Әділет департаментінде 2004 ж. 28 қаңтарда 1467 нөмірмен тіркелген облыстык Мәслихаттың 2003 ж. 25 желтоқсандағы "Орманды пайдалану үшін төлем ақы белгілеу туралы" N 3-19 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2004 жылғы 24 маусымдағы N 7-54 шешімі. Алматы облыстық Әділет департаментінде 2004 жылғы 30 шілдеде N 1714 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы мәслихатының 2012 жылғы 07 желтоқсандағы N 12-72 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы мәслихатының 07.12.2012 N 12-72 шешімімен.
Қазақстан Республикасы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" заңының негізінде облыстық Мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Алматы облыстық Мәслихатының 2003 ж. 25 желтоқсандағы "Орманды пайдалану үшін төлем ақы белгілеу туралы" N 3-19 шешіміне (Алматы облысының Әділет департаментінде 2004 ж. 28 қаңтарда 1467 нөмірмен тіркелген, 2004 ж. 17 ақпанда "Жетісу", 2004 ж. 17 ақпанда "Огни Алатау" газеттерінің 20 сандарында жарияланған), Алматы облысының Әділет департаментінде 2004 ж. 24 мамырда 1635 нөмірімен тіркелген төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1. Мемлекеттiк орман қоры аумағында орман ресурстарын пайдаланғаны үшін алынатын төлем ақыда N 2 қосымшаның 4 бағанындағы "Төлем-ақы теңге есебімен" деген сөзтіркесі "Нормадан тыс жинағаны үшін төлемақы теңге есебімен" сөзтіркесімен алмастырылсын;
2. Мемлекеттiк орман қоры аумағында орман ресурстарын пайдаланғаны үшін алынатын төлем ақыда N 2 қосымшаның 9 тармағы "Жабайы жемiс-жидектер мен бүлдірген дайындау және жинау" бағанында төлемақы ставкалары өзгертілсін:
дәнді тұқымдылар
алма: ерте пiсетiн 1 кг. 10-00 теңгеден 1-00 теңгеге дейін;
орташа пiсетiн 1 кг. 15-00 теңгеден 1-50 теңгеге дейін;
кеш пiсетiн 1 кг. 20-00 теңгеден 2-00 теңгеге дейін;
яблони Сиверса 1 кг. 6-00 теңгеден 0-50 теңгеге дейін;
алмұрт 1 кг. 20-00 теңгеден 2-00 теңгеге дейін;
сүйек тұқымдылар
шабдал 1 кг. 23-00 теңгеден 2-00 теңгеге дейін;
өрiк 1 кг. 7-00 теңгеден 1-00 теңгеге дейін;
мойыл 1 кг. 23-00 теңгеден 3-00 теңгеге дейін;
қара өрiк 1 кг. 23-00 теңгеден 2-00 теңгеге дейін;
жиде 1 кг. 3-00 теңгеден 0-50 теңгеге дейін;
жаңғақ 1 кг. 75-00 теңгеден 7-00 теңгеге дейін;
саңырауқұлақ 1 кг. 57-00 теңгеден 20-00 теңгеге дейін;
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б. Тұрсынмұратова
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық

О внесении изменений в решение областного Маслихата N 3-19 от 25 декабря 2003 года "Об установлении ставок платежей за лесные пользования" зарегистрированного в департаменте юстиции N 1467 от 28 января 2004 года
Решение маслихата Алматинской области N 7-54 от 24 июня 2004 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 июля 2004 года за N 1714. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 07 декабря 2012 N 12-72
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 07.12.2012 N 12-72.
На основании Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об установлении ставок платежей за лесные пользования" N 3-19 от 25 декабря 2003 года (зарегистрированного в Департаменте юстиции Алматинской области N 1467 от 28.01.2004 года, опубликованного в газетах "Жетысу" N 20 от 17.02.2004 года, "Огни Алатау" N 20 от 17.02.2004 года), с внесенным изменениями Решением областного маслихата N 5-44 от 13 апреля 2004 года зарегистрированного в департаменте юстиции N 1635 от 24 мая 2004 года следующие изменения:
1. В платах за пользование лесными ресурсами на территории государственного лесного фонда, приложения N 2 в графе 4 "Плата в тенге" заменить на "Плата за сверхнормативный сбор в тенге".
2. В платах за пользование лесными ресурсами на территории государственного лесного фонда (приложение N 2), пункт 9 "Заготовка и сбор дикорастущих плодов и ягод" изменить ставки платы:
семечковые
яблок раннеспелых с 10-00 тенге за 1 кг. на 1-00 тенге за 1 кг.;
яблок среднеспелых с 15 тенге за 1 кг. на 1-50 тенге за 1 кг.;
яблок позднеспелых с 20-00 тенге за 1 кг. на 2-00 тенге за 1 кг;
яблони Сиверса с 6-00 тенге за 1 кг. на 0-50 тенге за 1 кг;
груш с 20-00 тенге за 1 кг. на 2-00 тенге за 1 кг
Косточковые
абрикоса с 23-00 тенге за 1 кг. на 2-00 тенге за 1 кг.;
урюка с 7-00 тенге за 1 кг. на 1-00 тенге за 1 кг.;
черемухи с 23-00 тенге за 1 кг. на 3-00 тенге за 1 кг.;
сливы с 23-00 тенге за 1 кг. на 2-00 тенге за 1 кг.;
лоха с 3-00 тенге за 1 кг. на 0-50 тенге за 1 кг.;
орехов с 75-00 тенге за 1 кг. на 7-00 тенге за 1 кг.;
грибов с 57 тенге за 1 кг. на 20-00 тенге за 1 кг;
Председатель сессии
областного маслихата                       Б. Турсынмуратова
Секретарь областного
Маслихата                                  А. Сыдык