17.02.2004 года, "Огни Алатау" N 20 от 17.02.2004 года) следующие изменения:
в Платах за пользование лесными ресурсами на территории государственного лесного фонда (приложение N 2) утвержденных указанным решением исключить подпункты 3 (мараловодство), 4 (звероводство).
Председатель сессии
областного Маслихата             О.Туктибаев
Секретарь областного
Маслихата                        А. Сыдык